Tracy (Cate Blanchett) usilovně zápasí se svými problémy. Když se jí podaří zprovoznit vlastní internetovou kavárnu, vypadá to, že má částečně vyhráno. To ale ještě netuší, že bude brzy v ohrožení života. Ale vrací se zpět její noční můra v podobě bývalého přítele pašeráka drog. (Magic Box)

Piškotka

Jako film těsně po probuzení se to dá. Ovšem začátek byl tajemný ve smyslu kdo je kdo, kdo s kým atd. Do toho neustále ta hudba, co trochu dráždí. Cate bývalou feťačku zahrála víc než dobře, zejména stavy paniky a úzkosti, když obstarávala dávku pro svého otce (nebo otčíma?). Minulost se vracela i příchodem jejího bývalého, drogového překupníka. Byla statečná, že všechny ty nástrahy ustála. A uměla lhát jako sedmilhář. Konec nedopadl dobře pro její psychiku, opět se stala bezvýznamnou nulou, které nikdo nepůjčí prachy. ()

Marsello

Drogová dráma, ale slabá. Dokonca by som povedal, že veľmi slabá. Zachránili to len a len herci na čele s Blanchettkou. ()

truhlik

Poměrně dobře zpracované drama o obyčejných lidech, kteří propadli drogám. Už od začátku nabuzuje film ponurou a smutnou atmosféru, které se ani v průběhu nevzdá. Děj je celkem hodně odvíjen od minulosti našich hrdinů, kterou si však musíte z větší části domyslet. Konec je neutrální a poskytuje divákovi možnost k zapojení zčásti vlastní fantazie. Mě tento film mile překvapil. ()

mira.l

Tak tuhle roztěkanou, táhlou feťáckou nudu nezachránila ani Cate Blanchett. K nesympatickým postavám feťáků a drogových dealerů si divák nějaký vztah vytváří jen velmi ztuha, a totéž tentokrát platilo do určité míry i o postavě Cate Blanchett, ač byla zahrána tak, jak to ona umí, velmi dobře. Celou dějovou zápletku jsem nějak moc nepobíral, a ten konec, tak ten jsem nepobral už vůbec. Je mi líto, ale víc jak jednu * za Cate nedám. ()

Napoleon-B

Docela dobrá podívaná. Nevím co bych měl napsat. Možná jen to, že když si od tohoto filmu nebudete nic slibovat(tak jako já) budete příjemně překvapeni, v opačném případě lehce zklamáni. ()

pOne

70 % - Zajímavý film, který trochu trpí svou přehnanou délkou. Místy dobrá kamera a střih. Na čisté **** to není. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

JoudaCZ

Divný. Vůbec nevím, co o tom napsat... Film vás hodí rovnou do děje, žádná expozice, takže postavy, jejich vzájemné vazby, jejich motivace, si musíte uspořádat sami až v průběhu děje. To samo o sobě nemusí být špatně, ale tady se určitá nepřehlednost udržela až do konce. Některé věci jsem nepochopil: proč vezl Ray matku na prohlídku Bradleyho domu (jen proto, aby ho tam mohl zahlédnout Moss?); koho myslela úřednice v bance, když říkala: feťačce bez ručitele úvěr nedám, ať vám ručí otec (to měl být Lionel, taky feťák? nebo vlastní otec?). Navíc jsem měl tu smůlu, že jsem to viděl v ČT = dabované. Ty dialogy byly leckdy fakt otřesné, což atmosféře moc nepřidá (OT: tuší někdo, proč ČT nevyužívá možnost duálního zvuku? Vždyť takhle pohřbí 50% hereckého výkonu a nejmíň 80% celkového zážitku!!!). Obvykle dávám hvězdu navíc za Cate Blanchett, ale tady ne (i když vyčnívala). ()