Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

jaki96

Rowan Atkinson naživo předvádí opravdu něco! Při určitých scénkách jsem málem ležel na zemi, jiné byli bohužel slabší, o jejich kvalitě lze polemizovat. Hodina, kterou tento film zabere, se vůbec nedá brát jako ztráta času. ()

Luxocculta

Pro mě nejlepší Rowan Atkinson. Jakmile jsem ho kdysi dávno v devadesátých letech zhlédl na vhs, už mě nikdy tolik nebral jeho Mr. Bean. ()

src

To nejlepsi, co muze televizni zabava nabidnout. Jedna skvela scenka vedle druhe. Rowan Atkinson je proste genialni komik a je zajimave, ze exceluje jak v mluvene komice, tak v neme grotesce. ()

DonTommy

Já nemám rád Mr.Beana! Neměl jsem ho rád před tím než jsem viděl tuto One man show a teď ho nemám rád ještě víc, protože Rowan Atkinson je génius britského a především ale inteligentního humoru.Proto budu předstírat že žádný Bean nikdy nebyl a pana Atkinsona budu chovat v hluboké úctě pro tento majstrštyk scénické komedie "jak si asi nyní uvědomujete, toto je peklo. A já jsem Ďábel, dobrý večer. Ale můžete mi říkat Toby, snažíme se to tu držet neformální" ()

Tamdydam

Geiniální. Smál jsem se od začátku do konce a nestačil se divit, jakým skvělým showmanem a hercem Rowan Atkinson je. Až po shlédnutí tohoto filmu jsem se o Atkinsona začal více zajímat a trochu si rozšířil obzory. Opravdu se divím, že tak plýtvá svým talentem a nehraje mnohem víc. Jak ve filmu, tak v divadle. Zaškatulkování tohoto herce do Mr. Beana je vcelku škoda. PS: Proč je tu Rowan Atkinson Live zařazen jako dokument? ()

biopanic

Strhávam nálepku "BEAN" z čela pána Atkinsona a tlieskam. Úvodná scéna "vitajte v pekle" ma rozosmiala tak, že som musela program na chvíľu zastaviť a trochu sa pozviechať. Ledva som nabrala dych a už som sa znovu viezla v rútiacom sa vlaku besného britského humoru. Geniálne. ()

acn

Smíchy jsem snad nikdy více neplakal.Rowan Atkinson je zde tak geniální, že to ani nejde vylíčit. ()

LukeKiller

Fakt skvelé veci od "gumového ksichtu", Rowana Atkinsona. Niketoré scénky už poznáte z Mr. Beana, to však neznamená, že sa na nich nezasmejete aj 102 krát :). ()

boombang

Geniální. Všechny scénky nejsou sice stoprocentní, ale většina je nadstandard, u kterého musí divák (tedy divák, který není nablblým konzumentem Novy) chrochtat blahem. Vřelé přivítání v pekle je vskutku excelentní. A pro ty, kteří Atkinsona dosud neviděli s Cleesem, tu dávám odkaz na včeličky http://www.youtube.com/watch?v=RsRyqstcxMA ()

GordonCZ

Ačkoliv divadlo nijak zvlášť nemusím, na toto představení bych kdykoli s chutí zašel. Rowan Atkinson ve vynikající formě a se stylem humoru ala Mr. Bean nebo Blackadder. Asi nejlepší je hned druhá část Fatal Beatings: "Quite Frankly, Mr. Perkins, if he wasn't dead, I'd have him expelled." -- "Beg your pardon?!" -- "Yes, expelled! If I wasn't making allowances for the fact that your son is dead, he'd be out on his ear!" -- "You mean he's dead?" -- "Yes, he's lying up there in a sickbay now, stiff as a board and bright green. And this is, I fear, typical of his current attitude..." Jednoduše britský humor vybroušený k dokonalosti. ()

Nathaniell

Parádní sestřih. To nejlepší z nejlepšího, čistá koncentrace humoru. Jediný co by se jí dalo vyčíst je, že nenechá člověka prakticky vydechnout. 65 minut ryzího zlata. Odvaz jako magor. Angus Deayton přihrává Rowanu Atkinsonovi a ten ze svých rolí tahá STO PROCENT. Co lepšího to celé může otevřít než Ďábelsky vřelé přivítání? 5* ()

JosefTomas

Rowan Atkinson je pan herec. Scénky mají šmrnc a skvělý humor. Ne každému může sednout, ale pokud vám nevadí pár náboženských narážek, tak se budete skvěle bavit. Nejvíce asi ohromí vizuální scénky, které Rowan Atkinson skvěle hraje a jsou z toho všeho asi to nejlepší. ()

Pierret

Naprosto úžasný sled scének s Rowanem Atkinsonem. Konečně máme přesvědčivý důkaz, že komika tohoto slavného herce se roprostírá kam oči dohlédnou (i kam dohlédnou pouze po smrti :) ) a nezakládá se jen na parodii blbosti. Doporučuji zvláště "Fatal Beating". Český Ivánek je proti tomuhle slabý odvar. Rowan uvařil pořádně hustý Earl Grey with milk and sugar. ()

Nekrofil

Rowan Atkinson je proste unikát. Je to komediant naozaj všestranný. V tomto živom vystúpení dokazuje, že zvláda bez problémov aj oveľa viac, ako len Mr. Beana (ale samozrejme ani ten nemôže chýbať ;-)). Bavil som sa od začiatku do konca a so mnou aj celé publikum, ktoré bolo prítomné na natáčaní. Každá jedna scénka je unikátna a dotiahnutá k dokonalosti. Tento záznam je nie len pre mňa (znova zdravím Vrtta :-)) srdcovou záležitosťou, ktorej sa proste menej ako 100% dať nedá. ()