Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

Bobik9

Naprosto dokonalé. Vydržel bych na to koukat hodiny. Rowan Atkinson je geniální. Málokdy se u něčeho tak zasměju. ()

P1tr

"Vítejte v pekle! Teď si vás rozdělím do několika skupinek ano?....Tak a sem se postaví ateisté. Teď si připadáte jako naprostý blbci co?" Vtipné, jen je paradoxně škoda scének, které známe z Beana. Zbytek bezkonkurenční. ()

BuryGol

Vážený pane Atkinsone, vzhledem ke shlédnutí tohoto snímku vás žádám o následující nové věci:Trenky (svoje jsem si po*ral smíchy ), bránici (utrhla se mi ), plíce (moje bolí ) a sanici (zasekla se mi ). S úctou... Takhle jsem se nezasmál od tý doby, co mi bratr volal 5x do hospody jak se dělaj hranolky. Prostě masakr!! ()

Richard_Ba

Moja prvá skúsenosť s Rowanom Atkinsonom mimo svojej role Mr.Beana. Histerický smiech počas celej stopáže, tak takto by som krátko charakterizoval tento jedinečný Stand Up, jednoducho créme de la créme komédie._____Divadelný stand up je môjmu srdcu o to drahší, že spolu s kamarátom Ivanom sme hrali „sketch o randení“ na našej stužkovej slávnosti. Nezabudnuteľný zážitok. ()

!Borec!

Ne všechno je úplně dokonalé a dotažené do konce, ale Atkinsonův výstup dokáže vše bravurně převálcovat a tak i z prachobyčejného vtipu či scénky se vytřískalo díky němu mnohem víc. ()

Junglista

Mr. Bean je hadr proti tomuhle... Rowan se tu předvádí v plné parádě a dokazuje, že umí hrát i jinak než jenom xichtem. I když nepopírám, že právě pantomimický scénky mám nejradši, protože lekce herectví nebo jak se chovat na prvním rande nemají chybu. Ale i indický vrchní nebo pan profesou provádějící prezenci žáků mě málem zabily... "Herpes... still with us I see" :-))) ()

sl4necek

Snad nejkrásnější ukázka britského humoru, některé skeče překonávají i Červeného trpaslíka a Black Adder. Kdo mi bude tvrdit, že Atkinsonovo životní rolí bylo zahrání Mr. Beana, tak skončí v pekle mezi Němci a Francouzi! Velká škoda, že kromě Black Adder a nějakých novějších komedií toho Atkinson moc nenamluvil. ()

thorewi

Rowana Atkinsona jako Mr. Beana jsem nikdy neměl moc rád a vůbec se mu nedivím, že ani on nemá tuto svou roli příliš v lásce, ač mu vynesla bohatsví a světoznámost. Oni totiž pak lidi vidí jen tu komickou pomatenou postavičku s krocanem na hlavě a neví, že v jeho podání existuje něco ještě mnohem lepšího, ať už je to BlackAdder nebo právě RAL. ()

Tadzi

Naprosto geniální scénky, ve kterých exceluje Rowan Atkinson tak, jako vždy a tentokrát navíc nejen svým Beanovským výrazem... ()

Sairina

Skvělé představení, u kterého jsem se zasmála, až jsem téměř brečela. Ač nejsem fanynkou trapných scének s Mr. Beanem, tak mě Rowan Atkinson zase přesvědčil, že je výjimečný komik, který dokáže rozveselit, jak svým výstupem, tak hlavně slovním humorem. ()

Marrty3

Dlouho jsem se tak během jedné hodiny nezasmál. Vážně naprostá šílenost. Rowan zvládne nevídané věci ve svojí one man show. Tohle bylo nepopsatelné, rozhodně se koukněte. Atkinson si dokáže udělat srandu naprosto z čehokoliv, místy až trochu nevhodně třeba z církve, ale stejně se tomu člověk musí smát, jelikož je to neuvěřitelně podané. Milion grimas v jeho obličeji z něj dělá absolutního šílence a šaška najednou. Během vteřiny se změnit z rozplakané ženy na naštvaného může pro něj není problém. A to provedení je tak věrohodné, že nelze udržet bránice v klidu. Rozhodně 5*****, tohle za to opravdu stojí. Já se skvěle bavil ! ! ! ....každopádně to chce s titulky, NE DABING ! ()

4everMan

Celé Atkinsonovo "beanovské" umění shrnuté do jedné hodiny. Několik příběhů, které jsou zpracovány k naprosté dokonalosti hlavně díky Atkinsonovu již zmíněnému umění. Nechybí zde černý humor (který mi imponuje), roztomilé a vtipné scény a také mírné narážky. U této one-man-show by se nemohl rozesmát asi jenom neslyšící (popřípadě nevidomý). Extrémně vtipná záležitost, kterou velice doporučuji (ovšem nedoporučuji u tohoto filmu například večeřet - může se Vám stát to, co jednomu mému kamarádovi, který při scénce Fatal Beatings poté stíral již rozžvýkaný chleba z monitoru počítače...). Nejlepší část je podle mne Základy seznamování (Elementary dating). 95% ()

fastum

Vynikající britský humor v podání mistra. Jsou tam víceméně dva druhy scének: Když Rowan mluví a když hraje jeho bezkonkurenční mimikou.. Skeč s lekcí herectví je nenapodobitelný.. ()