Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

daniel.98

Chtěl bych jenom upozornit ty, kteří se na o chystají podívat aby se připravili na záchvat smíchu a možné udušení. Je to něco co se nedá popsat, musí se to vidět. ()

reiser

Atkinson je bezpochyby najlepší zahraničný komik, akého poznám (poznám tak dvoch), ale musím to zúžiť len na jeho pantomimický prejav, na ktorý som bol zvyknutý aj z Beana. Scénky, kedy sa snažil zabávať slovom (a bezpochyby sa mu to doma aj darilo), ma trochu prekvapili. V niektorých prípadoch to bola fakt dobrá sedlačina (aj keď úvodná scéna bola pre mňa top). ()

ajfelka

Když Rowan Atkinson nemusí dělat jen ksichty v rámci role Mr. Beana a otevře pusu a začne ze sebe chrlit slovní granáty, tak to fakt nemá chybu. Nádherný humor, někdy příliš černý (Fatal beatings), jindy založený na dvojsmyslech (No one called Jones), nábožensky nekorektní (rozdělování hříšníků v pekle), průvodce při prvním rande taky nemá chybu, ale stejně mám nejraději tu scénku, ve které přebírá divadelní cenu za svého kolegu :-) ()

komando20

toto je pán komik, tak skvele live vystupenie som ešte nevidel, jeho mimika je ozaj vyborna, rozhodne ak budete mat možnosť tak si to pozrite :)))))))))))))))))))))))))) ()

Mirast

Nejlepší počin Rowana Atkinsona, a to už o něčem vypovídá. Všechny scénky skvělé, ale musím vypíchnout lekci Shakespearovského dramatu a Fatal beatings, nepamatuji, že bych se někdy u něčeho zasmál více. "The Messenger enters bearing bad news which he thinks is good news…" ()

MegaBite

Když jsem na toto vystoupení narazil na internet a zkouknul celou hodinu, netušil jsem, že mi potom bude tolik bolet bránice. Co po hodině, hned po první scéně. Ze všeho nejvice se mi líbily scény se sváděním a Shakespearem. Zkrátka Atkinsonovy nejlepší scénky v 1 hodině, které si prostě nezaslouží nižší hodnocení. ()

J.M.Kubik

Koukám na to čas od času už víc jak deset let a pořád je to skvělý.. Dokonce i na VHS se simultáním dabingem.. Akorát když to běželo jednou na Nově předabovaný, tak jsem se málem poblil... ()