Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

Tomik12345

Kam se na tohle hrabe Mr. Bean, tohle je teprv sranda...byl jsem smíchy vyřízenej ještě půl hodiny po tom. Tady ukázal Rowan své nadání, Mr. Bean už je proti tomuhle jen odvárek...pokud se k tomuhle někdy dostanete, neváhejte ani minutu a pusťte si to. ()

ash99

Rowan Atkinson je pravý kráľ smiechu. V tejto hodine plnej gagov začínajúceho Mr. Beana, môžeme vidieť jeho nezabudnuteľnú scénku v kostole, pomäteného čašníka alebo riaditeľa školy. Zvlášť pozornosť si zaslúži najlepšia scénka - príručka pre zoznamovanie sa s dievčaťom. Nesmiem zabudnúť ani na historickú scénu o poslovi a podlom kráľovi. V skratke: Atkinson vie, na čom sa ľudia najviac pobavia, a pritom nepotrebuje takmer žiadne rekvizity. On sám je poriadna rekvizita. Neopísateľné, to proste musíte vidieť. Nič iné pre tento film ako 100% dať neviem. ()

lakikaki

One man show blížiaca sa k dokonalosti. Rowan Atkinson je Herec s veľkým "H" a je skutočne veľká škoda, že 90% ľudí si ho stotožňuje len s jeho najslávnejšou rolou... ()

MarekT

Podepisuji Oskarův komentář. Atkinsonovo mimické a konverzační umění se nedá popsat. To se vážně musí vidět. Celou show najdete na YouTube: Ďábelsky vřelé přivítání || Osudové výprasky || A nyní z ohromujícího Nazaretu || Neviditelný muž || Umění prohrávat || Kurz seznamování || Fotbaloví fanoušci po zápase || Růžové punčochy a spousta rekvizit || S takovými přáteli || A co Jones? - všechno v původním znění s titulky. ()

sulimo

Hm, co k tomu napsat..... přečtěte si všechny ostatní komentáře s pěti hvězdičkama, protože dodávat k tomu něco je zbytečné...nikdy se nepřestanu smát. ()

mortak

Umělcovým nástrojem je pouze jeho tělo a jeho hlas. Atkinson je geniální umělec, takže nás nemusí "ohromovat" vulgarismy a šklebením, jak se o to každý den snaží mnoho šašků v TV či v dementních filmových komediích. Jediným problémem je předvídatelnost mnoha verbálních vtipů, jenže pak přijdou Fatal Beatings... ()

majo25

Rowan Atkinson je trieda. Samozrejme, scénky bez slov boli o triedu lepšie ako tie slovné. Najlepšie scénky: v kostole, v metre, zoznamovanie. Hodnotenie: 85% ()

Gavin87

"Proto připíjím obsluze této restaurace"....Myslím, že koukání na tenhle filmík je adrenalinový sport, protože takové křeče od smíchu snad neměli ani diváci po bungee jumpingu Petra Novotného.... ()

SoolenJV

Dokonala smrts britskeho humoru. A nejlepsi scenky? Privitani hrisniku v pekle a "The Fatal Beatings. a pak taky pakistansky restaurater. A vubec vsechno. ()

Splasher

Geniální : "Call me Toby; The French, are you here?; Christians, I'm afraid the Jews were right; If he wasnt dead, I'd expelled him" ... etc. Co skeč, to hláška. ()

DivX

Určitě jsem se u toho bavil daleko více než například u filmu Prázdniny pana Beana. Čísla a humor Rowana Atkinsona můžu zařadit mezi nejlepší One Man Show. 90% ()

filmmovier

Ten chlap je bůh, naprostá dokonalost, která se nikde jinde nevidí. Nehorázně luxusní one man show se jmény žáků, základy randění, Shakespearem a Osudové výprasky, asi ta nejluxusnější scénka jakou jsem kdy viděl, s nehorázně brutálním černým humorem. Jak píše Oskar, to se musí vidět. "Kdyby nebyl mrtvý, nechal bych ho vyloučit" "Cože?" "Ano, vyloučit". Tohle by měla ČT2 vysílat na Silvestra, protože tak moc jsem se smíchy ještě nikdy neřezal. Opravdu zabijácká věc. 100%. ()

skrblik007

Neskutečně zábavné scénky v podání jednoho z nejlepších komiků. Hluchých míst je minimum a naopak velmi často jsem se válel smíchy po zemi. Pro příznivce tohoto typu humoru se jedná o hotový klenot. ()