Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

canucks333

Toto je doslova geniálny zostrih scénok Rowana Atkinsna. Najlepšeí asi Škola, Sheakspeare, Prvé rande a ešte Neviditeľný muž. 5 * a niet čo dodávať ()

agassi68

Páčila sa mi asi tretina so všetých scénok. Hlavne prvá polovica mi nesedela zrejme aj preto, že som to videl s titulkami a na takýto typ humoru je najlepšie ovládať angličtinu. No tá jedna tretina stála za to.. ()

Evander

Rowana Atkinsona jsem vždycky měl rád, mám rád jeho humor a líbí se mi i tento počin, je mi přijde, že těch opravdu dobrých scének je zde poskromnu, respektive tři, a to je na 65 minut sakramentsky málo, proto hodnotím poměrně nízko. 65% ()

Barak

Pořádná zábava od začátku do konce - fakt nevím, co bych k tomu víc napsal. Rowan Atkinson nám v několika scénkách dokáže, že můžeme na všechno zapomenout a po celých šedesát minut se "božsky" bavit. Nejvíc mě zaujalo - Fatal beatings, Invisible man, Elementary dating, It started with a sneeze, Pink tights & plenty of props (to neznamená, že ostatní jsou k zahození, všechno je to prostě paráda).... ()

JimiH

Britský humor v té nejlepší formě. No nezrušili byste kvůli dívání se na tenhle skvost i odpolední vyučování? ;-) ()

Redix

Scéna s otcem jednoho z žáků byla geniální ale vůbec celej ten film byl vynikající. Prostě Akinson má xicht na bavení lidí, a ani nemusí mluvit :) ()

Stíba

Kdybyste mě na smrt mučili tak vám neřeknu, které z kousků mám od Atkinsona nejradši. Tyhle mluvené scénky z divadla každopádně patří určitě k tomu nejlepšímu co stvořil, když jsem je viděl poprvé, tak sem málem umřel smíchy... ()

HenryIvan

Rowan konečne ukázal všetkým, že nie je len chlapíkom, ktorý vie robiť grimasy. Kombinácia skvelého textu, vynikajúceho prevedenia, čierneho humoru, zmeny hlasu, pohybových kreácií a grimás prináša niečo čo by som nazval - Dokonalý Stand up. Týmto ukazuje, že nie je a nikdy nebol iba Mr. Beanom. Podľa môjho skromného usudku je Rowan Atiknson jeden z najlepších ak nie najlepší komik, aký kedy žil. ()

Ingwio

Vrchol komiky v podaní Mr. Atkinsona. To sa ani nedá opísať.. Kto nevidel, sa ešte poriadne nesmial. Najlepšie scénky: Elementary dating a No one called Jones. ()

ecis

Uzasna show, v niektorych momentoch, lepsia ako klasicke hrane televizne epizody. Pri scenkach o spravani sa na prvom rande, ci v indickej restauracii, alebo v riaditelne su dokonale. Branica dostava zabrat na 100%. ()

mudvayner

Skvělá hodinová one-man show, která ani chvíli nenudí a tento výborný britský komik předvádí své herecké umění naprosto bravurně. Kam se hrabou trapáci z "Na stojáka". Tohle je inteligentní britský humor, v kterém Atkinson ukazuje, že není jen přitroublý Mr. Bean ani herec jedné role.... Hudba: Howard Goodall (Red Dwarf, Blackadder, Mr. Bean) ()