poster

Figurina

 • anglický

  Mannequin

Komedie

USA, 1987, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  ****

  Pohádková atmosféra osmdesátých let převedená na plátko. Supr. Při závěrečné scéně (a hlavně písničce) ve výloze jsem cítila mravenčení v zádech. Příběh je jednoduchý, výlohy jsou výborné (připomnělo mi to výlohu, kterou jsem viděla v Paříži před dvěma lety u Louise Vuitona, kde se vznášely obláčkové balónky) a jako celek to funguje více než dobře. Nevěřila bych, že K. Cattrall hrála v podobném typu filmu. Byla skvělá. A taky ten policajt, co hrál hlavního záporáka v Policejní akademii :D Ten byl výborný. A jeho psi Terminátoři :D(8.3.2012)

 • carly
  ***

  taký milý filmík na sobotné popoludnie. najviac sa mi páčil Hollywood - ten bol úžasný. a tiež James Spader, ktroý si to hranie dúfam užil aspoň tak, ako ja jeho výkon. no a samozrejme G.W. Bailey v roli, ktorá ho preslávila - trochu pomalý, ale o to odhodlanejší policajt. a na Andrewa sa tak pekne pozerá(9.9.2008)

 • Skuby47
  ****

  Pohodová pohádková romance se sympatickými herci a příjemným hudebním doprovodem. Pro mne nostalgická vzpomínka na první videopůjčovny s plnými regály VHS s pro nás filmové nadšence do té doby nevídanými kousky. Nápaditý příběh, bohatá výprava, vtipné dialogy, prostě skvělá reprezentace filmové tvorby osmdesátých let, které ani čas neublížil.(22.11.2017)

 • Jaxx84
  ****

  Citlivé, jemné, příběhem na jednu stranu prostoduché a na druhou hluboké, s hereckým obsazením obou hlavních hrdinů na jedničku. Opravdu jsem v těch jejich pohledech cítil to, čemu se na prknech říká "propadnout okamžiku". No a Starship - Nothing's gonna stop us now? Filmová krása 80. let... 8/10.(3.1.2014)

 • freddy
  ****

  Těžko si představit nadšenějšího a optimističtějšího smolaře, než je Jonathan. Vyhazují ho z jedné práce za druhou, všude něco pokazí, ale on nepřestává vidět život pozitivně a nepřestává věřit, že se mu začne dařit. A díky šťastné náhodě se nakonec vrací jako zaměstnanec do obchodního domu, kde na začátku celého filmu složil z několika kusů figurínu sympatické ženy, která nyní ožívá... Úžasný osmdesátkový look, sympatický scénář, super postavy, a vlastně ve výsledku hodně milá romantická komedie. Přesně takové mám pocity z tohoto filmu. Ani na okamžik mě film nenudil, nápad byl doveden dle mého názoru až na dřeň a vytěžen opravdu maximálně, a ten konec, to je prostě nádhera. Ani jsem nevěděl, že tahle hodně známá písnička, která zní na konci filmu, pochází z nějaké filmové komedie z 80. let. A když zněla ta písnička a k tomu jsem sledoval závěrečnou scénu filmu, pociťoval jsem takové to správné romantické nadšení. Film hodnotím nadprůměrně s neskrývaným nadšením čtyřmi hvězdami.(5.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace