Reklama

Reklama

Osamělý vlk McQuade

  • Česko Vlk Samotář (více)
Trailer

Chuck Norris v roli texaského šerifa pátrá po ukradených zbraních. J. J. McQuade (Chuck Norris) je texaský muž zákona a drsný chlapík. Dohlíží na dodržování zákona, ale uplatňuje právo příliš svérázným způsobem, což mu přináší pouze nepříjemnosti z řad úředníků. Je mu proto k ruce přidělen nováček Kay (Robert Beltran) , který mu má pomáhat s případem únosu nákladních aut se zbraněmi. Když společně objeví místo úkrytu, jsou zajati bandity a zasypáni i s autem hluboko pod zemí. Šance na vyproštění, je minimální... (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (132)

gogo76 

všechny recenze uživatele

Aj keď dna adresu Ch. Norrisa koluje v poslednej dobe množstvo vtipov na internete /výborných/ , skôr za to môžu jeho filmy a trápne seriály z posledných rokov. Pravda je, že v istom čase svojej najväčšej slávy patrili jeho akčné filmy k vyhľadávaným, spolu s Schwarzenerggerom, Stallonem, Seagalom, Dudikoffom a inými, patril medzi akčné hviezdy 80.rokov. Na tento film si pamätám z doby VHS, ešte s českým dabingom narozprávaným jednou osobou. Výborný a najsilnejší je "westernový úvod so "zápalnými strelami schopnými prevŕtať pancier", kde v pozadí znie dokonale chlapský hudobný doprovod. Nepopieram, že hlavne hudba, ale aj kus nostalgie, to u mňa dvíha až k štyrom hviezdičkám. Bohužiaľ jediným v jeho filmografii. Nepodarený seriál ťaží zo slávy práve tohto filmu. Svojho času som mal tento film rád, videl som ho niekoľkokrát a je jeden z mála, na ktorý môže byť Chuk hrdý. Asi najlepší vtip, ktorý dokonale vystihuje Chuckovu kariéru je - Chuk Norrris nespí, Chuck Norris čaká... Film 70%. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Můžete Chucka zasypat i s autem pod zem, ale pak musíte počítat že vás vyhodí do vzduchu s celým barákem. Více než půlka scén je okopírovaných z různých filmů a dokonce z různých žánrů (hlavně western). Některé scény nevymyslíš (romance v bahně). Celkově to má tady Chuck s ženskýma docela zajímavý. Potěší Carradine. Béčko jako kráva, které kupodivu ukazuje Chucka ve špičkové formě. Překvapivě velmi komplexní film, protože má zajímavý děj, akci i herce. 70% ()

Reklama

Faidra 

všechny recenze uživatele

Chuck Norris pořádá texaský masakr bez motorové pily, lítá při tom, jako kdyby ho honila druhá míza a první infarkt, je pevně rozhodnut kill David a rozhodně se s tím nemaže dva díly jako Uma Thurmanová a kupodivu je to blbost dost zábavná na to, aby se to dalo sledovat u mé časté činnosti u filmů - žehlení. ()

malylada 

všechny recenze uživatele

Nejlepší film Norrise, kde hraje drsného rangera na výbornou. Celé béčko není až tak stupidní, pořád se něco děje a vůbec si neuvědomuji, že bych se nudil. Navíc jsou akční scény, nástupy Chucka podpořeno skvělou hudbou, jakou béčkové filmy nenabídnou. Hodně pak scény připomínají epiku jako z Tenkrát na západě. Za mě velká spokojenost......8/10 ()

honajz 

všechny recenze uživatele

V rámci žánru docela slušný film, ačkoliv se nevyhne mnoha klišé včetně osudové lásky (která přišla jako v pohádce na první pohled), unesené dcery, revenge a tak. Na Carradinovi je znát, jak je technicky i pohybově zdatnější než Norris a jak mu dělá problém se podřídit scénáři, podle kterého má prohrát. Celkově ani ten příběh nedává moc smysl a padouši se chovají jak stádo pitomců včetně toho na vozíčku. Taky jsem nepochopil, když si zloun myslí, že se protivníka zbavil, proč mu ausgerechnet vzápětí unáší dceru? Ale říkám, jinak je to prostě podle pravidel žánru, hudba si hraje na Morriconeho a spaghetti westerny, což mně osobně přišlo sympatické, na podívání jednou za čas proč ne. ()

Galerie (165)

Zajímavosti (8)

  • David Carradine jezdí v autě, které má na SPZ napsáno "Texas Carate". (smrtubohem)
  • Film dostal pôvodne rating R, no po odvolaní sa nakoniec v kinách premietal s ratingom PG, ktorý bol v roku 1983 ekvivalentom dnešného ratingu PG-13. A to aj napriek tomu, že obsahuje priveľa násilia a hrubých výrazov. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama