Zajdalen

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie
USA, 2003, 5 min

Hlavními hrdiny snímku BOUNDIN' jsou čerstvě ostříhaný beránek a zajdalen – bájný zajíc s parohy z americké westernové mytologie. Pro nezbednou ovečku je život radostný valčík, dokud si ho kamarádi z prérie nezačnou dobírat kvůli jeho ošmikanému vzhledu. Cítí se pod psa, protože přišel o svůj lesklý kožíšek. Jediný, kdo se na to umí podívat s nadhledem, je obrovský zajdalen, který všude kolem sebe rozsévá veselí a dobrou náladu. Nezkrotně optimistický zajdalen přichází na scénu, aby beránka rozveselil a přiměl ho dát se zase do tance. (HBO Europe)

Stanislaus

Příjemný a poučný animák s rytmickou hudbou. Vtipné postavičky - zajíc a ta podzemní sova. Hned jsem si vzpomněl, že jsem to už viděl. Před Úžasňákovými. ()

maseer2

především díky chytlavé hudbě vcelku povedené.. ať už v původním znění nebo s dabingem.. plnej je svět pádů a změn, ještě že je tu ten zajdalen.. slabší 4* ()

Hwaelos

Dvě hvězdičky jen za ovci, která má face Dobbyho. Kdo by ho nemiloval?:) A třetí za to, že nejsem dítě, takže mi ani nepřísluší vynášet horlivé soudy... ()

Falcor

Nádherně animovaná říkanka, novodobá ?bajka?. Pixarovsky roztomilé, jak po renderované, tak po zvukové stránce. ()

zdepapepa

Další z těch znamenitých dílek kde i 5 minut stačí k rozehrání příběhu, který, na pozadí dokonalého výtvarného zpracování, předčí lecjaký animovaný film dnešní doby. Vřele doporučuji především verzi přebásněné Tomášem Hanákem. ()

JJ.Gibson

Supr věcička. Pohodová, trochu crazy, nemělo to chybku. Nádherně graficky zpracované a bezvadná hudba. Ať žijou ovečky... ()

SarumanKo

Na pomery Pixaru príliš moralizujúci a vtieravý animák. Divne animované zvieratká z púšte takmer v celej stopáži holé skáču, kvíkajú, húkajú, stepujú a spievajú country odrhovačku o tom, že niektoré veci netreba brať tak vážne. Ku koncu ma ten rytmus naozaj chytil, ale výsledné dojmy sú napriek tomu rozpačité. V zhúlenom stave by to mohlo byť ideálne. (60%) ()

kaylin

Pixaři zase jednou v tomhle krátkém snímku ukázali, že to jde s humorem. Ano, ten příběh je vlastně pořádná blbost, ale to nic nemění na tom, že je to neskutečně uvolněné, stejně jako hudba, která kraťas doprovází. Celý filmeček by vlastně klidně mohl být country videoklipem, protože country zní v pozadí, zpěv je také country, navíc celé je to rýmované. Novátorské s nápadem, a co na tom, že je to o ostříhané ovci, která si chce jen tak skákat? ()

ABLABLABLA

Takový příjemný milý snímek v podstatě o ničem, ale doprovázen fajn hudbou, kterou dotváří nejlépe ze všech ta sova... prostě život má své vzestupy a pády... jdu si tež poskočit:) Možno zhlédnout s českým dabingem zde: http://www.youtube.com/watch?v=WBLd5NN4Ynw (protože asi jsem slepá ale anglicky to na youtube nikde nevidím). ()