Studený pot

• Belgie De la part des copains (více)

Joe Martin, představovaný Charlesem Bronsonem, je krutý drogový dealer. Když ale jeho manželka padne do rukou drogového bosse, připravuje Joe krvavou pomstu (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

tragos

Něuvěřitelný, co se psalo za scénáře. Proč jsem to dokoukal? Liv Ullmann, Charles Bronson, a protože televizi v autubusu nevypnete. ()

drankeryth

Tento kusok v roli Charlesa Bronsona patri medzi to slabsie, co som mal moznost vidiet spomedzi jeho filmov. Do filmu som sa nejako nemohol ponorit, aby ma to kurevsky zaujalo a len som hladal vychodisko, ako sa dostat zo zacarovaneho kruhu a pokracovat v napredovani deja filmu. Cele to bolo nie spracovane spravnym smerom do konecnej podoby, aj ked musim napisat, ze obcas to aj bolo dobre. Jednoducho povedane, videl som aj omnoho lepsie filmy, aky je tento. ()

MickeyStuma

Jemný thriller, který ukazuje, že Charles Bronson také dokázal hrát i v jiných filmech, než stále v akčních a westernech. Veledílo to zrovna není, ale právě svou jemností postačí jako odpočinkový nenáročný snímek. Kdo očekává střílečky a rvačky bude zklamán. O tom to tady není. Vše se probírá jednoduše slovy a činy. Film značně zestárnul, a tak mnohé věci jsou dnes snad ještě horší, než jak vypadali tehdy. Drama se úplně vytratilo. Ale napětí jakž takž. Jedná se o málo vyhledávaný snímek, a myslím že je to škoda. ()

Belmondicek

Američan Joe Martin ( Charles Bronson ) žije spokojeným životem na jihu Francie, má manželku Fabienne ( Liv Ullmann ), nevlastní dceru a úspěšnou živnost, pronajímá lod. Jednoho dne se v jeho domě objeví bývalí kumpáni z vojenského vězení a chtějí si s ním vyřídit účty... Bronson měl tehdy svoji evropskou úspěšnou kariéru v Itálii a ve Francii. Akční snímek natočil režisér prvních bondovek Terence Young. V dalších rolích se dále představil James Mason, Michel Constantin a Charlieho manželka Jill Ireland. Podle mě se jedná o další Bronsonovu podařenou klasiku! ()

brasek

Také trocha naivné... thrillery s Bronsonom majú svoje čaro, ale tento je taký dosť mimo a "oficiálny text" distribútora... hm... to je asi k inému filmu. ()

Grimaldi

Bronson má sice charisma,ale v tomto snímku se skoro nic neděje!Někam se pluje,mluví se,jednou někdo dostane přes hubu a to je tak všechno.Zachraňuje to až ke konci rychlá jízda autem ale to fakt nestačí. ()

nanamarak1

Pěkně obsazený, ale po hříchu tuctový snímek. Souhlasím s Wacoslavem. Režisér natočil několik dobrých filmů, tenhle mezi ně ale nepatří. Navíc oba české dabingy stojí za hovno. V prvním mluví Pomeje snad deset postav a v tom druhém je zase otřesně obsazený Dvořák na Bronsona. 50% ()

SNCIS

"Ne, mé jméno není Joe Martin. S nekým si me pletete." - "Kdo to byl? Co ti řekl" - "Že me dnes zabije." Viděno s českým dabingem, snad každou druhou postavu daboval Jirka Pomeje. Jinak hodně slabý film Charlese Bronsona. - 40%. ()