Sveďte to na poslíčka

Blame It on the Bellboy

Komedie

Velká Británie / USA, 1992, 94 min

Skor nez na poslicka to zviedli na benatky, aby to aspon ako tak drzalo pokope na nic ine sa to ani zviest nedalo.(14.9.2012)

Takova nenarocna kravinka, jez se na zacatku skvele rozjede, v prostredku slusne drzi pozonost a ke konci neprekvapi, ani neucini nejakou vyraznou komedialni tecku. Klasicka forma humoru prelomu 80s/90s, pricemz me nejvic dostal sve budouci obeti fotografajujici italsky zabijak s Polaroidem :)(30.7.2009)

Mám tu čest, vkládat první komentář. Proto jsem nic moc od tohoto filmu nečekal. Nuda se nedostavila, ze začátku se to pěkně zamotalo, a v průběhu solidně rozmotávalo! :D(8.3.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,104,545Tržby Celosvetovo $-(11.12.2008)

Takřka okamžitě mi to připomnělo Avengers. Proč? Za prvé, každý má svůj úvod, za druhé, kamera všechny zabere vícekrát ve dvou střizích (ikdyž v A je to jen 1 střih a jednou, ale já si myslím, že je) za třetí není tam hlavní postava, která to všechno vypráví, ale je to rozdrobeno na vícero linií, kterých jsem svědky, za čtvrté jsem se smál stejně, jako u A, za páté většina scén se odehrává v jednom městě. Ale ten konec není jako závěr srovnávaného filmu. Konec tady je totiž pořád vtipný a lehce nepředvídatelný (pro mě určitě (- přesněji je pro mě překvapivé, až kam Herman své postavy nechá zajít).(19.2.2016)