Lovec se pouští do pátrání po tajemném zvířeti, které v okolních horách zabilo několik lidí. Stopy však nasvědčují, že se někdy mění v dvounohého tvora.. (oficiální text distributora)

vlado90

Tento malo známy horor sa da vystihnut len jednym slovom DOKONALE. Je to fakt klenot, super hudba, super atmosfera pocely film, a aj zaver sa my pacil nemam co vytknut malo ktory horor s tych novych sa moze rovnat tomuto. 100% ()

Scharra

Byla jsem ochuzena o závěrečný twist, protože jsem se s vlčím vytím setkala v podobě horové povídky ještě před shlédnutím filmu, díky čemuž dávám vlažnější hodnocení. Nebylo by na škodu, kdyby se film více držel své předlohy,ale i tak má skvělou atmosféru ()

dogma97

Tehle rádoby horor mě teda vůbec nechytl - "staré" v nejhorším slova smyslu, bez atmosféry a napětí, vraždící scény směšné. Nedoporučuju. ()

djbarrel

Vlkodlačí film bez vlkodlaka ! Ale i tak se dá. Film stojí hlavn+ě na stoupající atmosféře strachu a nejistoty, což se mu daří opravdu skvěle a i rozuzlení je dost originální. Příjemný film, s obstojnou atmosférou. Nicméně ti, kteří chtějí vlkodlaka, ti ať se poohlédnou jinde. 55 % ()