Příběh o náhodě, která učinila sen jednoho muže osudem druhého. Upřímnost, nostalgie, jemný humor a osudová náhoda. (oficiální text distributora)

lardko

prvně sem to viděl asi tak před dvouma rokama , a vůbec mě film nechytl. Nebavil mě a přišel mi dost o ničem.Ohodnotil jsem film jednou hvězdou. ale ted sem se na to koukl po druhý se svojí holkou , a musím říct že mě celkem překvapilo jak se mi film líbil. Všechno mi najednou dávalo větší smysl. Nejvíc se mi asi ve filmu líbilo když se vracel děj do těch dětských let. U mě ted rozhodne nadprůměr. ()

zpravar

Škola tance a šarmu (2005) Nevím ale tenhle film má kouzlo nehraje si na nic co opravdu není nehýří efekty a nesmysly prostě jen vypráví příběh a to mi na dobrý film stačí vyprávět film tak aby se dobře poslouchal a byl ke koukání . Frank (Robert Carlyle) je pekař který přišel o ženu a pořád mu není jasné proč se vlastně zabila . Chodí na skupinovou terapii kterou navštěvují podobně postižení muži. Při jedné rozvážce pečiva je svědkem autonehody muže ( John Goodman ) který ho v sanitce které je odváží z místa nehody požádá o laskavost která Frankovi změní život . Požádá ho aby ho zastoupit na schůzce kterou si domluvil jako kluk a omluvil ho u ženy se kterou se má setkat . Pátý den pátý měsíc pátého roku nového milenia .. Nebudu prozrazovat děj to je hřích . A mohu mluvit jen za sebe mě se to líbilo a to nejmenší co mohu je to tu vyjádřit ()

lilina133

Milý, oddychový film so sympatickými hercami, jemným humorom, ktorý zabaví, trošku aj dojme a hlavne určite nikomu neuškodí:-)) Normálne by som dala len tri hviezdičky, ale veľmi sa mi páčil výber pesničiek, ktoré zneli počas celého filmu takže nakoniec z toho vychádza s veľmi veľmi slušnými štyrmi... ()

Martensson35

Romance lehčího rázu než třeba Prázdniny,přesto příjemně laskavá i dojemná a místy decentně humorná oddechovka s charismatickým obsazením podávající slušné herecké výkony (Carlyle přesně ví, co má hrát),povedeným prolínáním dějových rovin a vydařeným hudebním doprovodem.77% ()

DJ Kritik

Tento mozaikovo rozprávaný príbeh nás privedie do tanečnej školy, v ktorej sa odohrávajú prvé dotyky a pohľady. Kde jednotliví účastníci majú spomienky na celý život a niektorí sú zaviazaní prísť tam aj po rokoch a znova si zatancovať. Ale osud nám pripraví nemalé prekvapenia, ktoré môžu ovplyvniť naše rozhodnutia. A tak sa jeden pekár v jeden deň dozvedá o škole tanca a.... V priebehu filmu sa objaví i nádherná hudba s muzikálu The Wizard of Oz - Over the rainbow. Romantika: *** Erotika: * Vtiahnutie do deja:**** Humor:* Hudba: *** ()