Priscilla je úspěšná žena - má výbornou práci, skvělý dům a perfektního manžela. Daří se jí ve všem... kromě sexu. Teď je ale rozhodnuta to změnit! Připojte se k jejímu hledání nových zkušeností ve svěží komedii s velkou dávkou inteligentního humoru. (oficiální text distributora)

MiCM

Velice překvapivý film. Letmým pohledem se může zdát, že nic moc, ale jsou tam velmi inteligentní chvilky a náznaky, kterých si kde kdo nevšimne (typický znak mnoha francouzksých filmů, američané takovéto věci dost opomíjejí, čímž se ty filmy stávají velmi nepřirozené a často absurdní).. ()

Bobik9

Obrovská nuda, která vám přirpaví neskutečně dlouhých 90 minut života. Ale popořádku. Zprvu se člověk docela zabaví. Půl hodiny uteče jako voda, koukáte na relativně vtipnou a oddechovou komedii, ale když by se měl příběh začít správně rozjíždět, tak najednou zjistíte, že se vlastně nic neděje. Stále všichni melou dokola to samé, pstavy se nijak nevyvýjejí a unudí vás na nejvyšší míru. Mischa Barton fajn, ale má málo prostoru. Danny DeVito klasicky skvělý a Heather Graham minum času. Parker Posey nudná a Paul Rudd mi připadá, že ten film točil po šílené opici. Nebyla to jízda a už vůbec ne divoká. ()

Diego

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat. ()

Master19

Toto je asi první film, ve kterém jsem Paula Rudda (jinak známého jako přítele Phoebe z Přátel) skutečně zaznamenal. Má tu celkem zajímavou roli, ale jinak je to bída a utrpení... ()

blackJag

Proto, aby film bodoval na plné koule, chyběla odvaha, i tak jde ale o nestandardně rozehraný úsměvný film s prvky dramatu. Je pravdou, že snaha o to být jiný, přitom znovu vypovídat o vztazích, zůstala někde na půli cesty v obou směrech a to se potom rozumí, že místo toho aby nastal jakýsi zvláštní soulad, je výsledek dost často "jen" zvláštní. Když ale k filmu nepřistoupíte jako k prvoplánově vedené bžundě (o což se ostatně český distributor okatě snaží), je možné, že nebudete úplně otrávení. II Hudba: Bruno Coon.  60% ()

dopita

Parker Poseyová se celej film pachtí za orgasmem. Zavání to běžnou teenagerskou komedií, ale aspoň že film neobsahuje trapný nechutnosti. Bohužel v něm není ani moc humoru. Docela nechápu, že Heather Grahamová bere štěky ve filmech, který okamžitě zmizí v propadlišti dějin. ()

Haymar

Když u filmu usíná divák, je to na pováženou! Ale když během natáčení usíná i kameraman s režisérem, pak je něco hodně špatně! Navíc ustřední dvojka Posey/Rudd se hodně nepovedla a ty věčný sexistický narážky nebyly vtipný, ale trapný!... Jedna * - za DeVita, Heather Graham a nečkaně povedenou komediální postavu Keith Davida! ()

Yardie

Divoké to nebylo! A jízda už vůbec ne! Nápad to nemusel být špatný, ale to zpracování je opravdu katastrofální!!!! Nuda! Vtipné momenty nebyly a alespoň úsměvné byly asi 2. Viděl jsem jen 3/4 filmu, pak jsem to vzdal. 1* dávám za geniálního zkrachovalce P. Rudd (škoda, že se toho více nevyužilo) a 1 * za to, že jsem viděl i horší paskvily. Takže 2* jsou optimální. Myslím, že promthaný potenciál a kdyby se více snažilo, mohla to být slušná komedie. Takto to bylo jen - ani nevím co. Howgh! ()

M1k9

A B C tento film až někde na konec abecedy prosím. Nahlíží na problémy týkající se sexu ve velice vyumělkované podobě. Nepřirozenost a jednoduchost pro někoho přerůstající v primitivnost. Na druhou stranu někdy to sami chceme a vyhledáváme. 0.5/10 ()

ddf76

Povedena americka komedie o sexu a o zivote, kterou reziser zbytecne nenatahuje. Prekvapil me konec, ktery je neamericky :). ()

waska

Komedie o orgasmu...Co k tomu říct víc..Ještě se na to dá koukat, ale jen díky Danny DeVitovi a hezkém těle Mischy Barton. ()

Angelos

Pointa? + těžce wtf konec, a to to ze začátku vypadalo slibně :/, ale dám * navíc za Mishu, ta je totiž všude HOT :D ()

Cortesz

Ze začátku to docela ušlo, film si sice vybral dost sexistické téma, ale zajímavé. Ale zdálo se mi, že tvůrci z toho mohli vytřískat mnohem víc. Celou dobu se koukáme jen na to, jak žena nemůže ze svým manželem dosáhnout orgasmu, tak se rozejdou a ona si užívá s náhražkami až do té doby, než nepotká Danny DeVito, muže, s kterým jako prvním dodsáhne orgasmu, no není to vtipné? Ne není, tedy aspoň pro mě. Komedie dost slabá, ale za to s docela obstojnými hereckými výkony, a především se stravitelnou stopáží. ()

Saljack odpad!

Sorry ale DeVito jako super milovník je pro mě nechutný. Navíc hlavní hrdinka se chová jako p... a navíc je to pěkná ku... . Udělal bych ještě dvojku a ta by byla i měsíc později až by ji došlo co s ním sakra bude dělat? ()

bigboss_

Jediné čo mi tak dosť vadilo, že film sa skončil bez takého poraidneho konca, inak to je take ani nemastné, ani neslané... ()

pcarogers

Totální pohodička, oddechovka, dospělá, neurážející, romantická a neskonale zábavná. Herecké výkony úžasné a já jsem se tak řezal a bavil... To bude můj oblíbený:-). ()