Na malej železničnej stanici, kde žijú ľudia, ktorí stále na čosi čakajú, no ono to neprichádza, a túžia kamsi odísť, no nevedia kam. Všetci očakávajú svoj vysnený vlak, ktorý možno nikdy nepríde. Ale nakoniec je to i tak jedno, pretože i tak nikto nevie, kam má ísť. To aby sa nič nedialo, lenže ono sa diať začne vo chvíli, keď je na toaletách nájdený zavraždený Gitarista. To už prichádza na stanicu polícia, aby prípad prešetrila. Odrazu je každý podozrivý... Komédia s detektívnou zápletkou na motívy jednej z divácky najúspešnejších a najvtipnejších komédií Stanislava Štepku v Radošinskom naivnom divadle. (oficiální text distributora)

Šumař

Velmi příjemná detektivní komedie, která mi ufrnkla jako nic. Nemá smysl se víc rozepisovat. Malé ale báječné. (viděno teda v televizi, kino tomu myslím může dost ublížit). ()

TomDolly

Príjemná radošínska komédia na ktorú sa dobre pozerá, baví a pritom nemusí mať príliš veľkú myšlienku. Paulovič, Studenková, Lasica, Kerekes a samozrejme Kolníková si v tejto kombinácií veľmi dobre sadli. ()

evangelik

Ano, dobře se na dívalo. Krásná Z.S. - oči přecházejí a srdce se zastavuje. No a potom ta vtipná babka co vede tak učené řeči - dobrý nápad... ()

Vaso

Ačkoliv jsem od tohoto dílka moc nečekal a vlastně jsem si pustil televizi jenom jako kulisu k práci na počítači, přistihl jsem se, že to dopadlo přesně naopak. Zakoukaný do filmu a Zdeny Studénkové jsem nechal počítač ať si dělá co chce jako němá kulisa k filmu. Bavilo mě to. Exaktně povedané, všetko je relatívne. ()