Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

sniper18

Je to celkom dobrý horor. Má dobrý príbeh, ktorého základ nie je ničím výnimočný a aj schéma filmu je rovnaká ko prakticky pri všetkých slasheroch, ale obsahuje mnoho originálnych prvkov, takže to nie je úplne typický ničím nevynikajúci slasher. Krvavých scén je optimálne množstvo a sú dobre rozdelené po celej dĺžke filmu, takže potešia, ale nie sú moc drsné a ani nápadité. Poteší zaujímavý zabijak, ktorého pôvod je pomerne originálny, nechýba mu charizma a páči sa mi na ńom schopnosť chodiť pod vodou, čo v jednej scéne dobre využije. Som spokojný aj s hlavnými hrdinami, síce to sú americkí teenageri, čo kazia skoro všetky filmy, ale v tomto prípade mi neprekáža nikto, čo je dosť prekvapujúce. Oceńujem aj dobre vybrané prostredie, pretože les a bažiny sú podľa mńa najlepšie miesta, kde sa môže horor odohrávať, ale nanešťastie v tomto prípade nie sú moc dobre využité, pretože tu absolútne chýba napätie a hororová atmosféra. Tento film určite neurazí, pretože už bolo natočených mnoho podobních a horších filmov, ale zároveń ani nepatrí medzi tie lepšie a ani za posledné roky. Je to film na jedno pozretie. Objektívna kvalita filmu- 60%, film sa páči mne na 64%. ()

kingik

Hustá hororová jízda. Zkušený hororový specialista Jim Gillespie to vzal pěkně od podlahy a bez dlouhých průtahů jde rovnou na věc. Partě teenagerů se už nějakou dobu nepozdával podivný chlápek s jizvou. A poté, co se ho zmocnilo kouzlo woodoo, se jejich obavy naplnily, a z něj se přes noc stala nezastavitelná mašina na zabíjení. S Agnes Bruckner, Laura Ramsey nebo s Bijou Phillips se rozhodně mazlit nebude a pěkně je beze slova naporcuje. Gillespie vměstnal do každého druhého záběru nějaký originální prvek, napětí nepolevuje a navrch přidal kvalitní režii. Prostě super slasher mixnutý s mysteriózními prvky. V budoucnu si ho dám znovu. ()

Faustka

Dobré úmysly budou po zásluze potrestány. Stará mamba ve své nejlepší víře započne akt očištění, jenže se jí tyto bohulibé voodoo kejkle nepatrně zvrtnou… Městská zrůdička se promění v monstrum z močálů ---- BLÍŽÍ SE!!! KDO... ? Jen místní rarita Ray Sawyer – majitel pumpy a odtahového vozu: který odtáhne i to co nechtějí -)) ()

Smileface

Žádné překvapení, prostě jen další špatně udělaný horror je na světě. Jaké jsou příznaky takovéto diagnózy? Zoufalé herecké výkony, nelogické situace, chaotický scénář, tupý konec, neschopnost vyvolat strach, stopáž pod 90 minut, dostatečné množství teen girls s velkýma balónkama a teen boyz s nagelovanou hlavou. ()

genetique

Jediné, čo som chcel pôvodne napísať k tomuto filmu je, že sa čudujem, že som ho vôbec dopozeral dokonca. Ale napíšem radšej varovanie, nepozrieť si ho! Horrorová línia bola snáď lepšia v Tom&Jerry, než v tomto odpade, scenár tupo priehľadný, ľakacie scény režisér asi natáčal pod vplyvom morfia, čo ma však veľmi mrzí, lebo po vizuálnej stránke veľmi podarené a aj nápad sa dal oveľa lepšie spracovať, pretože dej som si pamätal ešte dlho potom. 25%. ()

• Když Sean (D.J. Cotrona) vyleze z jezera, je mokrý a má na sobě plavky. Když nasedne na motocykl, tak o zhruba 30 sekund později, je celý oblečený a suchý. (ČSFD)
  • Vo videohre a v niektorých verziách scenára bol Ray Sawyer prezývaný ako Mr. Jangles (Pán Štrngajúci). Prezývku dostal kvôli svojim kľúčom, ich štrnganie prezrádzalo, že je na blízku. (beso74)
  • Dom, v ktorom sa na konci nachádza Cece (Meagan Good), je ten istý, čo bol použitý pri natáčaní filmu Trespassing (2004). (beso74)

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (více)

Časové pásmo bylo změněno