Trojice zlodějíčků v čele s Rayem (Ted Danson) má zálusk na sbírku vzácných mincí. Plán jim trochu překříží Rayova sestřenice, která přiváží jeho syna Timmyho (Macaulay Culkin). Ten – jako správný teenager – brzy zjistí, k čemu se jeho otec chystá a krátce po vydařené krádeži mince schová. Slíbí Rayovi, že mu řekne, kde jsou, pokud se bude alespoň týden chovat jako otec... Ray a Timmy se sbližují, jenže to už je povedené bandě na stopě policie a mladá vyšetřovatelka, která se shodou náhod s Rayem seznámí, aniž by tušila, že zločinec, kterého hledá, je právě on… (TV Prima)

zzzzzjjjjj

Není to sice Sám doma,ale na ten styl to je.Ted Danson se mi herecky líbí a v této roli mu to sluší.Culkin je dětský herec,proto je tento film pro mladší diváky.Musím ale uznat,že to má podivný scénář.Alespoň vím,že si mám měnit zubní kartáček po 3 měsících.Goodmanova hudba stála za to.Nejlepší z celého filmu byl asi minigolf,který samozřejmě Timmy hrál.Připadalo mi,že Timmy (kterému bylo 11) byl na svůj věk velice chytrý. ()

Smok

Čestne priznávam, že tohto "roztomilého klučinu" s výrazom škrečka, ktorému stúpili na chrbticu, mám problém stráviť. Takže tento film ma nijak extra nebral, beriem si z neho len ponaučenie, aké fatálne následky môže mať, keď z psychicky nezrelého jedinca niekto urobí idol. http://saved.im/otu2njrvnhaw/macaulay-culkin.jpg ()

akisha

Macaulayho s dlouhým hárem nebrat. A Ted Danson je snad nejmíň sympatický herec, co znám. Hodil by se do parodií. Příběh je podle očekávání extrémně originální a nepředvidatelný. To by ale nevadilo, bohužel nemá žádnou přidanou hodnotu. Vztah otce a syna (Dansonovi ovšem nelze věřit ani to, že by eventuálně mohl být něčí otec) je vůbec nevyvíjí, akorát si na konci skočí do náruče bez zřejmýho důvodu. Ani comic relief v podání dvou natvrdlých bukvoidů nefunguje - neudělali ani jeden vtip, co by za něco stál. A Macaulay taky ne, takže nevím, komu se ten film točil, podle mě totiž musí zákonitě nudit všechny věkový kategorie. ()

Hepy13

Přesně tyto rodinné komedie z devadesátých let mám hrozně rád. Tenkrát se tyhle filmy točily docela často. A jako nejedna rodina, jsme jich doma měli plno na vhs kazetách. A tak jako spousta dalších filmů pro celou rodinu (Táta v sukni, Kapitán Ron, Maska, Přes palubu, Lhář lhář, Ace Ventura....) měli i Kšefty s tátou nejošoupanější pásek. Viděl jsem tenhle film přibližně dvacetkrát, je to moc pěkná a zábava. ()

TheMaker

::::::::::::::::::::::: Miluju tenhle film !!! Jako malý jsem se na něho mohl dívat pořád dokola ! Bavilo mě to dokonce více, než Sám doma ! Ted Danson je moc příjemný herec, kterému to tady moc sekne ,-) Dohromady všichni herci jsou tady super. Tak trochu moje srdcová záležitost ! :-) Příjemný film, který Vás neurazí ! Doporučuji ! :::::::::::::::::::::::::: ()