Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiální text distributora)

Mina230692 odpad!

Byla to výzva, jestli jsem natolik silný a psychicky odolný jedinec a zvládnu to dodívat do konce. Dokázala jsem to. Bylo to těžké, a vyžadovalo to maximum mého sebeovládání. děkuji své rodině,přátelům a všem, kteří mě podporovali. Tohle (nebudu ani používat slovo film) se opravdu nemělo stát. ()

RozaMadMax

Některé vtipy byly opravdu trapné a přes čáru, ale několikrát jsem se upřímně zasmál a musí se to brát spíše jako parodie. A většina zde dává odpad už snad jen z principu, neb ten film tak hroznej nebyl. ()

randolph odpad!

Horší film jsem snad ještě neviděl. Myslím, že se "autorka" těžce ustřelila a "ušila si roli přímo na tělo" . Scény které mají být humorné vyznívají spíš jako nechutné a mezi tím je to přehlídka nejhorších hereckých výkonů všech dob! Snad jen abych nekřivdil všem, tak z této hrůzy vyčnívá snad jen Eddie Kaye Thomas, který od dob Prciček nevyšel ze svého standardu coby Finch. Za tento film by vám měli zaplatit, pokud se na něj budete muset koukat.... ()

Mausik odpad!

Čekal jsem nějakou romantiku a humor. Ale to co jsem viděl byl nejhorší filmový zážitek doposud. I moje přítelkyně která miluje romantiku byla pěkně znechucena. Tenhle film položte na zem a utíkejte co vám síly stačí pokud si nechcete zkazit náladu! ()

JARDAHONDA odpad!

Ukřičená americká maškaráda, plná umělých blondýnek se stupidním myšlením a ještě tupějším dějem. Závěr = 0% ()

desa odpad!

jiz jsem to zde do nejakeho hodnoceni psal. nechapu tenhle druh americkeho humoru - poblita prsa, chachacha, uklouznuti na menstruacni krvi - super for, za celej film jsem se ani jednou nezasmal a to si myslim, ze mam dobrej smysl pro humor. pokud by slo davat minus procenta, nemel bych s tim problem. nechapu tento druh filmu, ale americanum se to stava casto. jako herec bych se za ucast v tomto filmu stydel vic nez za ucast v serialu o Zemanovi. ()

Veuni

Hóóóódně nenáročná komedie...možná někdy až v tv pojede jen teleshoping a já budu jen tupě zírat doblba, tak si to pustím znovu. Jako viděla jsem i horší filmy...sáhni mi na okouna... ()