Série(7) / Epizody(378)

Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích? (oficiální text distributora)

JARDAHONDA odpad!

Prasátko Peppa,hodnotím následovně : Animace otřesná,,,hlavy prasátek,připomínají penisy,,,,znuděný děj = Odpad ()

themiracle

Perfektní. Nenásilné, pozitvní, jednoduché, roztomilé, prostě přesně pro malé děti. Na rozdíl od všech bakuganů a podobných zvěrstev. ()

jaaara

Naprostá většina komentářů s hodnocením "odpad!" či jednou hvězdou od pseudointelektuálních kritiků je totálně mimo ;-). Tenhle seriál je skvostem, který ocení pouze toi opravdu zasvěcení = rodiče, kteří potřebují zabavit své ratolesti něčím neškodným, poučným a vtipným (občas dokonce i pro mě). Moje dvouletá dcera by dala hvězdiček minimálně deset. Chrocht! 80% ()

fler

Kdybych měla Pepinu hodnotit před cca deseti lety, tak bych nevěřícně kroutila hlavou a můj komentář by byl podobný té většině zde. Jenže tohle přece nikdo nemůže hodnotit okem dospělého, je to myšleno pro dvou až třeba pětileté děti, a pro ty je tahle jednoduchá animace a krátké výchovné příběhy ideální. Nelze to srovnávat s českou klasikou od Rumcajse až třeba po medvědy od Kolína, ale něž taková Bohdalová desetkrát jinak, to radši tohle. Za mne (a moje potomky) tedy ano.:) ()

Mezerník

Jeden z nejlepších dětských seriálů současnosti. Díky nadhledu a milé jednoduchosti (nikoliv ve stylu Teletubbies) pobaví i rodiče. ()

KahlaRenee

Peppa Pig je fantastická. v originálním znění úplně jsem se rozplývala nad jejím roztomilým hláskem.  Miluji jejich smích při kterém se válejí po zemi . Není na světě lepší zábavy, než skákat v kalužích. Peppa je roztomila. 10/10. 🥰💕🐷 ()

Aleshgang

Pro děti možná dobré. Je to velmi opravdu jednoduše nakreslené. Ale já nevím, Ať se radši děti koukají na Pata a Mata. ()

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi