Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je mladá, krásná a svůj vzhled mění lehce jako chameleon. Díky čestným modrým očím a hlavně výkonnému aparátu skrytému za nimi dokáže oklamat, koho si zamane, a připravit ho o peníze. Obecně dává přednost boháčům a speciálně těm z šedé zóny. Krajinka Clauda Moneta je sice docela malá a nepatřile Vám úplně legálně, ale její krádež i tak zamrzí. A že Vás o ní připravila zrovna žena německého konzula? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (26)

xargos 

všechny recenze uživatele

Tu melodii od dětsví hraju na piáno a vzpomínám (jako Aybí) na "kreslenou kočku se zipem na zádech":) Kéž by se tenhle seriál zase někde objevil... (26.9.2010). A seriál se objevil! Ač dávám přednost filmům s původním zněním s titulky ve mně srozumitelném jazyku, v tomto případě bych klidně udělal výjimku. Vzpomínám si na původní SK dabing v Československé televizi, ale tuto alternativu seriálová série DVD neobsahuje. I tak jsem ale rád, že jsou konečně tyto povedené příběhy na světe:) ()

štísko 

všechny recenze uživatele

Jak ten čas letí. Mnoho let jsem si přemítal v hlavě několik epizod z tohoto seriálu a ne a ne si vzpomenout jak se jmenuje. Až jsem objevil v levnejch knihách obal s těma kukadlama a hned jsem si vzpoměl. Pravda s titulkama oproti dabingu, ale film je na rozdíl od těch dnešních dost pomalej, tak se daj číst v pohodě. Na tom pomalém střídání scén je hodně vidět jak je to moc dávno, co už to u nás chodilo. Dnes je vše akčnější. Jinak seriál se mi pořád líbí i přes pomaleji plynoucí děj. Člověk má alespoň víc času si vychutnat ty vtipné lumpárny. ()

Reklama

dyfur 

všechny recenze uživatele

....v dobe uvedenia to bol hit-až na to,že hlavú úlohu dabovala Zuzana Krónerová-čo aspoň mne zvyknutého na český dabing strááášne pílilo uši. Ale pozeralo sa to vo veľkom. Mám to kúpene vyše roka z Levných kníh ,ale bojím sa to pozrieť ,aby som si nepokazil spomienkový dojem..... ale hádam príde chvílka kedy dám celofán z dvd-čka dolu....moja zaujímavosť: V slovenskej verzii nahovorila hlavnú úlohu herečka Zuzana Krónerová. (dyfur) ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Tento seriál stále působí svěže, má elegantní křivky, vtipně hravý nadhled a půvabnou tvář hlavní postavy. Navíc tolik darebáků je vytrestáno ve svých slabostech vlastního neohroženého postavení. Hodně lidí by chtělo mít takovou sebedůvěru a odvahu k velkému počtu dobrodružství, která je Berit (Anna Godenius) schopna a ochotna podstoupit ve jménu bezstarostné budoucnosti. Ráda si hraje s muži, libuje si v situacích, kdy má nad nimi převahu. Manipuluje s nimi s lehkostí a přirozeným šarmem. Se samozřejmou jistotou přebíhá z jedné role do druhé, aby mohla dojít ke svým postupným cílům. Ano, jak je jednoduché ovládat muže, když vidí lákavou a sladkou možnost odměny. Jen jediného muže (druhý námořní důstojník v podání Tomase Ponténa) nedokázala dostat zcela pod svůj vliv, i když se o to snaží s každou svou intimní zbraní. Zástupci policie (Stig Ossian Ericson a Willie Andréason) jdou neúnavně po každé stopě, která by je mohla dovést k nejtajemnější záhadě jejich profesní kariéry. Na druhou stranu jsou fascinováni tou neuvěřitelnou sebevědomou drzostí, se kterou si Berit bere vše, co chce. Když si jedinec vybere cestu, která není legální se vším všudy, tak se nemůže spolehnout na žádného přítele. To dokázala i K (Jannik Bonnevie). Je zde neodbytná paní domácí vysokoškolských studentů (Isa Quensel), naivně zamilovaný student (Jan Jönsson) a k zuřivé nepříčetnosti dohnaný překupník pašovaných kamenů (Lars Hansson). Berit má talent, vědomosti, půvab a schopnost neuvěřitelně rychlé přizpůsobivosti měnící se okolnosti. Má touhu, cíl, odhodlání, štěstí, smůlu a otevřenou mysl. Tento seriál je příjemné pohlazení a jemné zapletení do nevšedních dobrodružstvích, po kterých všichni toužíme, ale nemáme odvahu k jejich provedení. Nakonec zůstává alespoň radost ze života. ()

ilemas 

všechny recenze uživatele

Tak opět jsem nepochopil, proč má tento seriál tak vysoké hodnocení. Severní krimi mě neberou ani v knihách. Čestné modré oči jsem shlédl na kamarádovo doporučení až dnes, když už je seriál značně vyčpělý. Možná ve své době , když u nás v tv major Zeman nebo Žena za pultem to mohlo být dobré, dnes už je to téměř o ničem. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama