Owen (Jason Mewes) je jeden z nejlepších barmanů na Středozápadě USA. To však nestačí, protože jeho otec nutně potřebuje velkou sumu peněz, aby nepřišel o svou malou hospůdku. A protože Owen není vůbec žádný troškař, nasedá na letadlo a jeho cílem není nic menšího než Hollywood plný celebrit s naditými prkenicemi. Díky svému barmanskému talentu a s pomocí výstředního strýce bere útokem všechny divoké hollywoodské večírky. Jenže do jeho plánu na snadný výdělek vstoupí rozmazlená filmová hvězdička Lisa (Paris Hilton). Owen nečekaně začíná ztrácet pevnou půdu pod nohama... (oficiální text distributora)

Olík

Je věčnou škodou, že nelze do smrti zůstat tím mluvnějším z legendární dvojice Jay & mlčenlivý Bob - čas od času je třeba se z finančních důvodů objevit po boku „multiumělkyně“ Paris Hilton nebo Davida Keitha hrajícího ztřeštěného gaye. ()

SKreyn odpad!

Nepodarený slovenský dabing a miestami zle zaostrené zábery kamerou. Radšej vypnúť TV ako toto pozerať! Je to odpad a poriadny! ()

ostroz odpad!

Tento film ,ač mohl být myšlen dobře, nedopadl tak. Film je situován z Hollywoodu a líčí osudy mladého barmana, který potřebuje peníze. Film hodnotím jako odpad, protože ani herci nebyli šťastně vybraní a to zejména Paris Hilton. Paris Hilton v tomto filmu hraje hlavní roli a její schopnosti coby herečky nejsou tak skvělé, ale na tento film to asi stačilo. Pro mě osobně byl tento film ztrátou času. ()

evelouch

Ale no tak! Takovéhle filmy se musí brát s humorem! Film je výřečný ,vtipný,rize Americký. Já se pobavila, moje hodnocení tomu také odpovídá, Paris to zahrála dobře. Film má pěkný děj,humor,pěkné a šikovné herce a také romantiku. Tohle filmové dílko je zdařilé, plné úsměvných momentů. Stojí za to! ()