Když vypadáte jako malá holčička ze školy, jste policajtka, tak nic jiného vám nezbyde, než dostávat úkoly v přestrojení do školaček. Takový je případ Jane, která se v přestrojení musí vydat zase do školy aby odhalila, kde se skrývá pro policii důležitý svědek na odhalení mafiánského bose. Jedinná cesta k němu vede přes jeho dceru, se kterou se musí Jane sblížit a získat důvěru. Jenže vše se ještě zkomplikuje, když se ve škole objeví také nový student. (BUD-SFIS)

BUD-SFIS

Dobra odpocinkova krimi-komedie, u ktere se pobavite, napnete, zasmutnite, v citite se do role hrdinky. Uz jen pridat stavu, ktera vas zvedne ze zidle, z pohovky nebo gauce. ()

Shorty_

Po přečtení děje sem od filmu nic nečekal a nakonec byl příjemně překvapen. Zpracování na výbornou i přes to že film ničim nepřekvapí rozhodně stojí za vidění. ()

terunka003

Akční, vtipné, dramatické, vypjaté, napínavé. Ze začátku se to tváří jako slušná komedie, poté nastupuje dramatičtější stránka a nakonec to vyústí v takovou záverečnou akci, že soucítíte s hlavní hrdinkou a jejím vztekem. V úplném závěru je "první sníh" a vše tak, jak má být, takže to vlastně končí dobře. ..proč použili hudbu z Lord of the dance? ()

rockwoman

Jane = policajtka = akčňačka = studentka = bodyguardka = sympaťačka = kámoška = tik..tak..tik..tak..všechno má svůj čas.. :-) Jane = moje krevní skupina, protože v její společnosti jsem se příjemně pobavila! ..."Jane, dostala jsi ho, nebo ne? Odpověz! Nenech ho utéct! Jestli ti uteče, budeš toho litovat po celý zbytek života, rozumělas?! :-) ()

Roby

Komedie od které jsem čekal trochu něco jiného. Herečka co ztvárnila hlavní hrdinku mi celý film přišla, že se jí tenhle film natáčet moc nechce a z toho jejího věčně otráveného obličeje jsem se otrávil i já 43%. ()

Erichy

Moc předvídatelný a místama až trapný. Docela mě mrzí, že musím dát tak slabé hodnocení, už i kvůli tomu, jak mám korejskou kinematografii rád. Ale byl to pro mě nejhorší korejský snímek, co jsem doposud viděl a to ve všech ohledech. ()