maniche

Tony Jaa je velkej borec, nicméně styl a způsob, kterým mlátičky dělá Gareth Evans s Iko Uwaisem je mnohem lepší. ()

Parm1

Ve dvojce oproti prvnímu dílu přibyla technologie a většina bojů je skvěle hi tech zvládnutá řezničina, kdy Tony neničí už jen bitkaře v hospodě, ale čistí celé ulice a domy. A do cesty se mu postaví i nejznámější filmový capoeirista Lateef Crowder. A to všechno jen kvůli tomu, že Tonymu vzali slona, tedy spíš dva slony. Ong-Bak 2 = paráda na druhou. 100% ()

Acrobat

Opäť donekonečna pozerať, pozerať, učiť sa, pozerať, vychutnať, pozerať, pozerať na plátne najlepšiu bojovú "one man show". Vítam všeobecné nadšenie, že môžeme byť súčasníkmi života bezkonkurenčného bojovníka, choreografa a kaskadéra v jednom, ktorý na svoje "pacičky" nepotrebuje 40 strihov, ale len jendu kameru bez strihača (áno, thajský poschodový bar). ()

TomasRichtr

Příběh ještě horší než v Ong-bakovi (samozřejmě asi nebudu první, kdo sem píše, že tenhle film není pokračováním Ong-baka, ale úplně jiným filmem). Často scény nenavazují logicky na sebe, občas mám pocit, že jsem něco nepostřehl. PŘESTO je to úžasný film, především díky výborné choreografii bojových scén, jejich propracovanosti, realističnosti a co si budem nalhávat i jisté brutalitě. Ale především díky schopnostem Tonyho Jaa. Na tom celý film stojí a vy jen čekáte, až zase začne někomu lámat hnáty (a že jich zpřeláme hromady). Rozhodně doporučuji všem fanouškům bojových umění a těm, kteří chtějí pro změnu něco jiného, než hollywoodsky ohrané kung-fu. P.S.: Doufám, že to vyhrálo nějakou cenu, za ten neuvěřitelně dlouhý a dokonalý záběr z toho točitého schodiště/hotelu. ()

Likan7

Proč se to jmenuje Ong Bak 2, když to není Ong Bak 2 a pravý Ong Bak 2 vznikl o několik let později? Mam v tom trochu zmatek. Každopádně jsem od tohodle filmu dostal přesně to, co jsem čekal. Naprosto luxusní ukázku dalších schopností Tonyho Jaa a nic říkající příběh, který je jen na okrasu. A je to přesně tak. Finální fight proti třem bossům, chlápkovi s mečem, tý hoře svalů a capoiřanovi jsou skvělý. Zbytek bohužel za moc nestojí a pokud si dáte tu práci a najdete si Ong Bak 2 fight scene někde na youtube, uděláte nejlíp a ušetříte si čas. ()

Nix

Nikdy neber Tonymu slona. Protože to co následuje po krádeži, to je totální masakr. Tony v tomto období je neskutečný řezník a jeho filmy byly obživou martial arts, aspoň pro mne. Jasně, příběh je prostě úlet, ale na tento film se dívám kvůli akci a ne kvůli dialogům. I když ty tu jsou taky a není to tak hrozný, bývá to i horší. Ale je to pětihvězdičkový masakr a nekonečná akce od začátku do konce. Opravdu můj oblíbený film s Tonym. ()

keane

4/10 Po všech stránkách slabší než první díl. Nečekám žádné hluboké dialogy, ale nuda mezi jednotlivými bitkami je až ubíjející. Akční scény ale skvělé. ()

Martini98

Parádní bojové a kaskadérské scény! Ta 4minutová dlouhá scéna bez střihu, ja Tony postupuje po schodech nahoru, se mi zdála skoro jak z nějáké PC hry! :) Tony Jaa o5 nezklamal!!! ()

altaica

PRO MUŽE:Tony Jaa ještě více ubral ze stylové čistoty a přidal na síle, tvrdosti a brutalitě, což ovšem podobnému snímku může jedině prospět. Třívteřinové cameo si dokonce střihnul i Jackie Chan. Kaskadérské kousky i scény s bojovým uměním z říše snů. Thajky ve filmu opět ukázaly svou nesoudnost, takže zhusta mají lokny vyrobené kulmou značky Zkurvimvlasyažnebudourovne a ještě přibarvené do hněda. Tím pádem vypadají jak cigánské štětky z E 55 v době, kdy to tam pěkně jelo. Vynechány veškeré asijské debilní dialogy, ani stopa po pokusech o veskrze trapný asijský filmový humor – pičus, co tomu dal nálepku komedie film neviděl ani z rychlíku. Čistokrevně akční, plné bojového umění, dokonale propracované detaily soubojů, přijatelná dějová linka – nevidím nic, co by šlo zdrbnout, takže 5* povinnost. (Závěrečný nehorázný žvást promíjím, protože film byl původně určen thajskému publiku a soudný režisér by to pro export vystřihnul.)         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Nevím, co všechno už skončilo v hrncích a na pánvích u vás doma, madame, ale pokud byste si chtěla rozšířit obzory, tak ve filmu je velmi pěkná ukázka skladovacích prostorů luxusní asijské restaurace v Sydney. Rozhodně to není žádné troškaření, přísně chráněných živočichů je tam možná víc, než ve volné přírodě a všichni jsou čerství – čtěte ještě živí. Namátkou želvy, dikobraz, oceloti velcí, pár opic, mraky netopýrů, krajta tmavá, luskouni.. víc jsem v těch pár vteřinách nepobral. Sloní choboty již byly naporcovány a recepty ve filmu nejsou. Jestli máte ráda bojové umění – s chutí do toho. ()

Hisnuklusi

Tohle přece není Ong Bak 2. Tohle je jiný film a hází to podle mě docela bordel, protože Ong Bak 2 je zde také. Tohle je vynikající Protector. Kde je můj sloon ? Hedžž, bum, bác. Jojo. ()

pekas

Tohle je Protector - naši distributoři jsou debilové a jak asi nazvou skutečnou dvojku Ong-Bak? Aha, Ong bak 2: Pomsta. Tak to jsou machři. Zpátky k tomuto filmu. Libové bojové scény, ostatní není podstatné. Nutno dodat, že vše ostatní není úplný průšvih, tedy v rámci žánru možná nadprůměr. Protivníků je hodně a pár jich je na vysoké úrovni. No líbilo se mi to víc, jak Ong-bak. Člověk by si hned pořídil slona. Nestydím se dát plných pět. ()

Pauliee

Dej mi pripadal niekedy smiešny a tak monotónny- že celý film hľadá jedného slona. Čo je síce pekné, ale mohli byť nejaké menšie zvraty. Ale to sa dá odpustiť lebo bojové scény sú proste vynikajúce. Také kaskadérske kúsky, čo predvádza Tony Jaa ako je napríklad scéna kde sú vlaky nemá snáď ani Jacki Chan :D A toľko zlomením som v jednom filme ešte určite nevidel. Vcelku sa to dá zobrať ako fakt brutálny akčný film, ale má svoje čierne miesta. ()

iMilan

Proč se film The Protector jmenuje Ong-bak 2, když Ong-bak 2 byl natočen v roce 2008? Jinak naprosto úžasné. Průměrný scénář piluje dokonalá režie. Tolik nápadů, tolik inovace v žánru jsem dlouho neviděl. Ty nekonečně dlouhé záběry jsou geniální. ()

MikeMyers

Vynikající film, všem hrozne doporučuju. Po dlouhý době jsem viděl nějakou takovou mlátičku a moc jsem si to užíval. Skvělá kamera a choreografie ani nemluvim, jedničku to vůbec nepokazilo fakt super film. ()

Pharlap

Asi stejně zábavné jako jednička.. akorát jakoby tohle vzal do ruky pan Woo.. a chvíli jsem si připadal, jako bych viděl úvod do filmu JVCD.. který je tedy časově úplně někde jinde.. ale stylem masakrovaček, že ten kdo ke mně přijde, ke už mrtvej, jen se na něj podívám.. :-) .. to odpovídá.. ()

Dub-C

Nejmenuje se to jen tak nahodou Tom-Yum-Goong???A proc je v zanru napsano Komedie?!?! OMG........ Ale napad to ma skvelej, zase neco originalniho. Nic takoveho jsem pred tim nevidel. Oproti Jetovi a Jackiemu je Tonny uplne jinej. Narozdil od tech dvou on nedela "jenom" jeden styl. Ma od kazdeho trochu a tedy predvedl neco nevidaneho. Davam zaslouzenych 5*, uz se tesim az uvidim PRAVEJ ONG-BAK 2!!!! 8-) ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia