Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Ripley Holden (David Morrissey) je majitelem zábavního rodiného podniku. Jeho snem je vybudovat ve městě nové Las Vegas a být úspěšným podnikatelem. Jednoho rána však nalezne mrtvého mladíka přímo ve svém kasínu. K případu je zavolán detektiv Carlisle, který se během vyšetřování zaplete s Ripleyho ženou Natalie. Postupně se dostane do konfliktu s Ripleym a vyšetřování se tak stává spíše osobní záležitostí a touhou po pomstě. (Vizmír)

(více)

Recenze (25)

ReneeS 

všechny recenze uživatele

Chvíli jsem přemýšlela, jestli tomu dát 4 nebo 5 hvězdiček, ale už za ty hudební scény si to těch 5 zaslouží. Blackpool se ukázal být něčím jiným než jsem původně čekala. Po chvíli jsem si kladla otázku, je záporák vůbec záporák? Jak tohle může skončit? Nakonec se s tím poprali docela obstojně. Když k tomu přidám své potěšení, vidět oblíbené herce v poměrně nezvyklých rolích, tak už můžu jen dodat - pěkné, moc pěkné. (a ještě musím dodat, že s každým shlédnutím jsou ty hudební čísla lepší a lepší, takže pokud se tomu seriálu někdo vyhýbá právě kvůli nim, dělá chybu) ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle jsem si říkala, že to je tak šílené, že to dokoukám snad jen kvůli tomu, abych jako správný detektiv-amatér zvěděla, kdo je vrah toho peroxidového protivného skrčka. Nicméně mezi druhým a třetí dílem se to u mě nějak zlomilo a já jsem si Blackpool začala naprosto nezřízeně užívat! U písniček je trochu zvláštní, že je zpívají všichni, ne jen jeden člověk, ale má to své kouzlo a asi nejpotrefenější mi přišla Should I stay or should I go, perfektní pro soudní prohlídku domu, nebo Knock knock. Podezřívám všechny herce, že si to bohapustě užívali a zejména David Tennant je ďáblík par excellence... No, odhalení, kdo je vrah, jsem se na samotném konci dočkala, a přišlo mi to už jako vlastně celkem zbytečná informace.. protože tady šlo o jiné věci. ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Ne všechna seriálová anglická městečka jsou neodolatelná. Někam byste se přestěhovali ihned, jiná by alespoň stála za opatrné prozkoumání. Ne tak Blackpool. Ten totiž na první pohled působí jako zaplivaný zapadákov, kde nikdo nedokáže být úplně šťastný a dříve nebo později na povrch vyplavou jeho mindráky. A na druhý pohled? Jako zaplivaný zapadákov, kde kromě mindráků plavou na povrch i nejrůznější tajemství. Třeba neočekávaná vražda grázlíka od vedle. V tu chvíli tak nezačíná jen vyšetřování v podání sympatického kriminalisty se zálibou v nejrůznějších nezdravých laskominách, ale i velké rodinné drama, na jehož konci se osudy všech zúčastněných nenávratně promění. A jak je v ostrovních seriálech zvykem, žasl jsem nad jednotlivými hereckými výkony představitelů ústřední rodinky, jejich přátel i známých. Jak ale v ostrovních seriálech zvykem moc často nebývá, spousta vyhrocených situací je řešena perfektně padnoucí muzikálovou vsuvkou. A v kombinaci s nečekanými změnami nálad funguje takový tvůrčí směr dokonale. Ve středu všeho dění totiž proti sobě stojí dva králové Davidové. A jak Tennant jako Peter Carlisle, tak Morrissey jako Ripley Holden strhávají každým hlubokým i drsným pohledem nebo nečekanou grimasou veškerou pozornost zaslouženě na sebe. A i když tempo posledních dvou epizod zvolní možná až příliš, stejně Blackpoolu jackpot v podobě nejvyššího hodnocení neuteče. Právě ta lepkavá atmosféra místa, kde vlastně nikdo nechce být, zalezla pod kůži až příliš hluboko a nezdá se, že by se jí v dohledné době chtělo ven. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Nebolo to také zlé, ale vďaka bohu, že to má len 6 častí. David Morrissey absolútna topka. Zatienil aj Davida Tennanta. Ešte pochválim ako herecký talent, tak aj krásu a sexepíl sexi maminy Sarah Parish. To najhoršie sú na seriáli muzikálové vložky, pri ktorých sa herci z ničoho nič začnú pozerať do kamery a spievať, čo spôsobí, že sa vrátite zo seriálu späť do vašej izby a uvedomíte si, že sa dívate na hranú šou. Absolútne to tým stráca úroveň. A to cez ten fakt, že sa spievajú pekné dobové pesničky. Vyšetrovanie vraždy v kasíne, čo je hlavná dejová linka, až tak nebaví, nemáte motiváciu sa to vôbec dozvedieť. A preto ja som sa hlavne bavil tým, ako si nie príliš príťažlivý detektív chce vrznúť so ženatou ženou majiteľa kasína. Možno si každý nájde to svoje, čo ho bude baviť, ale na mňa to pôsobilo až príliš lacne. ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Pohodovej a docela i vtipnej séroš, ze kterého vyloženě cítíte tu ospalou atmosféru anglických promenád (nevím, jestli u toho Angláni pochlemtávali ten jejich tea, ale mně se u něj vždycky dobře večeřelo, tohle je vážně pohoda v instantním balení), přestože hlavním tématem (nebo aspoň zdánlivě) je tu pátrání po tom, kdo z toho místního panoptika zvláštních lidiček je vlastně vrahem. To vše prošpikováno skvělými písničkami a výbornou hereckou dvojicí Tennant/Morrissey, hlavně druhej jmenovanej si tu svojí postavu min. dvou tváří dává ve velkým (i když mu to z toho ansáblu zpívá nejhůř). ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama