• slovenský

Akční / Fantasy / Hudební / Sci-Fi

USA, 1988, 93 min

Film je stejně podivínský, jako byl Michael Jackson sám. Jackson není bůh ví jaký herec a co se týče příběhu, tak je Moonwalker absolutně nezajímavý a spíše než film připomíná slepenec Jacksonových videoklipů (nebo jím spíš je). Ale upřímně, kolik lidí tohle sledovalo kvůli příběhu? Tady jde v první řadě o Jacksonovi songy a taneční kreace, které ani po letech nestárnou a mají pořád správný šmrnc a drive. Moonwalker určitě stojí za shlédnutí, i přes všechny chyby, které film má, je totiž fajn si připomenout, jaký byl Michael umělec a že se jednalo o pravého krále popu...(22.11.2014)

• DannyBurino

WHAT THE FUCK IS THIS PIECE OF GODZILLA SHIT. Vůbec to nedává smysl, na co kurva mysleli? Je tam nejdivnější a nejzdlouhavější úvod v historii filmů, příběh mně nezajímal a nedával smysl, neznámé postavy a mnoho dalšího. Ty písničky to nezachránili, byla moc velká škoda že jsem neměl pulitr energy drinku nebo piva, protože jsem to fakt potřeboval.(9.10.2015)

Zvláštní dílo.. začíná to jak dokument, pak trocha koncertu, sestřih videoklipů. pak začně něco jako děj s dětma, pak naprosto úchvatnej Smooth Criminal a dál divnej "děj". Končíme opět na koncertě, osobně bych si tam představoval lepší song. Sečteno, podtrženo.. je to divný.. ale jsou tam ty nesmrtelny písničky, tak pod 4 jít nemůžu :)(19.4.2014)

• papuchalk

Hodinu a půl dlouhý videoklip/reklama, na kterém je překvapivé pouze ohromné množství násilí. Což je opravdu zvláštní, vzhledem k pacifisticko infantilnímu zaměření Jacksona (kterej ten příběh sám "vymyslel"). Naprosto nevhodné pro děti, a naprosto nevhodné pro dospělé. Zbývá jediná sorta lidí kterým se to může líbit. Fans. Děj nebo příběh nemá zde význam. Je stejně povrchní jako je děj reklamy houbičky na nádobí.(23.11.2014)

Skvely 90-minutovy videoklip, kde prvu polovicu nahanaju Michaela fanusikovia a k tomu sa napajaju rozne jeho videoklipy. Teraz neviem, ci vsetky boli len z albumu Bad alebo aj zo starsieho albumu Thriller, ale druhu polovicu nahradil pribeh, kde si zloducha zahral Joe Pesci. Pesciho som najprv spoznal v komedii SAM DOMA (1990), az potom nasledovali dalsie filmy, hlavne tie brutalne mafianske ulohy v CASINE (1995) alebo v MAFIANOCH (1990), ale zahral si aj truhlikov v serii SMRTONOSNA ZBRAN 2-4 (1989) alebo v komedii MUJ BRATRANEC VINNY (1992). Michael si tu zahral samozrejme ochrancu deti, ale aj tie trikove efekty boli na tu dobu perfektne, hlavne ta jeho premena na robota no a oblubeny videoklip Smoot Criminal ma tiez velmi potesil. Ako to ti tanecnici robia, ze sa dokazu po stojacky tak daleko zohnut k zemi a nepadnu? To je skutocne umenie... 18.10.2009 _______ Michael Jackson - (Sám seba / Michael) +++ Joe Pesci - (Mr. Big) +++ Sean Lennon - (Sean) +++ Kellie Parker - (Katie) +++ Brandon Quintin Adams - (Zeke ´detský Michael´ z videoklipu Bad) +++ Bilal - (Tanečník) +++ Garland Spencer - (Tanečník) +++ D.J. Dellos - (Tanečník) +++ Dove Dellos - (Tanečník) +++ Jermaine Jackson - (Tanečník) +++ Mick Jagger - (Sám seba) +++ Produkcia: Michael Jackson +++ Hudba: Bruce Broughton, Ladysmith Black Mambazo +++(18.10.2009)

• - Natáčelo se od prosince 1987 do ledna 1988 v Kalifornii (USA). (Varan)

• - Záporák se jmenuje "Frank Lideo". Jeden z výkonných producentů filmu se jmenuje Frank DiLeo a byl Jacksonovým dlouhodobým manažerem. (Morien)

• - Futuristicky vyhlížející auto, díky kterému unikne Michael Jackson svým pronásledovatelům z temných ulic města, je automobil Stratos ZERO. (Dragoni)