poster

Moonwalker

 • anglický

  Moonwalker

 • slovenský

  Moonwalker

Akční / Fantasy / Hudební / Sci-Fi

USA, 1988, 93 min

 • moviereaper
  ***

  Film je stejně podivínský, jako byl Michael Jackson sám. Jackson není bůh ví jaký herec a co se týče příběhu, tak je Moonwalker absolutně nezajímavý a spíše než film připomíná slepenec Jacksonových videoklipů (nebo jím spíš je). Ale upřímně, kolik lidí tohle sledovalo kvůli příběhu? Tady jde v první řadě o Jacksonovi songy a taneční kreace, které ani po letech nestárnou a mají pořád správný šmrnc a drive. Moonwalker určitě stojí za shlédnutí, i přes všechny chyby, které film má, je totiž fajn si připomenout, jaký byl Michael umělec a že se jednalo o pravého krále popu...(22.11.2014)

 • DannyBurino
  odpad!

  WHAT THE FUCK IS THIS PIECE OF GODZILLA SHIT. Vůbec to nedává smysl, na co kurva mysleli? Je tam nejdivnější a nejzdlouhavější úvod v historii filmů, příběh mně nezajímal a nedával smysl, neznámé postavy a mnoho dalšího. Ty písničky to nezachránili, byla moc velká škoda že jsem neměl pulitr energy drinku nebo piva, protože jsem to fakt potřeboval.(9.10.2015)

 • inmax
  ****

  Zvláštní dílo.. začíná to jak dokument, pak trocha koncertu, sestřih videoklipů. pak začně něco jako děj s dětma, pak naprosto úchvatnej Smooth Criminal a dál divnej "děj". Končíme opět na koncertě, osobně bych si tam představoval lepší song. Sečteno, podtrženo.. je to divný.. ale jsou tam ty nesmrtelny písničky, tak pod 4 jít nemůžu :)(19.4.2014)

 • papuchalk
  **

  Hodinu a půl dlouhý videoklip/reklama, na kterém je překvapivé pouze ohromné množství násilí. Což je opravdu zvláštní, vzhledem k pacifisticko infantilnímu zaměření Jacksona (kterej ten příběh sám "vymyslel"). Naprosto nevhodné pro děti, a naprosto nevhodné pro dospělé. Zbývá jediná sorta lidí kterým se to může líbit. Fans. Děj nebo příběh nemá zde význam. Je stejně povrchní jako je děj reklamy houbičky na nádobí.(23.11.2014)

 • Falko
  *****

  Skvely 90-minutovy videoklip, kde prvu polovicu nahanaju Michaela fanusikovia a k tomu sa napajaju rozne jeho videoklipy. Teraz neviem, ci vsetky boli len z albumu Bad alebo aj zo starsieho albumu Thriller, ale druhu polovicu nahradil pribeh, kde si zloducha zahral Joe Pesci. Pesciho som najprv spoznal v komedii SAM DOMA (1990), az potom nasledovali dalsie filmy, hlavne tie brutalne mafianske ulohy v CASINE (1995) alebo v MAFIANOCH (1990), ale zahral si aj truhlikov v serii SMRTONOSNA ZBRAN 2-4 (1989) alebo v komedii MUJ BRATRANEC VINNY (1992). Michael si tu zahral samozrejme ochrancu deti, ale aj tie trikove efekty boli na tu dobu perfektne, hlavne ta jeho premena na robota no a oblubeny videoklip Smoot Criminal ma tiez velmi potesil. Ako to ti tanecnici robia, ze sa dokazu po stojacky tak daleko zohnut k zemi a nepadnu? To je skutocne umenie... 18.10.2009 _______ Michael Jackson - (Sám seba / Michael) +++ Joe Pesci - (Mr. Big) +++ Sean Lennon - (Sean) +++ Kellie Parker - (Katie) +++ Brandon Quintin Adams - (Zeke ´detský Michael´ z videoklipu Bad) +++ Bilal - (Tanečník) +++ Garland Spencer - (Tanečník) +++ D.J. Dellos - (Tanečník) +++ Dove Dellos - (Tanečník) +++ Jermaine Jackson - (Tanečník) +++ Mick Jagger - (Sám seba) +++ Produkcia: Michael Jackson +++ Hudba: Bruce Broughton, Ladysmith Black Mambazo +++(18.10.2009)

 • - Natáčelo se od prosince 1987 do ledna 1988 v Kalifornii (USA). (Varan)

 • - Záporák se jmenuje "Frank Lideo". Jeden z výkonných producentů filmu se jmenuje Frank DiLeo a byl Jacksonovým dlouhodobým manažerem. (Morien)

 • - Futuristicky vyhlížející auto, díky kterému unikne Michael Jackson svým pronásledovatelům z temných ulic města, je automobil Stratos ZERO. (Dragoni)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace