Penny se bojí

všechny plakáty

Osmnáctiletá Penny Deerbornová má panický strach z aut - jako malá totiž přežila hrůzostrašnou autonehodu, při níž mohla jen bezmocně přihlížet, jak její těžce zraněná máma v příšerných bolestech nekonečně pomalu umírá... Její terapeutka Orianna se rozhodne pomoci utrápené dívce zbavit se její neobvyklé fóbie přímou konfrontací s jejím největším strachem, a tak ji jednoho dne naloží do auta a společně se vydají na dlouhou cestu do hor! Jenže místo požadovaného uzdravujícího procesu se dostaví pravý opak... (TV Horor Film)

pirate

Většina filmu založena na scénách odehrávajících se v autě. Chvíli je to napínavé, ale potom až nudné. Konec to vyrovná zpět k lepšímu. 45%. ()

AmunRa

Prakticky one man (woman) show potřebuje vynikajícího herce v hlavní roli a výbornou režii. Bohužel filmu schází obojí. Rachel Miner nehraje špatně, ale není to na hlavní roli a už vůbec ne na táhnutí celého filmu. Korunu všemu dává tmavá noc a zmatená kamera, která z filmu dělá změť záběrů, ve kterých se dá jen těžko orientovat. Na nějakou charakteristiku postav a důvody jednání rovnou zapomeňte. Jako film špatně natočené a jako horor neinvenční a bez atmosféry. ()

BOIKOT odpad!

opravdu neskutečná blbost o jedné moc pěkné holce která má fobii z automoblů A náhodně si ji vybere vrah jako svou hračku . Co se týče hereckých výkonů tak jako když slepci hrají na housle tedy hrůza a děs a je vidět že nestačí hezky vypadat ale taky něco zahrát ! Nejlepší byl asi ten dědula kterýmu vůbec nebyl dán prostor a nebo stopař ! Konec stál taky za prd !Téma je 100x ohrané .to by mi vůbec nevadilo protože horory a SLASHERY mám rád, ale tenhle se fakt moc nepoved ani atmosféra mě neoslovila . ps: docela mě pobavila scéna kdy toho stopaře v plný rychlosti přejedou, on hodí salto mortale, oni ho usadí do auta a dále stopař reaguje jako by se mu nic nestalo ! Né že by skuhral, křičel bolestí ba ani se nezadýchal .A nebo ta scéna kdy Penny vystrašená a udýchaná vyhlíží z aouta vraha a přitom si mele jmená zvířat! Např :Žirafa,antilopa,nosorožec. Prostě člověk čeká lekačku a dostane dárkem jmána zvířat o kterých v danou chvíli ani nepřemejšlí. ()

Daeneryss

Film sice měl pár světlích okamžiků,ale kdyby trval o polovinu méně nic by nám neuteklo...Předpokládám, že slečna už bude vážně jezdit jen na kole,pokud přežila...A film poukazuje - nikdy nebrat stopaře i kdyby jste je srazily. ()