„…když Země byla ještě mladá a magie ještě utajována“… v těchto zapomenutých časech doby železné a bronzové se nachází vesnice s hrozivou kletbou. Každých pár let musí vesnice vydat několik mladíků, které vojáci odvezou přes moře na tajemný a hrozivý ostrov. Zde jsou obětování „bohu“, který prahne po mladém masu. Theo nikdy nebyl odvezen díky protekci svého otce, vůdce vesnice (Cyrnan). Theo ví, že vojáci se za čas zase vrátí. Doba než se tak stane je podnítila skupinu mladíků, aby se vydali pro radu k Sybile. Jejich úkolem je dostat se do paláce a zde zabít Minotaura, který chrání duši krutého boha, jemuž jsou chlapci obětováni. Dokáží se děsivé kletby zbavit?... (Intersonic)

El_Rabbit

Neco tak hloupyho uz jsem dlouho nevidel... mizernej scenar, stupidnidni dialogy, temer nulovy herecky vykony, kterejm rozhodne kraluje hlavni hrdina, kterej vypada, ze ho zrovna pustili ze cvokarny. Na odpad to neni ale 1* je s dost privrenym okem. Nevim, co me to napadlo posledni dobou koukat na Cckovy video filmy, ale doufam, ze me to brzo prejde, pac je to stale vetsi utrpeni :D ()

Venous666

Fakt divné, ujeté. Myslel jsem si, že to bude aspoň průměrné, ale jak jsem uviděl Minotaura a místo nasratého býka jsem dostal špatně spařené kočkokuře s rohy, tak jsem věděl, že je někde chyba. Bohužel jsem měl pravdu. Ten film je úplně někde jinde. Díky Bohu, že tam byly aspoň hezké héééérečky ()

Wardan

Ok, že je to ultralevná blbost jsem čekal a taky jsem to dostal. Směšný scénář, levné kulisy levní herci, kromě Toma Hardy - ten je borec i v takovéto demenci. V Jonathanu Englishovi je nakonec vidět nějaký potenciál, protože závěrečná akce není úplně špatná. Člověk se ani nediví, že o pár let později natočí docela cool Ironclad. Ale tenhle film je mizerný. Mezi jednou a dvěma hvězdami. Dávám dvě, jelikož tempo to docela má a skončí to rychle a bez újmy na vašem zdraví. ()

Matli

Nechápu proč se tomu Tom Hardy upsal, ale budiž, začátky jsou hold těžký. Takže hvězdičku za něj, hraje každopádně dobře a půl hvězdičky za holčičí líbačku, jinak stupidní dialogy a film o ničem, je ale fakt, že na vypnutí po dvaceti minutách to není. 30% ()

Bozvav

Příběh sám o sobě je sice přitažený za vlasy, to by ovšem až tak nevadilo. Jako úplnou tragédii vidím výpravu, zpracování, kameru, herecké výkony a dialogy. Za mne jedna ušmudlaná hvězďule. ()

sadlokan

Jednou,asi tak za sedm let vyrazí trestná výprava Kreténů někam do Germánie,tam jim vydají asi třináct nepovedených potomků,pocházejících zřejmě z příbuzenecké lásky.Tito jsou následně za ohromných tramtár vhozeni do labyrintu,kde je všechny asi tak během čtyř hodin sežumlá Minotaur.Nabere na rohy typu"lyra"a uslintá k smrti.Dalších,bez asi tak čtyř hodin,sedm let,se zrůda živí myšmi. ()

Heroine

Je to takový adrenalinový výlet Toma Hardyho. Pro leckoho to může být dost nezáživná záležitost, ale mne to tak nějak baví. ()

Ombak▼Penari

Jediné co mě zaujalo byla ta nemrtvá šílená kráva aka Minotaurus. Vlastně nemůžu říct, že by se mi taková hnusná potvora svým způsobem nelíbila. Akorát by to nesměl být Minotaurus, ale do jiné fantasy dobrý... ()

Laca1313

Nebudu se vůbec zabývat nudností děje a špatnými herci a příšernými dialogy. O tom bylo již dost řečeno v ostatních komentářích a bylo by to nošení dříví do lesa. Ale u dvou věcí se musím zastavit,protože ty mě asi ,,zaujali,, a vytočili nejvíc. Za prvé by mě zajímalo, kterej inteligent přišel na to,že většina obyvatel Kréty je černá, u toho jsem fakt nevěděl,jestli se mám smát nebo brečet. A za druhé vysáž minotaura. Co to kurva mělo být? To jsem jako fakt nedokázal už překousnout ( kór když na konci se oháněli,že film byl natočen podle pověsti o Theseovi a minotaurovi). Tohle prostě nebyl minotaur. Ostatně autoři (hlavně ti američtí) podobných sračkoidních filmů si rádi pohrávají se starými pověstmi a mýty, a mytologickým nestvůrám dávaji podobu, která s tím, jak by měli vypadat, nemá většinou téměř nic společného. Nesetkal jsem se s tím u Minotaura poprvé a bohužel asi ani naposled. ()

foundation

Ako to že také perfektné horrorové mytologické stvorenie akým je Minotaur sa ešte nedočkal poriadneho prevedenia? Pritom atmosféra bájneho labyrintu v rukách schopného horror mastera má potenciál rozsekať ľudí na kusy ()

johhny007

Moc mě to neuchvátilo , na dnešní dobu(i v roce 2006) by se dalo udělat mnohem lepší vylepšení minotaura K tomuto filmu by se mi hodil : Režisér - Cameron , Hl.Postavy - Russel C. , Salma Hayek nebo Angelina Jolie , ještě ve 3D by to bylo super 15% ()

Shanen29

Slabá režie a nezáživný scenář zcela a opět potopili mýtus Minotaura.Zřejmě již není nikdo,kdo by tuto práci zvládl. ()

LukeSharp

Po třech shlédnutých filmových sračkách jsem už tušil,že Minotaur asi taky díru do světa neudělá.Ale vyloženě špatný taky není.Zase jedna akčně-hororová oddychovka založená na bájné legendě.Ani Minotaur nebyl špatně udělaný i když na mě působil spíše jako škaredá gazela než abych se u něho třásl strachy.Ale co je hlavní,že jsem se nenudil(což se například o Tunelu smrti říct nedá).Zaháněčka nudy za 55% ()

Algen

Tak na tohle se dá koukat jedině s někým, koho máte opravdu rádi. Pro příště si to určitě nechám ujít, protože tohle vidět jednou je moc. Nechápu, proč si někteří filmaři myslí, že když to bude hodně blikat, tak to bude super. Ta jedna hvězdička je za to,že jsou ještě horší filmy. ()

Xavy

Film, který neohromý ani nezklame. Střídá se napětí s nudou, ale celkový pocit není pro mě uplným zklamáním. ()

Skeevee

Jezishi to byla blbina. Pribeh o nicem, horor absolutne zadnej - spi komedie - dyz mu tam treba zapali ty rohy apod =)) ale jinak dost tragedie =( Jediny klady byly 2 koukatelni herci =))) hlavni hrdina, kterej pripomina Davida Wenhama a ten plesoun rvouci se, kerej tak blbe umrel =)) ()

Sedm statečných rytířů

Sedm statečných rytířů

10.02.2009

Zatímco fanoušci fantasy napjatě čekají na jakoukoli zprávičku o už údajně dotočeném howardovském Solomonu Kaneovi, hlavní představitel James Purefoy se opět chopí meče, aby vzdoroval tyranii. V… (více)