Falešné sliby (TV film)

Klamlivá tvár

Falošné sľuby

Thriller / Drama

Kanada / USA, 2004, 86 min

Klasickej béčkovej trihler, kterej však patří k těm lepším. Za nešťastné bych v prvé řadě považovala obsazení - vedle Pety Wilsonové (mimochodem zrzavé vlasy jí opravdu neslušely, stejně jako peroxidová blond) mi neseděla ani představitel policisty a dokonalý manžel. Ale na koukání to bylo, rozhodně.(8.12.2013)

Jestli je nebo není Peťulka sexi by nemělo ovlivňovat náš pohled na hodnocení toho filmu. Diana, kterou hrála, měla smůlu na manžela, který vůbec nenaslouchal své ženě a sobecky si šel za svým egem. Když ve své velkoleposti a namyšlenosti narazil na člověka, který takových hrdopychů využívá, vzal to zkrátka. Což je příklad toho, že čím výš se hrabeme, tím hlubší je pak pád dolů. Diana byla naopak žena, která by pevně za svým sobeckým mužem stála a pomohla by mu se z těch sraček vyhrabat. Po jeho smrti Dianě nezbylo nic jiného, než přežít a finančně se z toho vymanit sama. Vzala práci servírky a v podniku, kde pracovala se náhodou objevil finanční podvodník, který měl na svědomí úpadek štěstí Diany. Tahle náhoda ji vnukla rozehrát nebezpečnou hru. Film nás překvapí svou zápletkou, rozuzlením a závěrem.(16.3.2014)

Průměrný televizní film. Poměrně dlouho dopředu jsem předpokládal průběh, takže mě nic moc nepřekvapilo a tím ani extra nepobavilo. Ale co, slušná zápletka, tak proč nedat 50%.(10.10.2007)