Bosé nohy v parku

• USA Barefoot in the Park (více)

Střešní okno netěsní. Sousedi jsou trochu blázni. Samá komická setkání. První byt Paula a Corie má k dokonalosti daleko a jejich čerstvé manželství k ní také nemá zrovna nejlblíž! Jsou zamilovaní, ale každý je zcela jiný! Paul je upjatý, Corie impulzivní. Těšte se na jiskření, ke kterému dochází při střetu protikladů! Komedie Neila Simona v hlavních rolích s Jane Fondou, Robertem Redfordem a Mildred Natwickovou (nominace na nejlepší herečku ve vedlejší roli, 1967). Zjistíte, že není nic lepšího, než Bosé nohy v parku! (Magic Box)

66JIRINA

Úžasné, vtipné, herci super výkon!!! Fonda je okouzlující a její matka mě vyrazila hereckým výkonem dech. Velice milý zážitek na deset hvězdiček! ()

Bogrant

Nadutá komédia v ktorej sa nálady striedajú snáď každým piatym strihom a tým pádom je tu menej priestoru pre ozajstné pobavenie. Úvod patrí poriadnemu milovaniu sa, záver zasa poriadnemu hádaniu sa, medzitým je len zopár fórikov a sem-tam nejaká satirická poznámka. Optimistická Jane Fonda pekná i prekérna, "suchár" Redford vtipný i nudný. Prekvapivo, najzábavnejší tu je chlapík od telefonickej spoločnosti. ()

Sa.sa

Úžasná komedie u které jsem se neskutečně pobavil a zasmál... Ano, ano a ještě jednou ano.... Proč už se dnes netočí něco tak nádherného..?! ()

tytule

První film kde se mi Redford dokázal ,že umí být i vtipný,film mám ráda a je jeden z mnoha kde řvu smíchy až mi tryskají slzy,hlavně u scény z nápojem uzu. ()

FireFox

Já jsem z tohodle filmu úplně odvařená. Čert vem, jak to v životě chodí nechodí, visela jsem jim na rtech od začátku do konce a byli SKVĚLÍ!!!! ()

Stein92

Povedený snímek vyzařující vtipem a jistou nostalgií. Redaford a Fonda sehráli úžasný pár. To byli krásné časy (až na každodenní strach z globální jaderné války). ()

L.Wayne

Moja najobľúbenejšia komédia. Hovorte si čo chcete, milujem tie postavy, tie gagy, humor, celú novomanželskú zápletku, starostlivú mamu, šibnutého suseda, uja, čo prišiel zapojiť telefón a aj byt do ktorého sneží. Takéto konverzačné skvosty sa už nerobia a to mi je strašne ľúto. Prvý raz som túto komédiu videla len úplnou náhodou na ČT a po skončení som si necítila lícne svaly a bolela ma bránica. Vážne, toto musíte vidieť. ()

Isognomostom

"Jak můžeš jít spát?" - "Zavřu oči a budu počítat kniči" ... moc milé a velice vtipné ... s úžasnými hereckými výkony. Chápu, proč je tento film považován za klasiku... Doporučuju. ()

hlenyzkrabic

Báječně jsme se bavili od začátku do konce. Brilantní dialogy, výborná kamera, muzika. Herecké obsazení božské. Prostě oddychovka jako blázen. To musíte vidět! ()

Nyrahe

Ak by si odo mňa náhodou niekto pýtal odporúčenie na nejakú skutočne fakt dobrú romantickú komédiu, budú to jednoznačne Bosé nohy v parku. Divák sa jednoducho musí nechať uniesť rýchlym tempom filmu, vtipom ktorý vám nedá počas 104 minút žiadnu pauzu a sympatickosťou všetkých postáv, od konzervatívnej mamy a svokry, výstredného suseda až po protipólny novomanželský pár. Jednoznačne film ktorý nikdy neomrzí a bezpochyby spestrí zimné nedeľné poobedie pri káve či čaji :) ()

Hansolo35

Velmi povedená komedie, kterou jsem "objevil" teprve nedávno a už jsem jí párkrát shlédl. U scény s pošťákem se vždycky div neudusím smíchy :-) Film mě baví do chvíle, kdy se z bláznivé dračice stane ubrečená hysterka. Snad měla zrovna své dny, ale asi by se to mohlo ubírat jinudy. Redfordovy trefné poznámky dávají filmu jiskru. ()

kaladze77

Veľmi zlatý film, fakt trocha mi pripomína tie staršie filmy ako napr. Raňajky u Tiffanyho..a predsa má jedinečnú atmosféru. Spoiler: Musím sa ale priznať že charakter ženy pre mňa už začal byť znervózňujúci (ok beriem že je to len komédia, ale predsa ja by som jej tresol jednu, keď bez dôvodu oznámila, že sa ide rozvádzať a manžela kto platí byt, kým ona panička nič nerobila vyhnala na ulicu a aj hádka sa podarila na veľmi silnú dá sa povedať že až skoro depresívnu. Neskôr ako nejakej mladej žabe maminka hovorí, že jedna hádka ešte neznamená rozvod a nepadne celý svet. Koniec Spoileru. Napriek každej negativite je film jednoduchý a skvelý..za mňa 5 ***** ()