Členové nového gangu se v Londýně vydávají za policii a okrádají podvodníky. Geniální zločinec Pearly Gates proto spojí síly s inspektorem Parkerem, aby zjednali nápravu. (Netflix)

charles3

Vychytaná "stará dobrá britská" zlodějská komedie s výborným Sellersem a neméně dobrým Lionelem Jeffriesem, který je takřka přesným klonem našeho Čeňka Šlégla. Film se rozebíhá trochu pomalu a ne úplně srozumitelně, ale od úžasně pojaté "odborové schůze" londýnské galerky už jsem se bavil (a dost často smál nahlas) až do konce. Promyšlené gagy, dějové zvraty, lehce absurdní humor, skvělé hlášky. Ještě lepší než předtím viděná podobná "sellersovka" Na každého jednou dojde. Vůbec neváhám s plným počtem! ()

gggggg

Veľmi pekný film, kde naplno predvádza svoje herecké majstrovstvo Peter Sellers. Neviem si ani predstaviť túto klasiku bez neho, pretože on je dušou celého filmu. Ostatní herci sú viac menej do počtu. Najviac ale obdivujem, že aj po toľkých rokoch humor z filmu vôbec nevyprchal, dá sa veľmi dobre zabaviť a to sa podobných kúskom stáva zriedkavo. ()