Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná... (oficiální text distributora)

P@\/EL

Komedie, která sice nabídla několik světlejších momentů, ale celkově mě moc nenadchnula. Na můj vkus bych si zde představoval trochu více vtipu a výraznější děj. Aspoň potěšil věčně nadržený pes, který ojel vše, co se hýbalo, ale vlastně i nehýbalo. ()

Pythonator

Nesnesitelně nechutní herci (kromě bab samozřejmě) a nesnesitelné divadelní představení. Krom toho, že tu pes ošukává květináč nebo míč se tam nic zajímavého nedělo. ()

fojťan

Slabé, slabé... snad jedinou zajímavostí na tomto filmu je vcelku vysoká konstelace budoucích hvězd a hvězdiček. Existuje mnoho lepších teenagerských dramat, než je tohle. Namátkou mě napadá nedoceněný Šílená/Krásný... snad i Bravo Girls jsou lepší... ()