Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

tahir

Tak zle to zase nebolo. Den blbec mladexho taxikara a vykony dvoch hlavnych postav boli celkom v pohode. Zaverecne rozuzlenie ma celkom pobavilo. ()

Petkon

Vůbec nerozumím místnímu nízkému hodnocení. Já jsem byl nadšen z inteligentního a na konverzaci postaveného humoru a z výtečného výkonu hlavních protagonistů J.Dolanského a V.Preisse. Už dlouho jsem se u české komedie tolik nezasmál. ()

stylR

Ale tak, proč neubereme trochu na tom snobismu? Forma, výkony, scénář, produkce, roadmovie.. blah blah blah. Tenhle film má plnit i jiný účel. Nemá to být třeskutá komedie (Lawrence, apod.) ani morální drama (Phone Booth, apod.) – měla by to být naprostá relaxačka. 96 minut bezstarostného dívání, odpočinku a pozorování (a poslouchání) příjemných herců. 4 stary z 5, jednu ubírám pouze za některé zdlouhavější zbytečnosti. Ale jinak film parádně splnil svůj účel pohodového letního filmíku s pěkným soundtrackem: už se těším, až si ho jeden letní večer pustím znovu… ()

Signore

Dvě hvězdičky jsou určeny ústřední herecké dvojici a třetí putuje (soucitně) k režisérovi s poděkováním, že to bylo přeci jen o něco méně hrozné než jeho předchozí počin (mé tři hvězdičky je tedy nutno brát hodně s rezervou). ()

Sindymindy

Jan Dolanský a Viktor Preiss si mě ochočili hned při prvním shlédnutí a od té doby je to má oblíbená česká komedie. Je spousta horších... ()

Spike86

Jako televizní film docela dobré, ale pokud bych tohle měl brát jako kino film, tak by to bylo o dost horší. Zápletka docela dobrá s promyšleným zvratem, ale jinak je to scénáristicky poměrně slabé. Preiss velmi dobrý, Hlaváčová a vůbec to jak je napsané vše odehrávající se kolem ní je dost špatné. 57% ()

IlMagnifico

Z pokusu přiblížit se francouzským bulvárním komediím (Kdo se o takové pokusy prosil?) se vyklubal film o ničem (V tom své vzory napodobuje výborně.) a s minimem jakýchkoliv světlých momentů, který nad vodou drží pouze herecký ansámbl, jenž se překvapivě rozhodl na hraní úplně nerezignovat. S takovýmto scénářem a režií je to od něj rozhodně obdivuhodné. ()

maara666

Dobrá oddychovka, na kteroouu se vždy rád podívám. Kombinace Dolanský x Preiss funguje v nastolené situaci velmi dobře. ()

Sa.sa

Zajímavě natočený film o 2 hercích a vzájemném propojení byť jen na jeden den... Super konec vč pointy a vyvrcholení... ()

corax8

No nebylo to špatný, ale na 93 minut toho bylo dost málo. Měl jsem pocit, že většina filmu je nějak prázdná. Ne že by se tam nic nedělo, ale dělo se to proto, aby to dalo těch 93 minut. Jinak výkonou obou hlavních postav se mi líbili. ()

MaximGork

Čítajúc komentáre ostatných prichádzam na to, že mám vážnu vadu. Nevidel som Pánsku jízdu (vedome), takže nemôžem tieto dva filmy prirovnávať. Všechno nejlepší! je príjemný, pomalý film na ktorom som sa miestami zasmial. Dopozeral som ho ale do konca a nebol som nespokojný, dostal som to čo som čakal a ešte niečo lepšie. ()

Mezerník

Oddechová komedie, která si na nic nehraje. Vynikající Jan Dolanský, takových postav znám v reálu plno - dobře zahrané. Jinak film plný klišé (tetička), nelogičností (hodinový fotbalový zápas?) a režisérského neumění - škoda promarněné příležitosti, mohlo to fungovat mnohem lépe. Takhle film skutečně jen na jedno vidění. ()

LEOM

Nemůžu si pomoct ale já se prostě bavil, o to většinou v komediích jde, není to žádný epos, prostě příjemná zábava, na nic jiného si ani nehraje ()

MisoSasky

Nie je to film, na ktorý by som si kupoval lístok do kina. Nie je to film, ktorý by som si kúpil na DVD, VHS či platil zaň videopožičovni. Nie je to film, ktorým by som zaťažoval svoj PC, aby ho stiahol z internetu. Ale dobre sa pri ňom od tretej ráno zaspávalo, keď ho dali od tretej ráno na Markíze... ()