Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

Giggo

Jednoduchý, přesto ve své jednoduchosti zábavný. Takovejto film by bezpochyby zvládl natočit kdejaký student filmový školy. Je prázdnej, průhlednej a nic moc ve vás nezanechá. Dějová jednoduchost a přímočarost není vyvážena ani občasnejma odbočkama na další postavy mimo Taxi. Přesto je tento film dobrou kulisou a dokáže pobavit :) ()

rakovnik

Viktor Preiss je vskutku kvalitní herec a Jan Dolanský v porovnání s ním má ještě hodně co dohánět. Příběh filmu je čím dál nudnější, až dospěje do nezajímavého konce. ()

dezorz

Niekde som cital, ze slovaci nerobia filmy, preto, ze nemame dobre scenare. Cechov to zjavne netrapi, co novy film, to blby scenar. Ale hlavne, ze tocia. :) ()

Nach

Jinak průměrný film s nadprůměrným, dokonalým Viktorem Preissem. Jeho jediná role držela jinak podprůměrný scénář příběhově nad vodou. Takže jen kvůli němu ho mohu doporučit ostatním. Pokud vám tedy pan Peiss nevadí. 65% ()

tomtomtoma

Všechno nejlepší! je lehké komediální dílo s ústředním párem a několika proměnnými doplňky. Souznění, škádlení i roztrpčení jezdící dvojice má potřebné kouzlo, to ostatní uspokojí již méně. Preiss kraluje, udává tempo i náladu. Jeho kultivovaný projev v eleganci pozvedává úroveň komunikační i dějovou. Někoho potěší, dalšího slovní přestřelka uzavřená ve skleněném vakuu nudí. Hlavní postavou snaživé veselohry je Jarda (zajímavý Jan Dolanský), lehkomyslný taxikář v očekávání narozeninové pohody. Životem se snaží bavit a s každým se pokouší vyjít v dobrém. Kritika v hecování přináší chvilky uražené mužské ješitnosti. Na druhou stranu, pokud se lze ze všeho vymluvit, problémem se nejeví žádná nešťastná okolnost. Vrcholem příběhu je Jindřich Požár (vynikající Viktor Preiss), Jardův nechtěně vytrvalý spolujezdec. To on dodává filmu veškerý šarm v nahé kráse nenucené přirozenosti. Zkušenost si dobírá mládí, manipuluje i zachraňuje. Hlavní ženskou postavou je Sylva (příjemná Vendula Křížová), Jardova manželka v rozčarování nečekaného odhalení. K výraznějším postavám patří také zaskočený provozovatel taxislužby (Pavel Zedníček) a jeho černá můra a dávný kamarád Chroust (zajímavý Jan Vondráček) s výhružným strašákem vydírajících slov svého kontrolujícího zaměstnání. Z dalších rolí: ochotná sekretářka Evička (příjemná Tereza Kostková), zmatená stará šéfova tetička (Jana Hlaváčová), Jindřichova bezelstně upřímná sestra Libuše (zajímavá Jana Štěpánková), nesmlouvavě tvrdý a vděčný podnikatel (Tomáš Matonoha), prodejný Jindřichův právník (Jaromír Dulava), naivně hloupoučká milenka Lenka (Izabela Kapiasová), či Jardův nejlepší kamarád a malíř Tom (Pavel Šimčík). Není to průser, ale zápletka má hluchoněmou pointu a vše mizí do ztracena. Preiss je osobnost a sám vše pozvedává strmě vzhůru. Škoda té celkové nevyrovnanosti. ()

BUD-SFIS

Jsem se náramně bavil. Dvojice Dolanský-Preiss byl vynikajicí výběr pro tuto komedii. Která nemá složitou zápletku ale je zase krásně ironická a hlášky jsou uplně mazané. ()

zette

Myslim, ze scenar neni zase tak hrozny, jak mnozi pisou. Kdyz mohou s uspechem psat scenare takovi Jarchovsti... Je ale fakt, ze jit na to do kina, byl bych zklaman. V TV se to pohodlne da dodivat. Nevim ale, proc tam Kotik cpal tu tetu? Ta milenka byla skvela, budouci letuska:-)! Dobra hudba, vynikajici Preiss a dle me spatny herecky vykon Dolanskeho. Prumerny cesky film, ktery si narozdil od jinych na nic nehraje. ()

Dannysek4U

V pravde tolik hvezdicek je jen za Viktora Preisse, jinak je to velka, tuze velka slabota, a to po vsech strankach. A Dolanskyho postava je chvilema hodne na pest, takovy prehravani a tak vratkej a predvidatelnej pribeh, to fakt neni v pohode. ()

pakobylka

Na jednu stranu značně nevyvážený a za vlasy přitažený, na druhou stranu kupodivu vcelku vtipný obrázek současnosti, který v mnoha ohledech poměrně výstižně laškuje s realitou dnešních dní - nebo alespoň s průvodními jevy, které se na ni nalepily. Rozhodně jsem se nenudila, takže ... všechno nejlepší ! ()

gabin(a)

Viděno v TV u žehlení jako něco než začne fotbal a nakonec jsem u toho s fotbalovými přestávkami zůstala, k tomu žehlení fakt ideální záležitost. Na oba pány se dalo koukat, nejen po vizuální, ale i po herecké stránce, naopak u TOTÁLNĚ KATASTROFÁLNÍCH žen včetně té Matonohy jsem neřešila a přepínala na fotbálek. Příšerná antiherečka Bendová mě nepřekvapila, Tereza Kostková taky ne, já už se bojím i otevřít ledničku, aby nevyjukla, ta baba se vecpe fakt naprosto všude. Už z ní mám pomalu takové trauma jako Enšpígl z Holubové (ta je taky něco). Ovšem Jana Štěpánková a hlavně Jana Hlaváčová, které mám docela ráda, to fakt nezvládly. Ale na druhou stranu mohla hrát bláznivou tetičku taky Květa Fialová a to bych u toho fotbalu asi zůstala....Až tady jsem zjistila, že se jedná o film, co byl v kinech! Já bláhová jsem myslela, že je to televizní komédyje, tak jsem byla docela shovívavá. A připomínalo mi to nejen Pánskou jízdu, ale hlavně Blbce k večeři. I ten daňový kontrolor tu byl! Takže ta třetí hvězdička je za odvahu pustit se do stejné látky jako Blbec a ještě s tím jít do kin. ()

O´Hara

Nevím, co k tomu mám říct, všechno dobré i špatné tu už bylo řečeno. Ale přesto bych se pokusil podotknout, že tento film byl docela podprůměrný a navíc neméně nudný....jenže jsem neměl zrovna nic lepšího na práci. takže lidi, pokud máte chut´ pustit si film, tak tento moc nezvažujte ,-) ()

Radiq

Viktora Preisse jsem vždycky nesnášel. Alespoň do té doby, než jsem dospěl a všiml si, jak vynikající výkony dokáže podat. V tomto filmu hraje tak charismaticky, že si ho prostě musíte oblíbit. Stejně tak taxikáře Honzu Dolanského, kterej tím svým ksichtem ukecá snad každýho a je sympatickej v každé situaci. Děj působí místy vtipně, místy dojemně, vesměs kladně a kromě jediného kyksu, kdy Preiss telefonuje s právníkem z taxi projíždějícího noční Prahou a právník volá z budovy, kde je v pozadí ještě den, jsem nezaznamenal žádnou pitomost či nejasnost. Fakt pozitivní film. ()

dr.fish

Mělo to být zázračné sólo Viktora Preisse, který však neměl co hrát, a tak prostor vyplnil v roli nukleárního hovada Jan Dolanský. Promarněná šance. 50% ()

fantoci

Po dlouhé době komedie, které nechybí inteligentní humor. Občas trochu nenápadný. Musíte se dovtípit. Je to taková komedie monitorující jeden den života hlavních protagonistů. Položil bych tvůrcům dvě otázky. Snad jsem se díval špatně, ale narazil jsem na několik nelogických prvků. Tak např. ten fotbalový zápas Sparty. V jedné scéně v rádiu oznamují, že zápas začíná v 17 hodin. Taxikář Jarda na to odpoví: "Budu tam." Avšak, když nastane čas šesti hodin večer, což nám ukazuje běžící časoměr, tak už v rádiu oznamují konečný výsledek zápasu. Co vím, tak fotbalový mač trvá dvakrát 45 minut + přestávka. Časově to neodpovídá. Ale je to jenom detail. Druhá otázka by mířila k tomu, kterak automechanici dokázali opravit na počátku děje nabourané auto. Neměli k dispozici klíčky, apod. ()

markuc

Takova oddychovka, ktera neurazi, ale ani nicim nezaujme. A vysledny dojem kazi jeste herecke vykony. Film je vlastne o nicem, nemusite u neho premyslet a asi dvakrat se zasmejete. Tot vse, ale hlavne mi vadilo, ze jsem dopredu vedel, co se stane, v tomhle filmu Vas vazne nic neprekvapi. ()

M-arta

Herecké výkony mi sice přišly docela v pohodě a uvěřitelné, ale nebavila jsem se... Ani trochu. A po pár dnech už skoro nevím, co tím chtěl básník vlastně řícti. Tohle asi vážně není můj šálek čaje. ()