Jeden den v životě mladého taxikáře, jeden den plný komediálních situací, ale i zásadních změn v jeho životě. Pražský taxikář Jarda (Jan Dolanský) chce oslavit své narozeniny, všechno má pěkně naplánované a pod kontrolou, tak jako zatím vše ve svém pracovním i soukromém životě. S každým vyjde, všechno zařídí, všichni jsou s ním spokojení. Jarda se prostě „vyzná“. Má skvělou manželku, krásný byt, pohodovou práci, novou milenku a spoustu dobrých známostí, jenže do jeho nového taxíku nastoupí muž (Viktor Preiss), jemuž osud toho dne také nadělil řadu nečekaných a komplikovaných situací a zásadních rozhodnutí. A tak se pro oba v nečekaném společenství a v celodenním putování proměňuje řada vztahů i hodnot. (Česká televize)

J.e.r.e.c

2 hvězdy pouze a jedině za Preisse, protože ho mám rád, a protože jinak ve filmech prakticky nehraje. Jinak je to sračka. ()

Amonasr

Tak hloupý film s takovým množstvím trapně křečovitých gagů se jen tak nevidí. Jenom nechápu, co v něm pohledávala Jana Hlaváčová (za její trapnou roličku mi bylo až stydno) a Viktor Preiss, tohle snad ani jeden z nich nemohl mít zapotřebí... ()

Jara_II

Nenáročná komedie kterou neuvěřitelně táhnou Dolanský s Preissem. Bavil jsem se dobře, což se mi v poslední době u českých komedií nedařilo. ()

Prankster

Slabé. Naprosto imbecilní dialogy a ty herecké výkony dost nepřesvědčivé. Navíc ten film ničím nezaujme - je to prostě docela nuda... Škoda no... ()

Havala

Dobrý film, který Vás opravdu pobaví, ale mám obavu že jen jednou. Celý film jsem čekal co bude dál, což mě drželo v napětí, ale znovu bych se na to nedíval. Pohodová nenáročná oddechovka která splnila svůj účel. Možná až moc překombinované vztahy milenek, stačilo by vymyslet lepší příběh. Potenciál na pokračování veškerý žádný. Tetičku hodnotím jako negativní prvek, takový styl humoru mě moc neoslovuje. A jak nakonec práskne po hlavě toho kontrolora, no hahaha už pukám smíchy:-(( Hudba k filmu je dobrá, ale na OST to neni. 60% ()

LuNaj

Film, u něhož se několikrát od srdce zasmějete. Není to žádný top, ale nudit se určitě nebudete. Navíc exceluje duo Preiss-Dolanský, hlavní aktéři Kotíkova "velkofilmu":-)) ()

Bonniesgun

Já vím... nerada soudím někoho za něco, co sama neumím... ale, pane režisére, tohle bylo vážně děsně nudný!!! Jakožto bývalá zaměstnankyně reklamky mám v plánu shlédnout "Vy nám taky, šéfe!" od stejného tvůrce, ale... začínám se trochu bát!!!! Tady byl alespoň Dolanský a Preiss, ale ani těm se nepovedlo z toho něco udělat!!! Tak co pak bez dobrých herců??? ()

Něrpa

Není to až takový průser, ale je to místy umělé a nedotažené. A za hudbu musím hvězdu dolů, protože ta mě tahala vyloženě uši. ()

Pitryx

Jede taxi sem, jede taxi tam. Pak zase tam, a opět sem. Aby byla změna, tak jede onde. No, ale abych to zase nepřeháněl. Byly tam i světlé okamžiky, na film se vcelku dívat dalo, ale něco to chtělo. Nevím co, nejsem filmař. Naprosto mi uniklo, proč a jak vznikla situace s deštníkem a tetičkou, kterou měl Jarda navést. Asi jsem to prospal? No, možná někdy ještě jednou, ale jen jako kulisu. ()

DJ Kritik

Videl som to opäť po rokoch a stále to má svoj pôvab. Také blúdenie po jednotlivých vtipných situáciach . Ako také krátke scénky v jednom celku, ale nenudí, ()

ostravak30

Všechno nejlepší! na mě nejvíc působí spíše jako film s morálním přesahem jako úvaha o změně životního stylu a života obecně. Já jsem v něm tedy komedii nenašel. Naštěstí většina herců, Janem Dolanským a Viktorem Preissem počínaje, a takovými jako Zedníček či Dulava konče, jsou příliš dobří na to, aby i z tak nehmotného námětu něco vzniklo. Jarda totiž vozí muže sem a tam, ale převážně řeší svůj život bez toho, aby se jim děly nějaké vtipné příhody. Nejvtipnější tak byla postava Jaromíra Dulavy a jeho přístup. Když si Jarda myslí, že má všechno, život se mu pomalu začne hroutit. Že by karma? Nebo jen smůla? Z obojího asi trochu, ale podvádět svou manželku a využívat známostí nemůže fungovat donekonečna. Upřímně řečeno jsem viděl i další společné projekty pánů Martina Kotíka a Petra Nepovíma a nic moc. Toto je možná jejich nejlepší počin (Vy nám taky, šéfe! si vybavuju jen matně). Pánská jízda byla strašná a Hurvínek se taky moc nepovedl. Z tohoto pohledu vlastně není tento film takový propadák. ()

Anitta

Tento film mě docela překvapil. Ano, uznávám, některé scény byly přehnané, ale já jsem celou dobu dost dobře bavila. ()

naoko

Velmi příjemná komedie s několika opravdu vtipnými momenty. Viktor Preiss potvrzuje, že patří mezi nejlepší české herce, on je bezesporu nejzářivější z celého ansámblu, Jan Dolanský poněkud zaostává. ()