Na prašném úseku dálnice narazí turistka na muzeum, které vystavuje vzácné kriminální artefakty – a zneklidňující hlavní atrakci. (Netflix)

Gelaos

Víceméně druhé White Christmas, tentokrát navíc plné easter-eggů. Jednotlivé příběhy a náměty jsou fajn (zejm. ten druhý, byť recykluje již mnohokrát použitý motiv digitalizace vědomí), ale lepší by bylo dát každému příběhu vlastní epizodu. Black Museum totiž (podobně jako White Christmas) působí poněkud nesoudržně. Speciální pochvalu si však zaslouží Douglas Hodges za skvěle zahraného slizouna. ()

Mistr119

Tak Tady máme hned 3 témata v jednom krásně propojené a ještě s odkazy na minulé díly. :) Etická stránka přenosu lidského vědomí, to je sci-fi téma, které se asi hned tak neomrzí, dokud se řešení nestane realitou... :) ()

hypnos11

Taková povídková antologie, okolo které je spíchnutá pojící dějová linka. Jednotlivé příběhy jsou zajímavé, ale ne vyloženě originální, protože se u nich autoři inspirovali sami sebou; závěr jako obvykle přináší velký dějový zvrat, který tu docela slušně funguje. Jeden z těch lepších dílů. Douglas Hodge tu je byl naprosto vynikající - svojí postavě vnukl tak slizkou úlisnost, až mi ho na konci bylo málem líto. ()