Čapí dobrodružství

Storks

Bociany

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Bociany nie sú jedným z najoriginálnejších animákov, ale rozhodne sú v tomto roku jedným z najlepších. Príjemná rodiná pointa, pekná animácia a veľa gagov pre deti aj dospelých. Vlčia smečka rozhodne najlepšia parta za posledné roky. A nejedná sa ani o žiadnu muzikálovými pesničkami preplnenú rozprávku, ale po dlhej dobe kvalitne soundtrackovo podloženú zábavu.(13.11.2016)

Rozhodně nic extra, co se animáků týče. Klasická rodinná zábava, která sebou nese alespoň jisté morální ponaučení, obsahuje několik velice vtipných charakterů a především je do jisté míry kreativní a zábavná. Storks plní všechny zažité pořádky animovaných filmů na jedničku, ale nepřidávají toho tolik navíc. Ano některé momenty jsou sice hodně debilní, dalo by se říct, že prostě správná ptákovina. Třeba vlčí formace mi přišli jako geniální tah. Celkově nic, co Vás dostalo ze židle, ale na nedělní odpoledne? Proč ne.(3.2.2017)

Neměl jsem nějak vysoká očekávání, ale líbí se mi, co jsem nakonec dostal. Tohle je velmi dobrý animák s podařenou animací, který ale více sází na příběh a na humor. Příběh je originální, ale humor, ten to táhne. Chvílemi je film skutečně k popukání. V některých chvílích se mi skutečně podařilo vybouchnout smíchy.(2.1.2017)

Z trailerů jsem si říkal, že mě bude čekat další průměrná hovadina se zvířátky a jak to dopadlo? Zatím nejlepší animák po Zoopolis v tomto roce !!!!!! Klasická zápletka o důležitosti rodiny, která je cílena spíš pro menší publikum a občas se nevyvaruje trapným momentům, ale vše je vynahrazováno skvělými nápady, našlapaným humorem a sympatickými postavičkami. Padá jedna hláška za druhou a akční scény srší nápady. Když je třeba dojmout diváky, tak tam prckové házejí ksichtíky a ono to funguje......7/10(22.9.2016)

Animák „Storks“ nesie v sebe početný kúsok dobrých občas fantastických momentov (scény s vlkmi a bojovanie proti tučniakom). Štvrtú hviezdičku (po prvom videní) nedávam len kvôli tomu, že nevyužili veľký potenciál vlkov a tučniakov. PS.: „Vlci! Most!“ „Vlci! Loď!“ „Vlci! Ponorka!“ „Vlci! Lietadlo!“ „Vlci! Auto!“ „Vlci! Zlomené srdce!“ Osobné hodnotenie: 78% (***) (8.1.2017)

• - Spoiler: Když je máma na střeše, kde táta se synem staví přistávací plochu pro čápa, mámě (jež propůjčila v originálním znění svůj hlas Jennifer Aniston) zvoní telefon, který se rozhodne ignorovat. Na displeji můžeme vidět jméno A. Jolly, což je narážka na Angelinu Jolie, která Jennifer „přebrala“ Brada Pitta. (J.Cobra)

• - Ve scéně, kdy vlci tvoří vlčí most, lze vidět vlka, který dělá rozštěp. To je odkaz na Jean-Clauda Van Damma. (kellne)