Čapí dobrodružství

Storks

Bociany

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Nie je to zlé, príbeh je celkom zaujímavý, takže vyložene nenudí a postavy tiež vedia ponúknuť miestami slušnú zábavu. Akurát len, že tých zábavnejších momentov by mohlo byť viac. Sem tam sa človek pobaví, obzvlášť pri scénach s vlkmi, ktoré sa vydarili asi najviac, ale nič viac Bociany neprinesú. Slovenský dabing ako inak super. 70% - 3*(13.1.2017)

Není nad to být na paragrafu a mít čas na ptákoviny. Závažnost situace si vyžaduje usilovné hledání zatím nezhlédnutých pohádek a tím alespoň trochu zabavit hicující dítě. Teploty klesly a začala se u tohoto tak trochu ztřeštěného příběhu zase smát a já s ní. Asi nejvíc pobavili vlci a jejich nespočetné bojové formace. Nejmíň zase holub a jeho trapné songy. Je to takový miloučký ňuňu dobrodružný animák a jako každý, tak i on vysílá do světa své poselství: "Přestaňte se fyzicky sbližovat, postavte si na střeše přistávací plochu pro ptáky, zapněte naváděcí světla a čekejte leteckou poštu s miminem. Kdo nemá vlastní dům, tak vám zásilková, čapí služba doručí balíček až ke dveřím." Nám se to každopádně líbilo. Doporučujeme.(12.1.2017)

Neměl jsem nějak vysoká očekávání, ale líbí se mi, co jsem nakonec dostal. Tohle je velmi dobrý animák s podařenou animací, který ale více sází na příběh a na humor. Příběh je originální, ale humor, ten to táhne. Chvílemi je film skutečně k popukání. V některých chvílích se mi skutečně podařilo vybouchnout smíchy.(2.1.2017)

Zbytočné komentovať. Animák, ktorý sa dá pozrieť, ale nijako nevyjde z hraníc obyčajnosti a priemernosti. Najhoršia na tom bola postava toho trápneho holuba. To bolo tak zlé, že som dostával tik zakaždým, keď dostal priestor. Keď sa film snaží nasilu upútať a byť vtipný, môže z toho vyjsť len trápnosť.(4.8.2018)

Keď už máte pocit, že sa v animákoch už nič nové nedá vymyslieť, príde Stoller so Sweetlandom a natočia bravúrny unikátny animák s množstvom gagov a neskutočne milou atmosférou. Rozprávka o bocianoch, čo nosia deti, pričom si trošku zmenia svoje portfólio? WTF? :) Naozaj sa niekedy čudujem, kde tí ľudia berú tie nápady. Každopádne toto na mňa zabralo a ja som sa bavil, hlavne na vlčích formáciách - to bolo ozaj cool. Záver veľmi pekný. Škoda, že animácie neboli na trošku lepšej úrovni, inak by to bolo do plných. 75 %(1.2.2018)

• - Spoiler: Když je máma na střeše, kde táta se synem staví přistávací plochu pro čápa, mámě (jež propůjčila v originálním znění svůj hlas Jennifer Aniston) zvoní telefon, který se rozhodne ignorovat. Na displeji můžeme vidět jméno A. Jolly, což je narážka na Angelinu Jolie, která Jennifer „přebrala“ Brada Pitta. (J.Cobra)

• - Ve scéně, kdy vlci tvoří vlčí most, lze vidět vlka, který dělá rozštěp. To je odkaz na Jean-Clauda Van Damma. (kellne)