Čapí dobrodružství

Storks

Bociany

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Čekala jsem daleko lepší a promyšlenější pohádku, ale bohužel příběh není dost poutavý a originální, aby mě zabavil po celou dobu filmu. Dějová linka vůbec negraduje, nic zásadního se tam neděje a kromě pár roztomilých chvilek a malinko vtipných okamžiků, tam není nic, co by vyloženě stálo za podívanou.(17.3.2017)

Po dlouhé době zase jeden super animák, našlapaný akcí, vtipem a parodií od začátku do konce. Nechyběla klasická výchovná témata o důležitosti hodnot, ale vzhledem k tomu, že je to hlavně pro děti, tak to tam má své místo. Snímek mě opravdu bavil, dlouho jsem se tolik u filmu nenasmála. Jen těch dětí bylo moc.(28.12.2016)

Chtělo by se říct další z řady animáků, ale tenhle mi fakt sedl. Junior válel na celé čáře a rozněžnělí vlci (mm, chutná jako kytky!) mu zdatně sekundovali. Nečekala jsem nic než zábavu, proto bych filmu nezazlívala, že je nějakým způsobem nereálný... Naopak oceňuju, že se tvůrci docela se ctí vypořídali s mícháním dětského a dospěláckého vnímání skutečnosti. P.S. "Proč dali to tlačítko právě sem?!"(13.3.2017)

Ja musím priznať, že "Storks" patrí k tým lepším animákom tohto roku. Napriek tomu, že som odovzdal viacero pozitívnych hodnotení aj filmov, ktoré na mňa neurobili len dobrý dojem, tu som skutočne spokojný. Podľa mňa je to veľmi svižný, dobre naanimovaný a okrem toho aj celkom solídne napísaný animák. Humorom sa nešetrí a funguje v drvivej väčšine vynikajúco. Bolo veľa momentov, kedy som sa úprimne smial. A okrem toho aj chémia medzi Juniorom a Tulip je dosť dobrá. Chceme vidieť, aby všetko dopadlo dobre a tešíme sa s nimi. O najväčšiu komédiu sa ale stará vlčia svorka, ktorá má plno momentov, ktoré stojí za to vidieť. Rovnako skvelá je aj hudba, ktorá ma počas celého filmu príjemne bavila. Okrem toho úvodný krátky animák o lego ninja masterovi stojí rovnako za to. Som rád, že som film videl a dokonca by som sa k nemu aj pokojne znovu vrátil, keď sa objaví v telke. Je tam dosť dobrých momentov ako pre deti, tak aj pre dospelých. Za svoje peniaze som dostal schopnú zábavu. Som spokojný Hodnotenie: B+(24.9.2016)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $72,679,278 Tržby Celosvetovo $182,379,278Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ zopár gagov, nápadov fajn, pobaví, ale ináč to ide v dosť ošúchanej schéme /55%/(14.1.2017)

• - Ve scéně, kdy vlci tvoří vlčí most, lze vidět vlka, který dělá rozštěp. To je odkaz na Jean-Clauda Van Damma. (kellne)

• - Spoiler: Když je máma na střeše, kde táta se synem staví přistávací plochu pro čápa, mámě (jež propůjčila v originálním znění svůj hlas Jennifer Aniston) zvoní telefon, který se rozhodne ignorovat. Na displeji můžeme vidět jméno A. Jolly, což je narážka na Angelinu Jolie, která Jennifer „přebrala“ Brada Pitta. (J.Cobra)