Reklama

Reklama

Čapí dobrodružství

Trailer 4

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (177)

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Nenáročná animovaná oddychovka, která je nadmíru dynamická a svižná, vedle toho pobaví, rozesměje, ale i dojme. Čápi již nenosí malá dítka, nýbrž začali podnikat v poštovních službách. Jenže jak už tomu bývá, tak bez nějaké omylu či zvratu by nebyl žádný příběh. Nejvíce mě pobavily scény z vlčí jeskyně a s vlky, kteří uměli ledasjakou formaci. Vedle toho musím ocenit nápad s "výrobou dětí". Zkrátka mile natočený film, který sice neohromí a nesrazí do kolen, ale hezky se na něj dívá a dobře se u něj člověk odreaguje. ()

jarmik 

všechny recenze uživatele

Celkově to taková sláva není, ale byly tam drobné originální pecky, které mě dostaly. Nevím, co provedli s drsným holubem v českém dabingu, ale v originále je to naprosto boží "záporák". Když se jakože omylem dostal ke zpívání "How Do You Like Me Now", málem jsem si učůrnul... No a magie vlčí smečky nebo tichá bitka s tučňáčím gangem, o tom ani nemluvím. Ocenil jsem taky to, že dítě nebylo přehnaně roztomilé, stejně jako reakce postav na něj přeslazené (a když jo, bylo to vtipné). ()

Reklama

Emjecko 

všechny recenze uživatele

Čapí road trip, který ocení především děti (malé), páry v očekávání dítěte, páry majíci dítě, páry chtějící dítě, páry myslící na dítě... Ale co když zrovna do žádné z nabízených kategorií nezapadáte? V tom případě asi nebudete tolik nadšení, ale ani vyloženě smutní. Dejte tomu šanci a uvidíte. Možná vás to nakonec příjemně překvapí a možná dostanete chuť i na nějaké dítě. Je jich tam opravdu hodně. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Asi nejšílenější a nejbláznivější animák všech dob (ano šílenější než Zataženo, občas trakaře 2)... Nemuselo by to být špatné, ale má to jednu obrovskou chybu - všechno je strašně předvídatelné (ano to animáky bývají), ale tady je to moc. Spousta animáků balancuje na hraně, ale tady to balancuje za hranou (třeba vlci, modrovlasé děti).. Konec mě ovšem dojal, takže to úplně nepotopím...50% ()

papadoce 

všechny recenze uživatele

Prekvapenie týždňa. Táto rozprávka, ako ináč slovensky prvotriedne nadabovaná, je zdrojom takého obrovského množstva plkov, gagov a vtípkov, že to nepochopíte. Pre mňa je to z outsidera šampión. Trošku som váhal či tam nedať štvorku, ale potom som si povedal, že, a prečo vlastne ? Dávam Bocianom päťku, pretože výborne spracovaný nápad, neuveriteľne dialógy a napriek vtáčej téme, ktorú sme tu už mali opakovane mnohokrát, je to absolútna zábava. Som nadšený. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama