poster

Čapí dobrodružství

 • USA

  Storks

 • Slovensko

  Bociany

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • figliar
  ****

  Bociany nie sú jedným z najoriginálnejších animákov, ale rozhodne sú v tomto roku jedným z najlepších. Príjemná rodiná pointa, pekná animácia a veľa gagov pre deti aj dospelých. Vlčia smečka rozhodne najlepšia parta za posledné roky. A nejedná sa ani o žiadnu muzikálovými pesničkami preplnenú rozprávku, ale po dlhej dobe kvalitne soundtrackovo podloženú zábavu.(13.11.2016)

 • DinoRaptor
  ***

  No moc mě to neoslovilo, je to spíš průměrný animák. Hlavní ženská hrdinka mi lezla na nervy asi jako Locika z filmu na Vlásku a o té famílii ani nemluvě. Co mě naopak pobavilo byli ti vlci, kteří se uměli proměnit na všechno možné, to bylo zas něco nového a originálního, a také i hlavní čapí hrdina byl docela sympaťák. Ale jinak to byl fakt průměr, čekal jsem více.(13.6.2017)

 • jarmik
  ****

  Celkově to taková sláva není, ale byly tam drobné originální pecky, které mě dostaly. Nevím, co provedli s drsným holubem v českém dabingu, ale v originále je to naprosto boží "záporák". Když se jakože omylem dostal ke zpívání "How Do You Like Me Now", málem jsem si učůrnul... No a magie vlčí smečky nebo tichá bitka s tučňáčím gangem, o tom ani nemluvím. Ocenil jsem taky to, že dítě nebylo přehnaně roztomilé, stejně jako reakce postav na něj přeslazené (a když jo, bylo to vtipné).(9.3.2017)

 • kaylin
  ****

  Neměl jsem nějak vysoká očekávání, ale líbí se mi, co jsem nakonec dostal. Tohle je velmi dobrý animák s podařenou animací, který ale více sází na příběh a na humor. Příběh je originální, ale humor, ten to táhne. Chvílemi je film skutečně k popukání. V některých chvílích se mi skutečně podařilo vybouchnout smíchy.(2.1.2017)

 • luka4615
  *****

  Tak tohle mi sedlo neskutečným způsobem. Storks je totiž skvěle broušeným animovaným filmem, ve kterém kromě slušného příběhu figuruje i hutná nálož vtipných scén a gagů, z nichž nejvíce vyčnívá vlčí smečka a praštěný holub. Dejte toto všechno dohromady a vznikne Vám parádní oddechový film, u kterého bude většinu času "řvát" smíchy. Tohle se moc povedlo! PS: "Rvačka" v absolutním tichu mezi tučňáky a čápem aspiruje na jednu z nejlepších filmových scén v tomto roce! „Wolf Pack, form of broken heart!“(10.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace