Reklama

Reklama

Čapí dobrodružství

Trailer 9

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (6)

Trailer 9

Recenze (179)

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Kamenem úrazu ani tak není to, že je to o dětech pro děti a rodiny a je to celý ťuťu ňuňu roztomilý. Blbý na tom je ta skutečnost, že to má hodinu a půl a přitom má divák pocit, že to vůbec neutíká. Nemá to spád, po hodině už jsem se díval na hodinky, protože jsem měl pocit, že to trvá věčnost, a přitom ještě 30 minut zbývalo. A to je špatně. Děti se asi nudit nebudou, z těch velkých očí a barevných postaviček budou nejspíš nadšený. Plus dávám hlavně za vtípky s vlkama, to bylo hodně povedený a v rámci filmu to bylo jakýmsi osvěžením. ()

Madluska 

všechny recenze uživatele

Chtělo by se říct další z řady animáků, ale tenhle mi fakt sedl. Junior válel na celé čáře a rozněžnělí vlci (mm, chutná jako kytky!) mu zdatně sekundovali. Nečekala jsem nic než zábavu, proto bych filmu nezazlívala, že je nějakým způsobem nereálný... Naopak oceňuju, že se tvůrci docela se ctí vypořídali s mícháním dětského a dospěláckého vnímání skutečnosti. P.S. "Proč dali to tlačítko právě sem?!" ()

Reklama

chrispe 

všechny recenze uživatele

Nemůžu hodnotit vysoko a to z jednoho důvodu. Byla to nuda! Neřekla bych, že se v tom filmu nic nedělo, ale ta akce byla tak nudná, že už při scéně ve vlčí jeskyni jsem si začala říkat... mno... jak dlouho to může ještě trvat do konce? Párkrát jsem se zasmála, ale chyběla tomu jiskra a podle mě byl hlavní problém v Dorotce, která mi vůbec nesedla a to je u jedné z hlavních postav problém. A to bonzácký kuře nebo co to mělo být... bylo úplně mimo mísu. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Slabší 4*, velice nápaditý a sympatický animák, který humorně rozebírá rodičovství. Sice s tím sám zkušenost nemám a zřejmě ani mít nikdy nebudu, ale ze všech filmů, dokumentů a zejména horlivého vyprávění na sociálních sítích usuzuju, že se tvůrci po této stránce neskutečně dobře vyřádili. Děcku se bude líbit animace, co má tempo, rodič zase ocení všechna ta pomrknutí. Já si jako nezávislý divák užil obojí. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Stoller po pár velmi dobrých komediích i pár půserech zkusil animák a ono to vyšlo.Storks sice nejsou nijak úplně převratní,ale dějová klišátka jsou vyrovnávána spoustou vtípků a gagů,které jsou většinou velmi vtipné.Nechybí navíc nápaditost a velmi slušný spád.Překvapení z ničeho a spravení chuti po infantilních a otravných Trolech...70% ()

Galerie (55)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama