Čapí dobrodružství

Storks

Bociany

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Bociany nie sú jedným z najoriginálnejších animákov, ale rozhodne sú v tomto roku jedným z najlepších. Príjemná rodiná pointa, pekná animácia a veľa gagov pre deti aj dospelých. Vlčia smečka rozhodne najlepšia parta za posledné roky. A nejedná sa ani o žiadnu muzikálovými pesničkami preplnenú rozprávku, ale po dlhej dobe kvalitne soundtrackovo podloženú zábavu.(13.11.2016)

No moc mě to neoslovilo, je to spíš průměrný animák. Hlavní ženská hrdinka mi lezla na nervy asi jako Locika z filmu na Vlásku a o té famílii ani nemluvě. Co mě naopak pobavilo byli ti vlci, kteří se uměli proměnit na všechno možné, to bylo zas něco nového a originálního, a také i hlavní čapí hrdina byl docela sympaťák. Ale jinak to byl fakt průměr, čekal jsem více.(13.6.2017)

Celkově to taková sláva není, ale byly tam drobné originální pecky, které mě dostaly. Nevím, co provedli s drsným holubem v českém dabingu, ale v originále je to naprosto boží "záporák". Když se jakože omylem dostal ke zpívání "How Do You Like Me Now", málem jsem si učůrnul... No a magie vlčí smečky nebo tichá bitka s tučňáčím gangem, o tom ani nemluvím. Ocenil jsem taky to, že dítě nebylo přehnaně roztomilé, stejně jako reakce postav na něj přeslazené (a když jo, bylo to vtipné).(9.3.2017)

Neměl jsem nějak vysoká očekávání, ale líbí se mi, co jsem nakonec dostal. Tohle je velmi dobrý animák s podařenou animací, který ale více sází na příběh a na humor. Příběh je originální, ale humor, ten to táhne. Chvílemi je film skutečně k popukání. V některých chvílích se mi skutečně podařilo vybouchnout smíchy.(2.1.2017)

Tak tohle mi sedlo neskutečným způsobem. Storks je totiž skvěle broušeným animovaným filmem, ve kterém kromě slušného příběhu figuruje i hutná nálož vtipných scén a gagů, z nichž nejvíce vyčnívá vlčí smečka a praštěný holub. Dejte toto všechno dohromady a vznikne Vám parádní oddechový film, u kterého bude většinu času "řvát" smíchy. Tohle se moc povedlo! PS: "Rvačka" v absolutním tichu mezi tučňáky a čápem aspiruje na jednu z nejlepších filmových scén v tomto roce! „Wolf Pack, form of broken heart!“(10.12.2016)