Čapí dobrodružství

Storks

Bociany

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 87 min

Z trailerů jsem si říkal, že mě bude čekat další průměrná hovadina se zvířátky a jak to dopadlo? Zatím nejlepší animák po Zoopolis v tomto roce !!!!!! Klasická zápletka o důležitosti rodiny, která je cílena spíš pro menší publikum a občas se nevyvaruje trapným momentům, ale vše je vynahrazováno skvělými nápady, našlapaným humorem a sympatickými postavičkami. Padá jedna hláška za druhou a akční scény srší nápady. Když je třeba dojmout diváky, tak tam prckové házejí ksichtíky a ono to funguje......7/10(22.9.2016)

Super pozeranie pre všetky vekové kategórie. Gagy hlavne "vlčia loď, vlčie lietadlo atď." prípadne tie pohľady, keď sa malé usmialo, tak to stálo za to... Síce naivné, ale fajn. Čo ma trošku zarazilo ale na druhú stranu na dnešnú debilnú modernú a benevolentnú dobu neprekvapilo, bolo doručovanie detí na konci všetkým možným aj nemožným kombináciam párov... Ale našťastie to šlo v rýchlom slede, takže dieťa si to nemohlo všimnúť... :)(18.7.2017)

• Aljak

Originálne áno, ale inak dosť slabé. Príliš veľa infantilnosti a afektu, príliš málo dôvtipu a nápaditosti. Proste, asi všetko to, čo by som od animáku nechcel. K postávam som nepociťoval takmer žiadnu sympatiu, a dialógy boli nanajvýš slabé. Jediné, čo ako tak pobavilo, tak boli tie vlky a ich formácie. Ale inak dosť bieda, hoci potenciál ktorý mohol ťažiť najmä z originality v tom určite bol. Jeden z najslabších animákov aké som v poslednej dobe videl.(17.12.2016)

No moc mě to neoslovilo, je to spíš průměrný animák. Hlavní ženská hrdinka mi lezla na nervy asi jako Locika z filmu na Vlásku a o té famílii ani nemluvě. Co mě naopak pobavilo byli ti vlci, kteří se uměli proměnit na všechno možné, to bylo zas něco nového a originálního, a také i hlavní čapí hrdina byl docela sympaťák. Ale jinak to byl fakt průměr, čekal jsem více.(13.6.2017)

Nenáročná animovaná oddychovka, která je nadmíru dynamická a svižná, vedle toho pobaví, rozesměje, ale i dojme. Čápi již nenosí malá dítka, nýbrž začali podnikat v poštovních službách. Jenže jak už tomu bývá, tak bez nějaké omylu či zvratu by nebyl žádný příběh. Nejvíce mě pobavily scény z vlčí jeskyně a s vlky, kteří uměli ledasjakou formaci. Vedle toho musím ocenit nápad s "výrobou dětí". Zkrátka mile natočený film, který sice neohromí a nesrazí do kolen, ale hezky se na něj dívá a dobře se u něj člověk odreaguje.(22.2.2017)

• - Spoiler: Když je máma na střeše, kde táta se synem staví přistávací plochu pro čápa, mámě (jež propůjčila v originálním znění svůj hlas Jennifer Aniston) zvoní telefon, který se rozhodne ignorovat. Na displeji můžeme vidět jméno A. Jolly, což je narážka na Angelinu Jolie, která Jennifer „přebrala“ Brada Pitta. (J.Cobra)

• - Ve scéně, kdy vlci tvoří vlčí most, lze vidět vlka, který dělá rozštěp. To je odkaz na Jean-Clauda Van Damma. (kellne)