Zajíček

• slovenský

Milovník

Komedie

USA, 1989, 95 min

Nečekejte špičkovou zábavu, spíš příjemě strávený odpočinek u telky, který je (pokud v sobě máte alespoň špetku empatie) dokořeněný velmi dobrým, vkusným situačním humorem. Film který není nic extra, asi se nedostane ve Vaší filmotéce na přední místa, ale nezklame ani napodruhé. (narozdíl od tuny braku s podobným hodnocením). 75%(21.5.2010)

Velmi svižná crazy komedie. 1) Mimořádně oceňuji svižný průběh této komedie z prostředí amerických středních vrstev. Každému gagu je vyhrazeno jen tolik času, kolik skutečně potřebuje beze snahy klonovat stejný vtip do omrzení. 2) Od mírného humoru filmu vás bránice bolet nebude, ale na druhé straně vás (tedy přinejmenším mě) ani chvilku nenudí, a to je co říci u tohoto žánru. 3) Velkou měrou se na úspěchu podílí výborný (a také nesporně přitažlivý) Patrick Dempsey, který zde předvedl nejen svůj komediální talent, ale také výbornou fyzickou kondici. 4) Takže až budete se svou dívkou nebo chlapcem, nezapomeňte jim sdělit: I cannot lie to you my darling, I have many anchoves for you.(4.9.2010)

Velice příjemná americká komedie, u které jsem se docela bavil a která mi utekla až nečekaně rychle a zaujala mě natolik, že mi bylo líto, že nežiju v Americe 80. let. Skutečně na tomto filmu se mi nejvíce líbilo právě to prostředí 80. let, tehdy se točily komedie na úrovni a já se nikdy netajil tím, že právě filmy z 80. let mám velice rád, a zde velice toto období pomáhá i filmu samotnému. Ale samozřejmě dost zajímavý je i ten nápad, jeden mladík si chce vydělat na školné, tak dělá brigádu v pizzerii, a aniž by věděl jak, tak se stane velice žádaným mezi místními znuděnými paničkami bohatých chlapů. Fakt jsem se bavil a film si užíval od začátku do konce, přesně takovýto druh komedií totiž mám v lásce a rád konstatuji, že ani 21 let, které uplynuly od vzniku tohoto filmu, pranic neubralo příběhu na zajímavosti ani na humoru, prostě parádní záležitost na odreagování a pobavení. V hlavní roli je k vidění sympatický a neodolatelný Patrick Dempsey, který si svou roli asi musel pořádně užít. Těžko vybrat nejzajímavější nebo nejvtipnější pasáže filmu, jako celek to prostě funguje dokonale a já jsem rád, že jsem na tento film podíval, protože opravdu nemám téměř co vytknout. Jako komedie pro pobavení mi to plně vyhovovalo, a proto si dovoluji udělit nadprůměrné čtyři hvězdy.(24.5.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,960,327Tržby Celosvetovo $-(7.11.2009)

Průměrně vtipná komedie z osmdesátých let se vším co k tomu patří...Každý - i Patrick Dempsey - nějak začínal!(1.10.2013)