Hodná holka

• USA The Good Girl (více)

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

Veuni

Po shlédnutí jsem mírně v rozpacích, celkem nudný film, který ničím nenadchne, ale ani neurazí. Nebýt Jennifer Aniston, asi bych ho nedokoukala...proto dávám *** ()

rebelllka

Co by se stalo kdyby , kdyby hlavní hrdinka odešla s řekněme trochu jiným mužem ... ,celým filmem mě provázelo něco jakoby už jsem věděla jak to všechno skončí ,jak se nakonec rozhodne . Musím říct že v zatím žádném filmu jsem neviděla hrát takhle (Jennifer Aniston ).. překvapila mě . ()

Neo83

Nudný film s nudnou Aniston,príbeh zachytáva manželský život ktorý sa časom dostáva do stereotypu,nič nové. ()

Sejkorka

Poměrně dobrý film, spíše drama než komedie. Hlavní hrdinka- Justine -není hodná, ale "hodná" holka. Sice nešťastná, ale prolhaná. Má manžela dobráka a žije stereotypní život. Mlaďoch Holden ji z něho na chvíli vymaní, ale nemá to šanci, protože on je psychicky narušený a ona zbabělá. Proto lže. Z jejího pohledu to nakonec dobře dopadne, hlavně díky tomu, že ke lhářce se přidá i práskačka. Jennifer Aniston se v netypicky vážné roli určitě neztrácí. ()

Helenaprazak

Film jsem objevila náhodou po 21 letech od jeho natočení. Je jednoduše natočený, je vlastně celý takový smutný, melancholický. Banální zápletka, ale pro mě nečekaný průběh i závěr, který mě potěšil. Herecky skvelý. ()