Hodná holka

• USA The Good Girl (více)

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

Berry

Jennifer Aniston jsem viděla už v pár filmech, ale ještě nikde nepodala tak dobrý výkon, jako v právě tomto filmu. Skvělý výkon podali taky Jake Gyllenhaal a John C. Reilly. The Good Girl není žádný trhák, ale jak už tady zaznělo od bouncera, svoje malé publikum si určitě najde... ()

Grafito

Jennifer Aniston myslím velice příjemně překvapila.. koho by napadlo, že umí i něco jinýho než Rachel z Přátel.. ()

Zeek

Jennifer Aniston umí hrát i jiné role než afektované a umí to dobře. Zajímavý film řešící všední problémy dnešních žen, ale nepřínáší nic nového. Je to pěkná podívaná, která neurazí, ale také ničím nepřekvapí. Moje hodnocení: 65% ()

jasanka

Příběh plný neporozumění, apatie ze života a ze vztahů, z práce, zkrátka z neprožitého života. Krásně vás utlumí a nemáte chuť o čemkoli přemýšlet. To je asi jediné plus. Jinak celkem nudné drama, na kterém není ani špetka "komediálna". Jennifer Aniston patří k mým nejoblíbenějším herečkám, ale mnohem víc mi na ni sedí komedie. Neříkám, že to odehrála špatně, jen tomu prostě něco chybí. ()

bender666

Komplikovanější love-story se špatným koncem. Jennifer Anistonová, jak už někdo komentoval, prostě nemůže hrát smutnou prodavačku, mnohem lépe jí sedí role praštěné Rachel. Postava Jakea Gyllenhaala se hodně podobá Donniemu Darkovi, ale přesto jí zahrál velmi dobře. ()

Galahad

Byla to obyčejná hodná holka, ale bohužel měla velikou smůlu na lidi kolem sebe : věčně zhulený manžel, jeho věčně zhulený zakomplexovaný kamarád, potom paranoidní milenec a jeho prapodivní rodiče. Kolegové v práci : kolegyně tak zdravá, až na to umře, člen ochranky : šmírák a náboženský fanatik...Film ubíhal v ospalém tempu a i ty nejbizardnější situace byly podávány jakoby běžný standard. Trošku to připadalo ušité horkou jehlou, ale možná to byl záměr. ()

merigieren

Lepší 4* za hezký vtipy a smutnej příběh. Celkem potěší znuděný hlas hlasatelky v obchodě, když upozorňuje na prostředky pro čištění potrubí, nebo závěrečná zlomyslnost se záměnou milence. Na druhé straně zde máme lidi žijící v zajetých kolejích, jež nejsou schopni něco změnit. A přece se o to naši dva hrdinové pokusí. Také je zvláštní, že oba nenávidí svět, to bude asi důvod závěrečné kulky v hlavě, škoda že jím jen neopovrhují jako já :-) Pokud bych se podíval na rozhodování, tak bylo celkem racionální a pochopitelné, budoucnost psanců s 15 000$ není moc dobrá, takže to nakonec dopadlo tak jak mělo, i když sem byl v průběhu občas překvapen. ()

Heroine

Nemám tenhle film ráda, protože každé rozhodnutí hlavní hrdinky mne nesmírně štve. Ale už to, že vůbec přemýšlím nad jednáním postav z tohohle filmu, znamená že mne musel aspoň trochu zaujmout. Paní Anistonová, i když většinu jejich rolí fakt nesnáším, zde dala dost slušný výkon. Podařil se tak film o dokonalém zpackání hned několika životů, který si ale rozumný divák nikdy neoblíbí, protože to může jedině zkazit náladu. ()

Rockerman

Unuděná a depresemi stíhaná Justine žije v nudném a depresivním manželství. Když se v obchodě, kde pracuje najednou objeví zajímavý a pohledný mladík, zdá se, že se jí blýská na lepší časy. Skutečnost je však jiná, protože Holden je na tom, co se psychiky týče, ještě hůře. Zajímavé romantické drama ( komedie to opravdu není), vypráví příběh jakoby nudně, aby se divák mohl přiblížit pocitům hlavní hrdinky. Ve druhé půlce to trochu ztrácí dech, ale na poctivé 3* to bezpečně stačí. ()

MickeyStuma

Obyčejná holka v obyčejném nudném manželství zaměstnaná v supermarketu přemýšlející o radostném životě a miminku. Poklidný ale silný příběh plný zákoutí a nástrah života, ve kterém se mnohá žena snad i najde. Jennifer Aniston tu v hlavní roli podala do této doby poněkud nezvyklí, ale emocionálně naprosto velice přesvědčiví výkon. V situaci v takovémto podání by málo kdo chtěl být. Tady si u mě coby herečka získala veškeré mé sympatie. Atmosféra snímku je stejně tak frustrovaná jako život hrdinky příběhu, což vede k lepšímu uchopení problému jejího života. V očích má jiskru radosti a štěstí, ale ne a ne se naplnit. Příchod milence už sice trochu rozčeří hladinu spokojenosti, ale svědomí je přeci jen silnější než touha utéct z beznaděje ponurosti a zoufalství. Nejedná se o dramatický, citový či romantický snímek. Je to jen takový náhled do strastiplného osudu jedné ženy, se kterou se život ve štěstí zrovna nemazlí. ()

GIK

Nevyrovnaná Justine pracuje, no spíš zevluje, v supermarketu Retail Rodeo. Z letargie ji vytrhne až nově příchozí taky nevyrovnaný zaměstnanec Holden (Thomas), kterého nikdo nechápe. Justine ho částečně pochopí, ale jelikož Holden je ztracený případ, není mu schopná pomoci ani ona. Výborná komedie, která neztrácí vtip ani ve velmi vážných scénách. Pro mě příjemné překvapení v podobě Jennifer Aniston. Skvělá je i dvojka zhulenců Phill - Bubba. ()

fraktal

Neobvykle komorní (alespoň na hollywoodské poměry) drama, které nenabízí žádné odpovědi - zajímavé komentáře: Charlosina, DaViD´82, Le_Chuck ()

Hpatrik

Nenáročná, malinko depresivní, ale přitom velmi příjemná záležitost. Herecky je to pěkně obsazené, dobře zahrané a realisticky natočené. ()

mazic

Je depresivní koukat na většinu z nás i v tlevizi, proto to nízké hodnocení, jelikož jen málo z nás si řeklo, kurňa koukám na sebe a zkusím změnit svůj stereotyp........Jelikož mě tento problém, momentálně, netíží, celkem jsem se nudil při koukání na tento film...... Mohl jsem se na něj kouknout z okna a u většiny v okolí bych našel to samé........ A jinak nedoporučuji koukat s někým, kdo má depresi... Mohli byste jí z něho dostat taky :-) dvě hvězdy za herce........ ()

Veronica27

Hodná a nebo zlá holka ? Tak tady opravdu těžko říct, prodavačka obchodu Rodeo trochu pochybuje o svém manželovi a tak jí nenapadne nic lepšího, než si nabrnknout zajíčka ..spolupracovníka.A tak možná měla mít více oči na stopkách.Myslím že tady napáchala více škody nevinným lidem :- ) Jo a Phil to je strašně naivní osel. ()