Hodná holka

• USA The Good Girl (více)

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

TommyDiamond

Takový skromný film. Příběh je dobrý, hezky zamotaný. Jennifer v roli nešťastné ženy,která má nudné manželství a navíc i nudnou práci. Ale svět se jí náhle změní s příchodem nového mladšího kolegy. Film se projevuje hlavně po herecké stránce, kdy všichni herci vkládají do svých rolí maximum. Mínusem filmu je hudba. Film se mi zdál hluchý. Celkově 55% ()

Anianna

Překrásná nekončící nicota nebo známá vůně šminek, nevyrovnaný kluk nebo buran doma u televize... Hledání, pochybování, kruh, který nemá cestu ven, a tak je vše tak zvláštně zacyklené, zpomalené, až statické. Film působí autenticky, Jenifer role zřejmě napsaná na tělo. Vše podtrhuje hudba,. Výborný dabing. 75% ()

LukeSharp

Pro mě povinnost dát 5*.Dva z mých nejoblíbenějších herců předvádějí herecký koncert.Jennifer jsem viděl poprvé mimo komediální žánr a uvěřil jsem ji všechno.Její frustraci z práce,nechut´ k manželovi,ale chápal jsem i závěrečná rozhodnutí,které musela udělat.Jake je podle mě jedním z největších talentů,který se začíná stále více prosazovat a právem protože je fakt dobrej.Velmi vydařené,sladké,milostné drama(a to tomuto druhu filmů moc nefandím) za 80% ()

merva

Také si myslím, že se jedná o nedoceněný snímek. Je to již nějaký čas, co jsem ho viděl, ale pamatuji si, že na mě velice zapůsobil svým reálným zobrazením života. Jennifer mě velice překvapila. ()

Mire

Jalové. Kto môže tomuto dať päť hviezdičiek? Tie hviezdičky hlavne za Jennifer, je fajn vidieť ju aj niekde inde ako v otrepaných romantických "komédiách". ()

subic

Ten náboženskej úchyl nás celou dobu sledoval, má v tom skladu kameru. Holdene, jsem těhotná. Jí je 30 a jemu je 22, pracují spolu v supermarketu. Až na to, že ona je 7 už let vdaná a on má tak trochu vylitý mozek. 50% ()

Petule3

Fuj, depka jak sviň. Film je jen hutná, frustrující a ošklivá atmosféra, která ho provází od začátku do konce. Má milovaná Jen zde potvrdila, že je to paní herečka! Ale stačilo jednou. ()

Tominni

Civilní Jennifer Aniston, která řeší svoje nudné manželství románkem s mladým spolupracovníkem, jenže začne očekávaný koloběh lží. Stojí to za to? Solidní vztahový film s dobrou Jennifer v pro ni ne úplně typické roli. ()

LucLuc

Pěkná sonda do hlubin frustrované duše americké prodavačky, místy vtipné, místy smutné, ale ve srovnání s Americkou krásou to až tak dobré není. ()

Trishka

Nemůžu si pomoct, ale Hodná holka se zbytečně podceňuje. Film sice nestrhává davy a téma ubíjejícího stereotypu je možná čerstvé jako včerejší zprávy, ale pro mě bude vždycky svým způsobem filmovým zážitkem. Nahořklá atmosféra proložená sem tam nějakým tím černým humorem je přesně taková, aby se Hodná holka nebrala až moc vážně, ale aby se přesto nevtíravě ozvala stará známá znepokojenost. Už tak vyšinutý Gyllenhaal mě ve filmu bavil, přesvědčila i překvapeně "jiná" Aniston a nepřekvapivě potěšil John C. Reilly. HLÁŠKA OBSAHUJÍCÍ SPOILER: "Holden byl zloděj a narušený člověk, přesto všechno co se stalo je tragické. Proto vezměme si z toho příklad - nekraďme a nebuďme narušení." ()

ikilledjenny

Komedie? Ani bych neřekla. Docela depresivní. Jennifer překvapila, hezký výkon. Téma je ohrané, ale celkem s dobrými zvraty a troškou tragédie. John C. Reilly je nesympatické odporné hovado. Všichni muži zde vystupující vypadali jak z panoptika. Samozřejmě kromě Jakea Gyllenhaala. ()

Simo16

Ach jaj, čo by som nespravil pre Jennifer.Vonku pochmúrny dažďový večer, doma pochmúrna atmosféra pri sledovaní tohto filmu.Ja som si ani nevšímal to, že niekto s niekým spí, len nie so svojím manželom, ale skôr tú ponurú deprimujúcu atmosféru a byť tak o trošku viac spätý s počasím, vypálim do obrazovky jednu ranu.Ešte šťastie, že ja nemám čo skrývať a som šťastný.P.S.Ľudia so sklonmi samovražednými, odporúčam niečo iné, toto rozhodne nie!Pre mňa až moc frustrujúce, depresívne, ale zas rýchlo ubiehajúce. ()

Dawisko

Dobrý film, avšak sa nedokážem stotožniť so štýlom, akým nám ho tvorcovia predviedli. Hlavný problém vidím vo vykreslení života hlavnej hrdinky. Takže najskôr nám bolo predvedené aký má hlavná hrdinka nudný, otravný život a manžela, ktorý má absolútne všetko na háku, ktorý len húli a nič ho nezaujíma. Po podvedení manžela hlavnou hrdinkou sa bez akýchkoľvek okolností podvedený, lenivý manžel stáva pracovitým, zrazu uňho prichádza záujem o svoju ženu, život atď... Vtedy som si povedal čo to sakra má znamenať?! Proste nie, u tohto filmu je úplne na 100% zjavné, že nám tvorcovia servírujú niečo, čo sa im aktuálne hodí, bez nejakého hlbšieho rozvinutia príbehu, ba nejakých zmien v príbehu. Proste hrúza. Za herecký výkon Jennifer Aniston a za vtipné scény s Zooey Deschanel 50%. ()