Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

DaNvYto

Moc nám tu chybíš... viděl jsem ten film několikrát už jako kluk... včerejší projekce 7.9. 2021 na ČT2 však byla plná vzpomínek i smutku, a to i když na obrazovce byl ten nejsrandovnější klaun ze všech. 🖤 ()

Skylwalker42

Po Zvířeti má nejoblíbenější belmodovka. Má to neskutečný vtip, neskutečně sympatický Belmondo a je to točeno v takové "hollywoodské" poloze. ()

VktrCZ

Jednoznačně nejlepší belmondův film. Vtipné, nápadité, o hlašky není nouze. Belmondo zde hraje opravdu skvěle a rozhodně je o dost výraznější než ostatní herci. Naše hlavní trojice zde má výbornou chemii. První polovina v bance je samozřejmě o něco lepší než zbytek filmu, ale neřekl bych, že je to až tak velký rozdíl, aby to nějak kazilo celkový záźitek. Opravdu skvělý, vtipný a nápaditý film v čele s tou nejjasnější Francouzskou hvězdou mistem Belmondem. ()

dawexx

Jean-Paul stále ve formě! Geniální krimi-komedie o tom, jak velmi pozorovaně vykrást banku a přesto odejít s celým lupem po svých. Sice to celé ve druhé polovině trochu ztrácí na dechu a už to nemá takový tah na branku (což?), ale Belmonďák to ustojí v pohodě. ()

moorks

Originální komedie stojí na herectví Jeana - Paula Belmonda. Za partnerku má tentokrát krásnou Kim Cattrall. Skvělá podívaná, která nezklame. ()

Chuckiecz

Ta část, která se odehrává v bance je výborná. Část na útěku už tak dobrá není. Celkově je to však jeden z lepších Belmondových filmů, ke kterému se rád vracím. ()

dochvvv

První polovina je zdařilá, děj má spád, ale co následuje potom, to už je hrůza. Nudnější závěr už asi fakt nešel vymyslet. Škoda. Nízké hodnocení je dáno tím, že v porovnání s ostatními filmy s Belmondem tenhle opravdu kulhá na jednu nohu. ()

tommicek

Kdo to je? Lasky, poznali jsme ho ve vězení v Mexiku. Šarmantní člověk, dokonce i mouchy měly strach si na něj sednout. Oblíbený film mého dětství, prostě bezva finta :-) ()

michalkop

Velmi vypointovaný film. Začátek s tím Klaunem nemá chybu. Originální, neotřelý. Ale ke konci Bezva finty jsem měl několikrát pocit, že už měla skončit. Je dotažená až do absurdity a dost se vleče. ()

gizi

Výborný nápad, Nezaměnitelný Belmondo, ale i jeho parťák je skvělý, bezva zábava. Opakovaně jsem se podíval 26.7.12 a 80%. ()

Raziel811

Ve své době parádní film, leč na něm velmi zapracoval čas a tak se dnes jeví jako vyloženě naivní, hloupý a nelogický. Nebýt fandou Belmonda, tak se na takovýhle kousek dnes ani nepodívám. ()

VilemRousi

Začátek - skvělá komedie ve stylu Zvířete nebo Muže z Acapulca. Druhá polovina mi ale přišla jako bych se díval na úplně jiný film a je to velká škoda a tak nemůžu jinak než 3 * ()

valinka

Nádhera,zábava od začátku do konce. bezva hlášky.Jen můj tehdy cca 3 letý syn měl trauma.Prohlásil"boji kauna" ()

abrat

Jedna z Belmondových najlepších komédií, kde zošmiešni policajtov, v čele s hrdým inšpektorom...Zaujímavú rolu podrazáka tam hrá Jacques Villeret. Scéna na lúke, patrí k nezabudnuteľným...Dobrá oddychovka... ()

Alvin

Žán Pól Hustej Frajer Belmondo utáhnul svých charmem i daleko slabší scénáře, takže tento mu bezvýhradně žeru a náramně se bavím. Krampolovi se tehdy taky ještě nemotal opilecký jazyk a svým hlasem tak dodával té široké belmondí držce ten správný říz. ()

codyak

Jasně JPB je prostě dobrej... ale nějak nevim. Jakmile film opustí banku a Belmondo svleče klaunský kostým jde děj nějak tak do háje. Pro mě je Bezva finta jen slabý odvárek Zvířete nebo Veselých Velikonoc. Howk ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo