Nezapomenutelná dvojka Lilo a Stitch se vrací v novém celovečerním pokračování filmu studia Disney - Lilo a Stitch 2. A opět se budou snažit udržet všechna rodinná pouta, i když se zdá, že někteří přátelé a příbuzní si jsou na míle vzdáleni. Stitch si žije na Havaji velmi dobře a klidně. Usilovně pomáhá Lilo, která se připravuje na velkou ostrovní soutěž v tanci Hula. Na stejnou soutěž, kterou před léty vyhrála její máma. Všechno jde jako po másle až do chvíle, kdy se u Stitche začnou objevovat nekontrolovatelné poruchy chování, které začnou převracet všechno naruby. Teď se musí Lilo, Nani a Jumba opravdu snažit, aby zachránili svého malého přítele. (HBO GO)

avril4234

Dvojka Lilo a Stitch ma zaujala ešte viac, než jednotka a stala sa mojím najobľúbenejším filmom. Skutočne veľmi precítený príbeh, i keď začiatok a hlavne scénka, keď je Kumu na návšteve u Lilo a Nani je dosť nudná a veľmi zúfalo sa snažiac byť vtipná. Ale od chvíle, keď začnú Stitchove záchvaty (tie pri večeri pri telke), začína to byť zaujímavé. Ja som sa do toho skutočne vžívala a strašne som so Stitchom súcitila. Film ma dojal až tak, že to ani neviem opísať. A to aj napriek tomu, že narozdiel od jednotky, ktorá bola celá zaujímavá, dvojka má už niekoľko nudných pasáží, napriek tomu, že je kratšia, čo je veľká škoda, lebo príbeh má naozaj prekrásny. A podľa mňa má originálnu myšlienku, i keď spracovanie už také originálne nieje, ale predsa ma záver (vyvrcholenie Stitchovej poruchy) prekvapil, pretože takéto chvíľky milujem. Je pravda, že jednotka je lepšia, hlavne, čo sa týka výkonu, humoru a hudby, ale dvojka má podľa mňa predsalen trochu hlbší, emočnejší príbeh, čo je dôvod, prečo ju mám radšej. A žáner "komédia" jej vôbec nesedí. ()

Colour

Jednotka bola veľmi dobrá a rada si ju pozriem znova, no dvojka jednotke nesiaha ani po päty. Je nudnejšia, menej originálna, suchšia. Jediné, čo ma potešilo bolo aspoň spolužitie Lilo, Stitcha, Nani a mimozemšťanov. Inak nuda, nuda, nuda. Klinec do hrobu bol koniec, ktorý bol priehľadný a za srdce ma teda nechytil. Takých koncov sú tucty. ()

dudo0606

Ja nechápem čo sa ľuďom na tomto nepáčilo, veď to bolo krásne. O priateľstve čo prežije aj nezhody, do toho smiešny Plikley v tých jeho dámskych prevlekoch a celkovo milá a dobrá atmosféra vo filme. Vtipný, jednoduchý, chytí za srdce, príjemne strávený večer pri tomto. ()

Khalia

Oproti jedničce značně slabší. Zatímco k prvnímu dílu se vracím často a ráda, k tomuto mě zpátky nic netáhne. ()

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto pokračovanie bolo veľmi slabé. Takmer bez humoru a tiež mi tu chýbal poriadny dej. /45%/ ()

Tambry1231

Hmm, priznám sa, dvojka sa mi páči trošilinku viac ako jednotka. Trochu. 1%. Je to ako porovnávanie indigovej a belasej. XD Ale teraz vážne- sice je pravda že je to kratší film a už nie tak vtipný ( len tak mimochodom- humor vidím iba ako bonus, nie ako najdoležitejšiu časť filmu ), ale zdá sa mi trochu emocionálnejší. Nie že by prvý nebol, ale tento je ešte viac. Mne sa nedorozumenie medzi Lilo a Stitchom páčilo. Plus, páčilo sa mi, ako sa Stitch snažil ochraňovať Lilo samého pred sebom. Oh, a otec X syn vzťah medzi Jumbaom a Stitchom. :3 Ale sú tu aj vtipné scény, najviac ma pobavili tie scény medzi Pleaklem a Davidom. XD Aj ja považujem jednotku za lepší film ale ja osobne mám radšej dvojku. ()

trigen

Nikdy není lehké vytvářet pokračování uzavřeně končícího dílu. Navíc Havajské ostrovy neskýtají mnoho příležitostí na dobrou zápletku, a tak mě Lilo a Stitch 2 podle očekávání trochu zklamal. Film zas tak sám o sobě úplně hloupý není, určitý nápad se tu vyskytuje. Provedení je ale horší a jsou tu vidět časté nedostatky. Zejména jsem tu postrádal více vtipných momentů (nebo aspoň lépe provedených) a z některých rozhovorů se nakonec vylouply dlouhé a nudné pasáže. Závěr mi navíc připadal až příliš zdlouhavý, jako by se autoři už prakticky nesnažili. Alespoň celý zážitek trvá jen něco přes hodinu. Největší radost jsem tak nakonec měl ze skutečnosti, že tento díl mají na svědomí jiní režiséři, než tomu je u prvního dílu. ()

Kejo

Jedna z nahorších Disney filmov na svete. Nemám čo dodať. Ešte že to bolo krátke A ani by som nepovedal že je to Sci-fi :D. Hodnotenie: 10% ()

MirINDay

Po shlédnutí musím říct, že jedničku si pustím znovu a rád. Na dvojku bych raději zapomněl. Na filmu je jasně vidět, proč si pokračování úspěšného snímku nemají brát jiní režiséři a scénáristé. Ubylo vtipu a naopak přibylo prázdných až nudných pasáží. Pohádka pěkná, animák pro dospělé ani náhodou. ()

Adam1408

Po jednotke som naozaj nečakal, že by mi mala čo dvojka ponúknuť, ale naozaj sa to dalo. Dôkazom nech je to, že práve toto moju vtedy ešte naozaj malú (cca 3 roky) dcéru veľmi nebavilo, hoci mne to nevadilo a tak sa karta otočila a pekne krásne ona musela pozerať so mnou a nie ja s ňou. ()