Angel-A

Každý máme svého Anděla.  Gangster pařížského podsvětí André má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu, která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala? (oficiální text distributora)

ludva10

Docela vtipný milý film. Pokud v něm nebudete hledat nějaké hluboké myšlenky, tak na klidné nenáročné rodinné pokoukání je film jako stvořený. Osobně se na něj ještě rád znovu podívám. ()

Mata

Tak tohle fakt ne, uplný souhlas s Tsunami_X. Co se musí uznat, že ty fotky jsou nádherný, Jinak přesně zkouší teorii - černobílá kamera, fotogenické město a krásná baba a že to jako projde. Besson - NEPROJDE! Où est Nikita!!! ()

E lan

Na Bessona malinko podprůměrný film, jinak ale vizuelně vynikající, příběhem průměrné a hereckými výkony jakbysmet. Snad jen závěr by chtěl totálně změnit. ()

Petulka88

Velice zvláštní, ale také nesmírně citlivý film, který by člověk od Bessona snad ani nečekal. Skvěle napsané slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny, neobvyklá romance, i zvláštní smysl pro humor, to všechno je Angel-A. Plus jedna dojemná scéna, kdy Angela před zrcadlem učí hlavního hrdinu jak se mít rád.Filmu se snad dá vyčíst jen to, že je přece jen tak trochu o ničem. Jinak nelze než doporučit. A jen si tiše povzdechnout, že je škoda, že každý nemá takového anděla... ()

Luckyman

Pozerám na hodnotenia okolo a veľmi nechápem, prečo ľudia takto tento film kritizujú. Lebo je čiernobiely? Lebo ma len hodinku dvadsať? No a čo! Tento film sa Lucovi Bessonovi fakt vydaril. Je to o človeku, ktorý sa volá André a má 1 veľmi veľký problém. Klame sám seba. Nato je tu Angel - A, ktorá mu má pomôcť sa nad sebou zamyslieť a hlavne, aby mal rád seba samého. Skvelý film s vynikajúcimi hereckými výkonmi oboch protagonistov, ktorí síce nie sú hviezdy svetového formátu, ale to vôbec nehraje rolu. Každý človek by sa mal po zhliadnutí tohto filmu nad sebou zamyslieť, ako je na tom on, či neklame sám seba. Povedané dvoma slovami - krásny film. ()

Kvasekus

Já vám nevim lidi...když ono to je celý takový pěkný a navíc je tam pěkná hudba a ženská taky(na muj vkus vysoká teda). Ale nakonci bych jí nechal odletět, bylo by to lepší. Slabší, ale 4 buřtíci tam jsou. ()

bono22vox

Film přestává fungovat ve chvíli kdy se "provalí" Angelinina identita: s dvojznačností bere za své i humor ne jehož místo nastupuje laciný patos... (,,neztrácím peří? chybí mi vápník...") Ne, tohle u mě opravdu nezabodovalo... ()

radeckator

Nebe na Berlínem je jen jedno, ale z filmů o sestoupení andělů na zem jako třeba Město andělů, Andělé všedního dne atd., je toto celkem zdařilý pokus o jeho napodobení. K filmům o padlých andělech se asi černobílé zpracování hodí, tady u Bessona to celkem průměrný film trochu zvedlo a povýšilo nad ostatní víceméně romantický blbiny. ()

PaRi

Opravdu milé, vtipné a výborně zahrané. Skvělý nápad použít černobílou stylizaci v té záplavě barev řvoucí na nás z každičkého kouta. Docela se bavím těmi špatnými hodnoceními zde. Jejich autoři si vůbec neuvědomují, že je Angel-A nutí vypovídat o sobě, že je dostal-A i mimo plátno. Bravo, pane režisére, smekám! ()

6sense

Pokuď se nějaký fantazy povede, tak je to nádhera. Když tak přemýšlím nad tímto černobílým snímkem, myslím že v barvě by to nemělo takový "grády". Fascinujicí příbeh, který jsem již několikrát shlédl. Lze vytknout pouze občasná umělost. ()

Uiboek

3/4 filmu pro mne na pět hvězdiček, ovšem závěr mi snížil hodnocení. Ale film je to opravdu krásný, s pár dobře hrajícími herci a dechberoucí hudbou a ještě lepší kamerou. Tolik neskutečně krásných záběrů v jednom filmu jen tak nenajdete:-) ()

Izz

Nepochopitelný průser,kterým Luc Besson definitivně ukázal,že jeho režijní schopnosti zůstaly v 90. letech minulého století.Hezké obrázky nedokáží vykoupit smysl postrádající příběh a přestože má film chabých 90 minut,nedokáže udržet divákovu pozornost déle než čtvrt hodiny. ()