Kde jsme to byli? (S02E01) (epizoda)

Where Were We?

Komedie / Romantický

USA, 2006, 22 min

100%(30.4.2018)

Po roku som dal druhú šancu, ktorá bola naplno využitá. Ešte sa mi nestalo ,aby som si znova zamiloval seriál, ktorý som si tak strašne znechutil. Nikdy mi neprišiel vtipný ,ale nejak mi ten humor začína prichádzať na chuť. Ak sa to takto udrží možno do konca roka zvládnem celý seriál. To sa, ale asi nestane. Pretože prokrastinácia. ..."Oou....cože tak rychle?" :D(10.3.2020)

Prvá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Where Were We?" (Kde sme to boli?). V lete roku 2006 sa jeden vzťah začal a jeden skončil. Ted Mosby sa konečne dal dohromady s Robin Scherbatskou. Začali spolu chodiť. No Marshall Eriksen sa rozišiel po deviatich rokoch spoločného života s Lily Aldrinovou. Velice silne to ním otriaslo. Nedokáže sa s tým vyrovnať. *****(12.4.2018)

Upřímně, dost průměrný díl... jako úvod do druhé série to je fakt málo. Uplakaného Teda nahradil uplakaný Marshall. Což je upřímně škoda, protože zrovna Marshall tahal většinu slabších dílů. Tady to neměl moc kdo tahat, ale pár dobrých scén se našlo. Barney to zachránil svou jedinečnou povahou alespoň na tři hvězdy.(1.6.2020)