Ted přivede do baru novou přítelkyni, kterou zajímá, jak se všichni poznali. Teda to přiměje odhalit velké tajemství z prváku... (TV Prima)

MM_Ramone

Piata epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "How I Met Everyone Else" (Ako som spoznal všetkých ostatných). Ted Mosby si našiel prostredníctvom internetu novú priateľku. Príde s ňou do baru medzi svojich priateľov. Je zvedavá ako sa Ted s nimi spoznal. Tak si zaspomínajú a rozpovedia príbehy ako sa vzájomne zoznámili. ***** ()

Necrotongue

Po dvou slabších dílech přišla pátá epizoda, která zase vnesla do třetí sezóny vyšší kvalitu ve formě kvalitnějšího humoru. Tvůrci přišli pro tento díl se skvělým tématem; první setkání všech hlavních postav mě tuze bavilo, o humor nebyla nouze a Barney zase jednou perlil. Vzpomínky na vysokou a hlavně Tedovo online seznámení mě fakt dostaly. / Poučení: Raději nepěstuj za garáží sendviče, mohl by ses dostat do problémů. ()

Loki_Six

"Kids, to understand this story, you need to know that your Uncle Marshall was doing something that lots of college kids do. How do I say this? He was, uh... let's say, eating a sandwich." ()