Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kat žije se svým přítelem v New Yorku a živí se pouličním prodejem nelegálních zbraní a drog. Její inteligence, krása i sebevědomí ji po boku brutálního tyrana rychle opouští. Její přátelé - Vic, Reilly a Liz – jí ale pomohou naplánovat dokonalou pomstu…. Kat (Milla Jovovich) je nádherná a zkažená a její hlad po nebezpečí ji stáhnul až na samé dno. Poté, co ji přítel Velký Al (Angus Macfadyen)- nebezpečný drogový dealer - ze žárlivosti málem zabije, pokusí se Kat vzít svůj život do vlastních rukou. Neváhá využít svých přátel i sexuální přitažlivosti k tomu, aby uskutečnila svůj plán. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (74)

castor 

všechny recenze uživatele

Jen si tak trochu bouchnout!! Debutující Gary Lennon jakoby se bál dostat se svojí látkou někam dál, jen ve scénách ryze násilných se projevil jako slušný sadista a nechal sličnou Kat solidně rozcupovat. Jenže zbytek je jen scénáristická nemohoucnost, která ani nedokáže přesvědčit, proč je její láska k buranskému Alovi (Angus Macfadyen – Statečné srdce) tak silná.. Kdysi byli sehranou dvojkou, která drobnými kšefty vydělávala na činže a snila o pláži a spokojeném životě. Jen by Hora„Al“masa nemohl být násilnický hovado, který ještě netuší, jaký poklad/mršku má vlastně doma.. Brzy se totiž vše otočí o třistašedesát stupňů, aby se tu založilo na plán, který ovšem nefunguje.. Inu, shrňme si to následovně. PLUS: Milla Jovovich, místy slušná atmosféra. MÍNUS: Pokus o šokující pointu, veškeré chytré řeči do kamery od všech zúčastněných (nudné plky o životě, které děj nikam neposouvají), snaha podložit problematiku domácího násilí nějakými závěry. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Já se naopak musím postavit na druhý břeh hodnocení, film sice není ničím nový, oplývá spoustou klišé, ale základní kostra drží pohromadě a herci hrající hlavní postavy splnili svůj úkol dobře. Milla mne překvapila, že není jen modelka, ale svou roli zvládla velmi slušně. Angus Macfadyen hrál dokonalé hovado. Závěr je snad zbytečně překombinovaný, ale myslím, že tu přece jen šlo hlavně o to domácí násilí...už je asi normální, že se s obecným verdiktem zde na Databázi opět neshoduji...70% ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Nejen, že je šerednej jak prdel, on je to i pěknej kretén a Milka dostává svému zkomolenému jménu, že s ním tak dlouho vydržela, přestože se vzávěru filmu ukáže, že úplně nejblbější nebude. Prostě námět na popůlnoční tv program, který se snaží být lepší, než může být. Ono se z takového scénáře opravdu moc vytěžit nedá, jenže Macfadyen je fakt šerednej nesympaťák a pro Sůšu Millu mám takovou slabost, že mě to jejich hašteření se po obrazovce překvapivě docela bavilo a Millino lesbení se + Dorfík ve vedlejší roličce tomu ještě napomohli. 50% PS: To je teď nějaký trend, že má Milla tendenci mluvit v každém svém počinu do kamery? Ráže .45, Vykruťasy, Čtvrtý druh, to jsou kousky, které jsem s ní viděla naposledy a ve všech si nějaký ten proslov na diváka hodila. Což o to, pohled do jejích kukadel je pro mě opravdu hřejivý zážitek, ale v reálu by měl asi větší efekt. Takhle si začínám klepat na čelo a přemýšlím, není-li v tom nějaké "vyšší" sdělení... XD ()

ProjectAlice 

všechny recenze uživatele

Príbeh nieje vôbec na zahodenie. Mňa to nenudilo ani sekundu. Milla Jovovich ma presvedčila o tom, že mi môže byť nesmierne ľúto aj takej postavy, akú hrala v tomto filme. Tú bitku som teda poriadne prežíval. Naozaj skvele zahraná postava Kat. Film som videl v originálnom znení a Mille som hltal každé slovo, úvodný preslov nemá chybu. Agnus Macfadyen bol v tomto filme taktiež skvelý. Vyhovuje mi aj koniec. ()

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Obal se sexy štětkou s bouchačkou a prostříleným názvem RÁŽE 45 sliboval exploatační nářez, ale místo toho na člověka čeká užvaněná nezávislá nuda, kde Mila dostane první facku teprve v půlce filmu (a pak 5 minut řve, že by jí člověk hned vrazil další) a kde padnou celkem jen dva výstřely! A ty otravné promluvy postav do kamery měly být jako vtipné? Ani hypervulgární dialogy tu nefungují tak jako třeba v ZBĚSILÉM ÚTĚKU. Kdyby záleželo na mě, režisér by si u filmu už ani neškrtl. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama