Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kat žije se svým přítelem v New Yorku a živí se pouličním prodejem nelegálních zbraní a drog. Její inteligence, krása i sebevědomí ji po boku brutálního tyrana rychle opouští. Její přátelé - Vic, Reilly a Liz – jí ale pomohou naplánovat dokonalou pomstu…. Kat (Milla Jovovich) je nádherná a zkažená a její hlad po nebezpečí ji stáhnul až na samé dno. Poté, co ji přítel Velký Al (Angus Macfadyen)- nebezpečný drogový dealer - ze žárlivosti málem zabije, pokusí se Kat vzít svůj život do vlastních rukou. Neváhá využít svých přátel i sexuální přitažlivosti k tomu, aby uskutečnila svůj plán. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (73)

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Obal se sexy štětkou s bouchačkou a prostříleným názvem RÁŽE 45 sliboval exploatační nářez, ale místo toho na člověka čeká užvaněná nezávislá nuda, kde Mila dostane první facku teprve v půlce filmu (a pak 5 minut řve, že by jí člověk hned vrazil další) a kde padnou celkem jen dva výstřely! A ty otravné promluvy postav do kamery měly být jako vtipné? Ani hypervulgární dialogy tu nefungují tak jako třeba v ZBĚSILÉM ÚTĚKU. Kdyby záleželo na mě, režisér by si u filmu už ani neškrtl. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Fíha... Domácí násilí pojaté v duchu téměř tarantinovském... Velkej matafaka Al má problém. Celý jeho bytí je totiž problém. Velkej moud a ani špetka moudra, tělo kupa masa a mozek moře sraček... Fet, chlast a sex jako náplň života jednoho psychopata... A jak dostat Velkýho Ala? Kat je sice ukázkově blbá čůza, ale taky pěkně vypočítavá mrcha, podobojí, co se sice nejdřív bojí, ale moc dobře ví, že nejlíp si to člověk nakonec stejně vždycky udělá sám. Nebo to aspoň musí vymyslet, když už je všude kolem tolik tý >lásky< , že... ;-) . . . A tenhle filmek je vskutku drsná jízda, i když chvílemi se člověk až musí smát, byť k smíchu na těch věcech není zbla. Otázkou pak je, jestli je to na drama (no...) - byť stylové a značně >nezávislé< - dobře... . . . Tři hvězdičky tedy za onu nepopiratelnou >stylovost< a jedna navíc za (s ohledem na námět a v rámci žánru) ty opravdu vydařené herecké kreace... - - - P.S. ...A taky za to, že konečně jsem se dozvěděl, odkud že se vzali na světě všichni ti Židi! No přece z Bible a Long Islandu... ;-) - - - - - (Poprvé viděno 28.3.2009 na dvd, komentář zde jako jednadvacátý - 29.3.2009) ()

Reklama

Matty 

všechny recenze uživatele

Milla odmítá přijmout fakt, že její herecké možnosti začínají u zabíjení zombíků (Resident Evil) a končí u zabíjení Vietnamců (Ultraviolet), pročež se v tomto kvazi-realistickém pohledu na problematiku domácího násilí nechává mlátit robustním řízkem a z hrdla vyluzuje ušima těžko akceptovatelný zvuk. Celé to trápení (diváka, ne Milly) trvá nějakých sto minut a scény fyzického násilí jsou prokládány scénami násilí duševního, kdy je scénář v nejlepší tradici amerických nezávisláků prošpikován jakože chytrými řečičkami, z nichž bychom si snad měli vyvodit nějaké závěry. Trapas. Ovšem trapas, který má pěkný plakát a (nemá-li zrovna moncla přes půl tváře) sexy protagonistku, takže mu můžu udělit hodnocení předurčené názvem. 45% Zajímavé komentáře: pshimi, Visáč ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Je mi zcela jedno, kterak velké přirození má Big Al a jaké sexuální praktiky s ním provozuje. Jenže v první čtvrthodince fuckování jsem se nedozvěděl v podstatě nic jiného, takže jsem to vypnul. Poté jsem však sebral veškerou svou odvahu a vrátil se do bytu plného domácího násilí, přičemž jsem překvapeně zjistil, že někdo jiný má v domácnosti ještě větší koule než Al. Za to taky dávám tu hvězdičku, protože co se týká zábavy, tak i na pohřbech se obvykle pobavím o něco lépe. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Za začátku je zde pár dobrých hlášek ("Je to sice Skot, ale chlastá jako Dán."), takže jsem si říkal, že to bude černější komedie, ale pak se to přehoupne do roviny o týrání žen a věčném tématu. Proč ženská, kterou týrá chlap, se ho zastává? Jo, žijem to ve zvláštním světě… Takže za vynikající Millu, (jo, mám pro ni slabost, no a? :-)) dávám vcelku pěkné hodnocení. Víc ani ťuk. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama