Reklama

Reklama

Lovci duchů - Série 1 (2005) (série)


Znovu doma (S01E09)

(epizoda)
  • USA Home

Obsahy(1)

Dean hledá další místa, kde se odehrávají nadpřirozené jevy, zatímco bratr Sam si maluje a jakousi náhodou namaluje strom, který stojí u jejich bývalého domu v Lawrence v Kansasu. Dean a Sam tam jedou, jelikož jedno z dalších vodítek k domu je sen se ženou a její dcerou, která v domě vidí hořící postavu... (Varan)

Recenze (4)

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byla pecka. Bratři se vracejí domům kde na ně čeká poltergaist, objeví se i duch jejich mrtvé matky který to tak nějak vyřeší a objeví se i sám velký taťka. Má to atmosféru, akci, takže vše co vlastně čekáme. Spokojenost. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

" Dad? I know I've left you messages before. I don't even know if you get 'em... But, I'm with Sam. And we're in Lawrence, and there's something in our old house. I don't know if it's the thing that killed mom or not. But, I don't know what to do... So whatever you're doing, if you could get here... Please. I need your help Dad. " ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hlavní dějová linie přichází na scénu, byť se zatím dozvíme  docela velké prd. Nicméně návštěva u Winchesterových doma, kočkování s agresivními poltergeisty a rodinné setkání jiného druhu rozhodně stojí za pozornost. Schválně, jestli někdo ty duchy spočítal, já říkám čtyři. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (5)

  • Opica, ktorá bije do činelov, je odkazom na krátky príbeh „The Monkey“ od Stephena Kinga, ktorá bola prvýkrát publikovaná v roku 1980 v časopise Gallery Magazine a neskôr uvedená v knihe „Skeleton Crew“ (1985). (Pat.Ko)
  • Toto je prvá epizóda, v ktorej nikto nezomrel. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama