Kouzelný šíp (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 41 min

Po prvním zhlédnutí hovadina, po pátém kultovní pohádka. Neuvěřitelné dialogy, velká divadelní gesta a patos nás provází od začátku do konce :-)). Princ je naprosto "genialní" stupid, přítelkyně Olívie zase mystická a hyperduchovní "Marie" a z Pána podzemní říše máme strach ještě dlouhou dobu :-)). Mám dojem, že princ neumí vůbec hrát nebo to dělal na truc, že se nechal uvrzat do takového trháku!! :-)) Velmi doporučuji ke zhlédnutí a nezapomeňte spoustu dobrého moku, protože napoprvé je to síla!!!!!!! :-))(10.7.2007)

• Jezinka.Jezinka

Tahle pohádka zoufale volá po tom, aby do ní někdo pleskl vejce. Pak by měla šanci držet aspoň trochu pohromadě. Ono to sice děj má, ale tak na hlavu postavený, že divák minutu od minuty žasne víc a víc. Možná, kdyby člověk vydržel tři čtvrtě hodiny stát na rukách, koukal by se na to správně. Inu, stalo se, viděla jsem to, tu večeři jsem si u toho v klidu snědla a nezaskočilo mi a dámy Preissová a Galatíková jsou tu tak krásnými reprezentantkami dobra a zla, že si každá z nich tu hvězdu zaslouží.(30.1.2016)

• Gimli

Neuvěřitelná slátanina, kde jsou slepeny navzájem téměř nesouvisející scény, v nichž herci pronášejí nesmyslné řeči. A ten hrozně pitomý scénář nezachrání ani dobrá režie Věry Jordánové.(1.8.2006)

• lubospoti

Když pejsek s kočičkou pekli dort, dali do něj spoustu dobrot, ale výsledek byl nedobrý. Tahle pohádka je stejně nedobrá jako ten dort. Jen s tím rozdílem, že neobsahuje žádné dobré ingredience.(12.9.2017)

• - Debut pro Ladislava Freje ml. (M.B)