Soví houkání

Chaloši v akcii

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 91 min

• MM_Ramone

Úplne nevýrazný film, ktorý žiadna komerčná televízia nezaradí do vysielania po 09:30 am. Má to jedinú šancu cez víkend skoro ráno, keď deti v predškolskom veku, už pobehujú po dome a pri tomto sa aspoň trocha zkľudnia. Tie tam totiž neuvidia mizerné herecké výkony, nie moc sympatických detských hrdinov, a plytký, naivný príbeh. Ale tie bystrejšie možno aj ano, pretože "Sovie húkanie" je hodne slabý produkt. *(1.2.2008)

• Allien.9

Typický dětský dobrodružný film, který se dá bez problémů dokoukat až do konce. Nechybí klišé témata jako stěhování a nástup do nové školy, šikana, spřátelení se s někým, s kým jste byli prve spíše na nože, záporák ve formě podnikatele, který chce pro trochu mamonu zlikvidovat oblast s chráněným druhem (a který vytrhne jemu nevyhovující část posudku tak, že v něm zůstane viditelný kus stránky XD), roztržitý policista blb, jenž přijde k povýšení na detektiva jako slepý k houslím, čistokrevný happy-end atd. Být v závěru ještě romance mezi hlavním hrdinou a jeho blond kamarádkou, bylo by to opravdu klišé na n-tou... Původně jsem chtěla dát 3*, ale ten konec už byl vážně trochu moc, takže snižuji na 2,5*.(26.1.2014)

• genetique

Dovolím si povedať, že toto by nudilo aj deti. Ďalší priemerný filmový produkt, popri ktorom môžte hodinu odspať a o nič neprídete, naopak, aspoň si oddýchnete a lepšie využijete čas. Na druhej strane je to ale škoda, lebo nebyť tej detskej úrovne spracovania okolo školských vecí, išiel by tento film aspoň do slušného priemeru. Hlavne veci spojené s Wilsonovou rolou policajta. 40%.(1.6.2008)

• Hitman_47

Nudné, předvídatelné, blbé, špatně zahrané...hlavní hrdinové jsou napřesdržku (ať už jde o vychrtlého Nedvěda, který usnul v solárku a má za sebou 10 let u NAVY SEALS anebo jeho sidekicka v podobě ještě vychrtlejšího jehovistického albína, který pronáší kecy, ze které by mu každý nejraději rozbil hubu). No prostě film o hovnech a o sovách, které se VELMI NELOGICKÝM způsobem...respektive zhovadilým způsobem, snaží zachránit Nedvěd (tomu čuráčkovi by v normálním světě napařili takovou pokutu, že by se z toho kapánek zesral). Asi tak, pokud to jsou opravdu chráněné sovy (sorry za mega spoiler..děcka si to vygooglujou až v 2.polovině filmu..), tak to šlo vyřešit v poklidu a všichni by se nažrali a sovy by zůstaly celé......ale tak demence je demence, proti tomu se zdravým rozumem bojovat nedá.(23.2.2008)

Překvapivě mě to zaujalo, ano, žádná super komedie to není, ale jako rodinná oddechovka (která děti určitě zabaví) to je celkem hezký film. Samodřejmě je ve filmu jeden "zlotřilec", který chce zabít sovy a postavit v jejich teritoriu palačinkárnu. 3 děti vezmou vše do svých rukou a hurá, zachránit sovy! Překvapivě se mi zalíbila role Beatrix ;) .. no 55%(5.2.2012)