Soví houkání

Sovie húkanie

Chaloši v akcii

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 91 min

Rozpočet $15miliónovTržby USA $8,117,637Tržby Celosvetovo $8,224,998Tržby za predaj DVD v USA $10,967,567 //počet predaných kusov 702,930(13.7.2009)

• MM_Ramone

Úplne nevýrazný film, ktorý žiadna komerčná televízia nezaradí do vysielania po 09:30 am. Má to jedinú šancu cez víkend skoro ráno, keď deti v predškolskom veku, už pobehujú po dome a pri tomto sa aspoň trocha zkľudnia. Tie tam totiž neuvidia mizerné herecké výkony, nie moc sympatických detských hrdinov, a plytký, naivný príbeh. Ale tie bystrejšie možno aj ano, pretože "Sovie húkanie" je hodne slabý produkt. *(1.2.2008)

• korbitch22

Partička americkejch dětiček zachraňuje sovy,v morálně etické,patetické letní americké komedii,wow,ještě že to ty sovy přežily.(4.2.2012)

Zase tak špatné, jak to na první pohled podle hodnocení vypadá, to nebylo. Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli Loganu Lermanovi. Děově to nebyl sice žádný zázrak, ale na sobotní večer po náročným dni ideální. Líbilo se mi sympatický herecký obsazení a pěkný prostředí Floridy. 60%.(15.3.2015)

• Hitman_47

Nudné, předvídatelné, blbé, špatně zahrané...hlavní hrdinové jsou napřesdržku (ať už jde o vychrtlého Nedvěda, který usnul v solárku a má za sebou 10 let u NAVY SEALS anebo jeho sidekicka v podobě ještě vychrtlejšího jehovistického albína, který pronáší kecy, ze které by mu každý nejraději rozbil hubu). No prostě film o hovnech a o sovách, které se VELMI NELOGICKÝM způsobem...respektive zhovadilým způsobem, snaží zachránit Nedvěd (tomu čuráčkovi by v normálním světě napařili takovou pokutu, že by se z toho kapánek zesral). Asi tak, pokud to jsou opravdu chráněné sovy (sorry za mega spoiler..děcka si to vygooglujou až v 2.polovině filmu..), tak to šlo vyřešit v poklidu a všichni by se nažrali a sovy by zůstaly celé......ale tak demence je demence, proti tomu se zdravým rozumem bojovat nedá.(23.2.2008)