Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

"Pa pa pa pá pa pá pá pá pa pá - šala ou jéé, ka ka ka ká ka ká ká ká ká ká ka ká - šalala ou jée. Pakáreň, život je pakáreň - šalala ou jéé. Život je pakáreň. Pakáreň? Pakáreň, pakáreň!!!" Tak nejak to spievajú v jednom zo svojich starších songov chalani z bratislavskej hudobnej skupiny Zóna A. Je to zábavná punková "Pakáreň". Žiaľ o televíznej "Pakárni", z českej produkcie sa to nedá tvrdiť. Vôbec to nie je zábavné, ani vtipné, ani humorné, ani smiešne... a vraj, že český The Simpsons. To teda ani omylom. Táto animovaná "Pakárna" je odpad! ()

dobytek

Viděl jsem 4 díly a dohromady jsem se u toho asi 4× zasmál. To znamená, že průměrně na 1 díl připadá 1 povedenej vtípek a to je hodně málo. Jinak je to kombinace nudy a trapnosti. Navíc to vypadá, že to snad nakreslili chovanci v Jedličkově ústavu a namluvený je to taky hrozně. Se zavřenejma očima dávám 1 hvězdičku, ale je to opravdu skoro na odpad. ()

Hannibal92

I když je to ujety, tak na tenhle seriál jsem narazil před asi pěti lety když jsem se doma nudil a do vyhledávače jsem psal náhodná slova. Rozhodně si myslim že Pakárna je tady dost podhodnocená a kdyby každý hodnotil opravdu za sebe, bylo by hodnocení minimálně o 20% větší. Já jsem se u toho tenkrát teda dost pobavil ()

Radek99

Zajímavý pokus. Pokus o humorný animovaný seriál, který ale vůbec není humorný, takže zůstává jen animovaný... Hvězdičku dávám za úsilí animátorů a za to, že si jako ústřední píseň seriálu tvůrci vybrali píseň Ozajstný hip-hop a zviditelnili tak litvínovského barda Xaviera Baumaxu... Buránci... ()

DaViD´82

Dle tvůrců česká variace na Simpsonovi... Větší pakárnu již opravdu nikdo nemohl vymyslet. Naprosté dno tvorby České Televize a jediným kladem je, že níže se již klesnout nedá, takže již by bylo na čase odrazit se nějakou kvalitní záležitostí. Neříkám, že by u nás nešel obstojně udělat animovaný seriál pro dospělé, ale tímto směrem cesta rozhodně nevede. Jedna * je za zpracování animace - nebolí z ní oči. I to je v tomto případě značný úspěch. ()