Pakárna (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Česko, 2006, 13x15 min

Jakub Horák

Jakub Horák

Když jsem byl malý bral jsem to nekriticky. Dnes je tomu naopak, protože některé joky jsem fakt těžce mimo a scénář drhne, jak ojetý Olcit. I presto se dle mě jedná určitě o to lepší co ČT za poslední léta vypustila, neboť to bylo na tehdejší dobu v celku inovativní dílko reflektující tehdejší kauzy a problémy. A třeba díl o číňanej je super satira! 3, až možná 4.(23.3.2013)

• billcarson

Já jsem se docela bavil. Graficky to ujde dr. Bazna je úplně meganej zoofil co znám. Otec vám opatří celé stádo. Celé stádo? No a aby se hrdina jmenoval Bohuš Mekota - co dodat. Jen mě udivuje, že to bylo pro mládež a vytvořila to veřejnoprávní tv - to mi hlava nebere, aby k takové vzdělávací perle dali posvěcení naší papaláši.(18.8.2011)

• gjjm

Hodnoceno pár dílů z Youtube. Ano, je to pakárna, naprostá pakárna. Přesněji řečeno příšerná snaha o českou variantu Simpsonů, nevtipný seriál ze školně rodinného prostředí. Snaží se navázat na simpsonovské vtipy (velkou část situací doslovně vykrádají buď ze Simpsonů, nebo hůř, ze starších českých komedií), ale samozřejmě to neumí. Nechutně debilní scénáře v podstatě bez smyslu pro humor a jakéhokoli děje nebo smyslu. Odporné ozvučení, hlasově zcela napadnoucí (Krampol, Sobota...) a špatně synchronizovaný dabing (ty ozvěny! ta hudba!). My Češi prostě nemáme smysl pro humor a mohli bysme se s tím smířit. Takhle - kdyby to byla nějaká amatérská blbost, tak bych se tomu pousmál a dal jim hvězdičku za snahu. Ale takhle příšerné provedení je míněno jako profesionální dílo? A teď mne omluvte. Mám z toho depku.(3.5.2009)

No, už sem se chystal tomu dát * , ale rozjíždí se to. Animace moc kvalitní není, a vykrádání Simpsnů a South parku je hned vidět. Po druhém a třetím dílu sem si opravdu říkal, jestli si z nás dělá srandu. Nakonec se přece jen něco dít začalo, a stal se z toho klasický animák. Pokud bude v plánu druhá řada, nebudu proti.(30.4.2006)

• DaViD´82

Dle tvůrců česká variace na Simpsonovi... Větší pakárnu již opravdu nikdo nemohl vymyslet. Naprosté dno tvorby České Televize a jediným kladem je, že níže se již klesnout nedá, takže již by bylo na čase odrazit se nějakou kvalitní záležitostí. Neříkám, že by u nás nešel obstojně udělat animovaný seriál pro dospělé, ale tímto směrem cesta rozhodně nevede. Jedna * je za zpracování animace - nebolí z ní oči. I to je v tomto případě značný úspěch.(16.9.2006)