poster

Pakárna (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Česko, 2006, 13x15 min

Režie:

Jakub Horák

Scénář:

Jakub Horák
 • Milan25
  odpad!

  Někde jsem slyšel nebo četl: "Pakárna = Čeští Simpsonovi". Autor tohoto výroku asi Simpsonovi nikdy neviděl. Pakárna je naprosto mizerná, animace ještě horší a scénář nestojí ani za zmínku. Díky bohu jsem viděl pouze dva díly, takže to na mě nezanechalo následky. Pakárná má štěstí že horší hodnocení než odpad neni.(9.8.2006)

 • Gumi.30
  ***

  Když jsem byl malý bral jsem to nekriticky. Dnes je tomu naopak, protože některé joky jsem fakt těžce mimo a scénář drhne, jak ojetý Olcit. I presto se dle mě jedná určitě o to lepší co ČT za poslední léta vypustila, neboť to bylo na tehdejší dobu v celku inovativní dílko reflektující tehdejší kauzy a problémy. A třeba díl o číňanej je super satira! 3, až možná 4.(23.3.2013)

 • JamesSi
  odpad!

  Chápu, režisér chtěl udělat něco jako pořady "Adult Swimu", "South Park" a další animáky pro dospělé. Ale sakra po první epizodě, kterou jsem zhlédl to vypadalo jako potracené dítě Zděnka Trošky a hry Polda 7: Pankrác zase je vtipný tím, že je to k*kot. Animace vypadá mnohem hůř než spousta animací na českém internetu. Ocenil bych dobrý animovaný seriál pro dospělé, ale sakra musí býti alespoň trochu dobrý.(14.6.2015)

 • billcarson
  **

  Já jsem se docela bavil. Graficky to ujde dr. Bazna je úplně meganej zoofil co znám. Otec vám opatří celé stádo. Celé stádo? No a aby se hrdina jmenoval Bohuš Mekota - co dodat. Jen mě udivuje, že to bylo pro mládež a vytvořila to veřejnoprávní tv - to mi hlava nebere, aby k takové vzdělávací perle dali posvěcení naší papaláši.(18.8.2011)

 • gjjm
  odpad!

  Hodnoceno pár dílů z Youtube. Ano, je to pakárna, naprostá pakárna. Přesněji řečeno příšerná snaha o českou variantu Simpsonů, nevtipný seriál ze školně rodinného prostředí. Snaží se navázat na simpsonovské vtipy (velkou část situací doslovně vykrádají buď ze Simpsonů, nebo hůř, ze starších českých komedií), ale samozřejmě to neumí. Nechutně debilní scénáře v podstatě bez smyslu pro humor a jakéhokoli děje nebo smyslu. Odporné ozvučení, hlasově zcela napadnoucí (Krampol, Sobota...) a špatně synchronizovaný dabing (ty ozvěny! ta hudba!). My Češi prostě nemáme smysl pro humor a mohli bysme se s tím smířit. Takhle - kdyby to byla nějaká amatérská blbost, tak bych se tomu pousmál a dal jim hvězdičku za snahu. Ale takhle příšerné provedení je míněno jako profesionální dílo? A teď mne omluvte. Mám z toho depku.(3.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace