Pakárna (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Česko, 2006, 13x15 min

Jakub Horák

Jakub Horák

Když jsem byl malý bral jsem to nekriticky. Dnes je tomu naopak, protože některé joky jsem fakt těžce mimo a scénář drhne, jak ojetý Olcit. I presto se dle mě jedná určitě o to lepší co ČT za poslední léta vypustila, neboť to bylo na tehdejší dobu v celku inovativní dílko reflektující tehdejší kauzy a problémy. A třeba díl o číňanej je super satira! 3, až možná 4.(23.3.2013)

• JamesSi

Chápu, režisér chtěl udělat něco jako pořady "Adult Swimu", "South Park" a další animáky pro dospělé. Ale sakra po první epizodě, kterou jsem zhlédl to vypadalo jako potracené dítě Zděnka Trošky a hry Polda 7: Pankrác zase je vtipný tím, že je to k*kot. Animace vypadá mnohem hůř než spousta animací na českém internetu. Ocenil bych dobrý animovaný seriál pro dospělé, ale sakra musí býti alespoň trochu dobrý.(14.6.2015)

• Milan25

Někde jsem slyšel nebo četl: "Pakárna = Čeští Simpsonovi". Autor tohoto výroku asi Simpsonovi nikdy neviděl. Pakárna je naprosto mizerná, animace ještě horší a scénář nestojí ani za zmínku. Díky bohu jsem viděl pouze dva díly, takže to na mě nezanechalo následky. Pakárná má štěstí že horší hodnocení než odpad neni.(9.8.2006)

• C0r0ner

V době vzniku jsem byl přesná cílovka a na tenhle seriál jsem se dost těšil. Hlavně proto, že jsem čekal nějakou inspiraci pro dělání debilit na gymplu. Bohužel jsem se ale dočkal nudného a extrémně nevtipného braku, který posloužil tak možná jako odstrašující příklad, jak to na nějaké škole může vypadat. O příšerné animaci není potřeba mluvit. 10%(16.10.2016)

"Proč se bát zítřků? Třeba žádné nepřijdou!" Mám to zkouknuté už několikrát a stále mě to baví. Je jasné, že to nikdo nemyslel vážně, proto to neberu vážně ani já. Když se nad to dokážete dejme tomu povznést, tak si to neskutečně užijete. Ne že by to bylo nacpané vynikajícíma hláškama, ale najde se jich tam poměrně dost.(5.3.2012)