Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiální text distributora)

wobufet

No, už sem se chystal tomu dát * , ale rozjíždí se to. Animace moc kvalitní není, a vykrádání Simpsnů a South parku je hned vidět. Po druhém a třetím dílu sem si opravdu říkal, jestli si z nás dělá srandu. Nakonec se přece jen něco dít začalo, a stal se z toho klasický animák. Pokud bude v plánu druhá řada, nebudu proti. ()

nudla

"Proč se bát zítřků? Třeba žádné nepřijdou!" Mám to zkouknuté už několikrát a stále mě to baví. Je jasné, že to nikdo nemyslel vážně, proto to neberu vážně ani já. Když se nad to dokážete dejme tomu povznést, tak si to neskutečně užijete. Ne že by to bylo nacpané vynikajícíma hláškama, ale najde se jich tam poměrně dost. ()

dobytek

Viděl jsem 4 díly a dohromady jsem se u toho asi 4× zasmál. To znamená, že průměrně na 1 díl připadá 1 povedenej vtípek a to je hodně málo. Jinak je to kombinace nudy a trapnosti. Navíc to vypadá, že to snad nakreslili chovanci v Jedličkově ústavu a namluvený je to taky hrozně. Se zavřenejma očima dávám 1 hvězdičku, ale je to opravdu skoro na odpad. ()

gjjm odpad!

Hodnoceno pár dílů z Youtube. Ano, je to pakárna, naprostá pakárna. Přesněji řečeno příšerná snaha o českou variantu Simpsonů, nevtipný seriál ze školně rodinného prostředí. Snaží se navázat na simpsonovské vtipy (velkou část situací doslovně vykrádají buď ze Simpsonů, nebo hůř, ze starších českých komedií), ale samozřejmě to neumí. Nechutně debilní scénáře v podstatě bez smyslu pro humor a jakéhokoli děje nebo smyslu. Odporné ozvučení, hlasově zcela napadnoucí (Krampol, Sobota...) a špatně synchronizovaný dabing (ty ozvěny! ta hudba!). My Češi prostě nemáme smysl pro humor a mohli bysme se s tím smířit. Takhle - kdyby to byla nějaká amatérská blbost, tak bych se tomu pousmál a dal jim hvězdičku za snahu. Ale takhle příšerné provedení je míněno jako profesionální dílo? A teď mne omluvte. Mám z toho depku. ()

C0r0ner

V době vzniku jsem byl přesná cílovka a na tenhle seriál jsem se dost těšil. Hlavně proto, že jsem čekal nějakou inspiraci pro dělání debilit na gymplu. Bohužel jsem se ale dočkal nudného a extrémně nevtipného braku, který posloužil tak možná jako odstrašující příklad, jak to na nějaké škole může vypadat. O příšerné animaci není potřeba mluvit. 10% ()